Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2014. december 18.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

2012 november/decemberi limitált kiadás.

A szemkihúzó szuper-vékony filctoll aplikátora professzionális külsőt kölcsönöz a szemceruzának- szuperfinom és tartós. Nagyszerű díszmintákat is rajzolhatsz magadnak, ami illik a bindi- stílusodhoz.

• 01 Black Bindi

la.petite.peste

2013. január 29.

Nekem egyenletesen fed és nem is maszatolódik, számomra könnyebb vele szép pontos vonalat húzni, mint a zseléssel.

UPDATE: Hát ezt kénytelen vagyok felülbírálni, az enyém is feladta a harcot, bár eleinte jól működött, most már csak valami egészen halvány szürke színt tud produkálni, ami több rétegben sem javul, és mintha folyna is belőle valami folyadék a használatkor, ami kicsit irritálja is a szemem. 2 csillag csak azért, mert tényleg szép vékony (lenne) a vonal vele, de ez így használhatatlan.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 29.

vlilla0522

2013. január 7.

sajnos nekem ez a tus nem vált be :(
amennyire jó áron volt ezüstszombat-ezüstvasárnap hétvégéjén, annyira csalódtam benne. sajnos nem az a szép fekete szín jött a tusból, mint amire számítottam, kicsit olyan áttetsző is, amin több réteg használata sem javít sajnos. :S
az eddig használt essence mellé azért is vettem meg, mert az már fogyóban van, de még így is sokkal szebb, fekete színt ad, mint ez az új. azt hiszem maradok az essence-esnél.
ami jó pontja, az mindenképpen a tusfilc, szép, vékony vonalat lehet vele húzni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 7.

sajnos nekem ez a tus nem vált be :(

andrej

2012. december 20.

2012.12.01.:
Imádom! :) Nagyon precíz vonalat lehet vele húzni, korrigálni is könnyű, vizes vattával egy pillanat alatt lejön, viszont, ha már egyszer felraktuk, nagyon tartós, nekem egész nap meg se mozdult!
Csak a felső szemjéhamon használtam, tusvonalnak, így nem tudom, hogy az alsó pillákon hogy teljesít, oda csak spirált teszek. Meg vagyok vele elégedve, kár, hogy limitált.

2012.12.20.:
Sajnos le kell pontozzam..... sminkelésnél mostanság csak az egyik szememre jut belőle, a másikra már nem igazán, halványodik a festésnél...gyalázat. Közben még korrigálni sem tudom, mert egyre csak elmossa a tusvonalat, a reggeli órákban mégis mennyit várjak, hogy újra fekete legyen a filc? Szerencsére vannak folyékony és zselés tusom, azzal ilyenkor helyre tudtam a dolgot. Pedig van más filces tusom, ugyanúgy tárolom őket, ez mégsem bírta. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 20.

2012.12.01.:

2012.12.20.:

dodoos

2012. december 3.

Tényleg nagyon szép vonalat lehet vele húzni,és a színe is szép,fekete. Az egyetlen problémám,hogy nekem a nap végére teljesen elkenődik...ezért nem hiszem,hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. december 3.

Hidratálók: PEG-6, Glycerin

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.