Catrice

Ár:   1659 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. július 11.

Lelőhely:   drogériák, online

Selymesen lágy, bronzosító púder ultrafinom fényvisszaverő pigmentekkel, mely illeszkedik a bőrtónushoz és természetes barnasággal látja el azt.

1 árnyalatban kapható

700 Ft Catrice Sun Lover Glow Bronzing Powder - 010 Sun-kissed bronze
Ár: 700 Ft , Eladó: Mannamaria
Állapot: keveset használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Bp-en a 16. kerületben a lakásomnál lehetséges, illetve heti 1 alkalommal késő délután az Örs vezér téren. Illetve postán és foxposttal is tudom küldeni előreutalást követően. A szállítási költség a vevőt terheli.

Mavatika

2021. április 16.

A színével elégedett vagyok, narancsos árnyalatot nem tapasztaltam. Viszont talán lehetne kissé tartósabb is. A reggel felvitt bronzosító, nem biztos, hogy még délután is látszik, ilyenkor újra használom. Ár-érték arány tekintetében jó választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 16.

kisbobitas

2020. november 25.

Életem első bronzosítója, ami a mai napig is megvan. Az én fejemen elég narancsos még a legvilágosabb árnyalat is, de annak ellenére sokat használtam. Sok benne a pici csillám amit is-is hogy szeretek. Egyébként pigmentált, én legalábbis tudtam vele túlzásokba esni.
Egy ideje már nem használom, mert a butter bronzer lépett a helyébe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 25.

Egy ideje már nem használom, mert a butter bronzer lépett a helyébe.

vmarti

2020. november 18.

Ár-érték arányban szuper.nekem ez e tökéletes csontosító szín:) tartós és megfelelően pigmentált:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 18.

anitaaa04

2020. augusztus 4.

Életem első bronzosítója. Félve tettem a kosaramba, mert alapvetően hófehér bőröm van és olyan bronzosítót szerettem volna venni, ami nem túlpigmentált és igazán természetes hatást lehet vele elérni. Az itteni vélemények alapján megvásároltam. Nem csalódtam, sőt nagyon elégedett vagyok. Elég kiadós mennyiség, úgyhogy sokáig elég lesz.

UPDATE: Kicsit több mint egy hónapja használom minden nap. Kezdetben elégedett voltam vele, de sajnos megváltozott a véleményem. A tartóssága nagyon nem jó, felvitel után 1-2 óra múlva már nyoma sincs, hogy használtam. A másik nagy negatívuma, hogy oxidálódik a bőrömön és narancssárgás hatást ad. Továbbá, sok akné jött elő az arcom azon területein, ahol használom.
Így jóindulattal is csak 2 csillagot tudok neki adni. Csalódott vagyok. Mindenképpen új bronzosító után nézek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 4.

Queen16

2020. június 3.

Imádom! N.1. Ha az ember fehér börrel van megáldva a bronzosito megtalálása nem könnyü, életem első és egyben legjobb bronzositója, mindenapi sminkem egyik darabja, és még mindig nagyon sok van belőle így sztem még 3 évig is elég lesz, enyhe kis színt ad, természetes kulturált nagyon szép csak ajánlani tudom fehér börüeknek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 3.

Mia0602

2019. november 26.

Nagyon elégedett vagyok vele. Egy leheletnyi elég belőle. Visszafogott, természetes, bronzos ragyogás. Ha sietek a szemhéjamra is ezt használom. Egy év a szavatossága, de szerintem ennyi idő alatt képtelenség ekkora mennyiséget elhasználni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 26.

Kamea

2019. augusztus 26.

2019. 08. 26. Időközben vettem egy Isadora bronzosítót is, és a használata során szerzett tapasztalatok függvényében le kell, hogy húzzak a Catricetől egy *-ot. Ennek ellenére szeretném, ha továbbra is barátok maradnánk! Szeressétek őt Ti is, mert megérdemli! :)

2019. 07. 25. Már 2 hete tart a kapcsolatunk. Vonzalmunk egymás iránt egyre csak erősödik. :D
Nagyon megszerettem!

2019. 07. 15. Mivel kicsit lebarnult az arcom, bronzosítót kerestem és őreá esett a választásom. Igazán egységes, selymesen fénylő bőrképet eredményez a felvitelt követően. Engem nem szárít, de előtte természetesen alaposan aláhidratálok. Nincs sem túl világos, sem pedig túl sötét arcbőröm, kicsit én is féltem, hogy túl sötét lesz a finishe, de egyáltalán nem. 1-2 használat után könnyen ki lehet a szükséges mennyiséget kísérletezni.
És hogy porol? Egy kicsit tényleg. De mivel porállagú, az lenne a fura, ha nem.
Hogy nem tartós? Kinek jelent gondot napközben egy kicsit utánaigazítani? Nekem nem.
Biztosan van ennél sokkal szebb és jobb. Nekem ennyi pénzért viszont éppen megfelelő.
Egyértelműen "szeretem" kategória.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

Nagyon megszerettem!

És hogy porol? Egy kicsit tényleg. De mivel porállagú, az lenne a fura, ha nem.
Egyértelműen "szeretem" kategória.

Wattsy

2019. július 31.

Az itt lévő jó vélemények hatására vettem meg első bronzosítónak és kaptam is rögtön egy mini szívinfarktust amikor felnyomtam az arcomra mert elég pigmentált. Mostanra sikerült jól kikísérletezni, hogy kb mennyi az annyi. Gyönyörű színe van, könnyű eloszlatni. Azon még gondolkozom, hogy rendszeresíteni fogom-e, de ez nem a bronzosító hibája. A csomagolása is tip-top, az se utolsó ahogy kinéz. Összességében örülök, hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 31.

hoviirag

2019. július 3.

Alapvetően fehér a bőröm és nem is nagyon szeretném napoztatni, hogy idő előtt ne ráncosodjak. Ezért gondoltam, hogy beszerzek egy bronzosítót. Ő volt az, hogy meglátni és megszeretni. Kicsit féltem a sötétebb részei miatt, de abszolút ellensúlyozza a világos rész, csodásan fest rajtam. Nem túlzó, nem tűnik úgy, hogy agyon lennék sminkelve mégis ad egyfajta ragyogást és egészséges bőrszínt. Én nagyon szeretem és az ára is nagyon baráti

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 3.

matanee

2019. június 9.

Megláttam és azonnal beleszerettem. Gyönyörű színe van, és tényleg fantasztikus nyári ragyogást ad. Minden fillért megér. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 9.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.