Best of Beauty 2019

Catrice

Ár:   1750 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vrozi, Módosítva: 2019. március 11.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

A bársonyosan puha kőpúder, finom csillogó pigmentekkel garantálja a friss és ragyogó arcbőrt. A dombornyomott kivitelezés, és a két tökéletesen harmonizáló bronzosító szín, nem csak csodálatosan fest, de szuper könnyű használni is.

karaibrahimgil

2018. szeptember 22.

Egy krémmániás csere eredménye (köszi, Zsuzsi), és nem is gondoltam volna, hogy ennyire megszeretem. Szép barna színt ad, és eléggé csillog, ezért elég belőle egészen keveset használni, és inkább a fiatalabb korosztálynak állhat jó. Ár-érték arányban tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

Petyuska

2018. augusztus 13.

Már jó régen használom, szeretem. Nem mondom hogy extra tartós, de nagy vonalakban kibír egy átlagos napot. Picit csillámos is, amit szeretek benne. Most hogy van egy kis színem is, tök jó kis természetes barnaságot ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

Nindzsuuu

2018. július 19.

Szép-szép de egy idő után már csak a nagy csillámok maradnak az arcomon. Nem volt a kedvencem, de kedveltem. Újra nem venném, viszont akciósan kipróbálásra érdemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 19.

oliviag

2017. augusztus 24.

Nem érzem pigmentáltnak sajnos, de egy átlagos hétköznapon használható. Mivel megvettem így már el fogom használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 24.

k1995

2016. december 14.

Nagyon szerettem, jó termék volt, amíg le nem dobtam és szét nem tört az egész.. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 14.

LauuKovacs

2016. november 14.

Szeretem, csak szerintem kevés a bronzosító része. Tartós és ár érték arányban nagyon jóó!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 14.

Betti92

2016. április 17.

napi szinten használom viszont csak pici kontúrnak, a világos bőrömhöz nagyon jól passzol :) régóta meg van de még mindig nagyon sok van benne, jó ideig elég lesz még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 17.

Szto

2015. december 27.

Szèp bronzos fényt ad , de nem túl tartós, nem bántam meg de újra nem vennem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 27.

Szèp bronzos fényt ad , de nem túl tartós, nem bántam meg de újra nem vennem.

wdorika

2015. augusztus 20.

Nekem szintén a világosabb van, az itteni vélemények hatására vettem meg, és nagyon tetszik. Alapvetően világos bőröm van, ezért ezt választottam, bár most extra barnára sültem, és így egy kicsit nehezebben érvényesül, inkább csak csillogást ad, de még így is tetszik. Az ára nagyon baráti :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 20.

Nena

2015. június 24.

A 010 Shimmering Bronze árnyalatot vettem meg. Ez életem első bronzosítója - nem is értem miért. Illetve értem; könnyen barnuló bőröm van, nem nagyon volt szükségem extra színre nyáron. Szóval impulzus vásárlás volt, de nem bántam meg! A világosabb színt a homlokomra és az almácskáimra használom, a sötétebbet pedig az arccsontom alá és a hajtő vonalához a homlokomon.
Csodaszép, egészséges, természetes ragyogást ad! Nincsenek benne bazi nagy csillámok és szépen építhető, így szerintem nem lehet könnyen túlzásba esni vele. Tartós, nálam primerre és púderre használva kibírja a napot. :)
Ja és egy plusz ügyessége: a bőröm extra gyorsan fényesedik, ami persze ezzel sem szűnik meg, de valahogy nem lesz olyan vállalhatatlan vele. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 24.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate