Catrice

Ár:   2959 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vkata96, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. március 31.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

"A kiváló minőségű por állagú szemhéjfesték kétféle színpalettában kapható, izgalmas csomagolásuk 10 féle színt rejt: Nem számít, hogy a nude és a bronz tónusok, vagy a hűvösebb árnyalatú jégkék és  vakondszűrke színek tetszenek-  a matt és holo hatások széles skálája minden megjelenést nagyszerűvé varázsolnak."

WednesdayAddams

2020. március 5.

VÉÉÉGRE! Végre egy hideg színekből álló paletta, elérhető áron, szuper minőségben, amiben bár vannak kissé extrább színek, de mégis nagyon jól kihasználható és mind hétköznapra, mind buliba remek sminkeket lehet vele készíteni. Szépen építhető, satírozható és tartós, és tényleg nincs még csak hasonlóm sem, nagyon különleges.
Ha már itt tartunk, több hideg színű palettát a boltok polcaira, elegem volt a sok téglavörös, arany, bronz, stb. színekből, mert bár a kék szememet nagyon szépen kiemelik, de a hideg tónusú, porcelánfehér bőrömet olyan szinten sápasztják, hogy betegnek tűnök tőlük.
Ez a paletta viszont tényleg istenkirály, ráadásul akciósan 1500 forintért vettem. ❤️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 5.

pacsalia

2020. február 11.

régóta álmodoztam már róla, ma megvettem akciósan, de már most úgy érzem, hogy a kedvenc palettám lesz :D 2 körül feltettem egy lájti 3 színből álló sminket ALAP NÉLKÜL, és még most este fél8-kor is ugyanúgy ott van, mint amikor felraktam. Nagyon csodálatosak a színei, és nem lesz foltos felvitelkor. VÉGRE VÉGRE VÉGRE hideg és különleges színek. Nem csak hideg tónusú, nem csak különleges, hanem végre a kettő együtt játszik. Régóta ilyenre vadásztam elérhető árkategóriában :)
Egyelőre egy nagy ötös, majd jövök még, ha kipróbáltam az összes színt szemhéjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 11.

yukari99

2019. október 10.

Szép paletta. Nagyon jó vele sminkkelni. Hiper-szuper mályvás sminket lehet vele össze hozni, nálam az a best of. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 10.

Csenge12

2019. május 23.

Nekem nagyon bevált ez a paletta, szinte tökéletes minden alkalomra és nagyon sokáig elég! :) én a makeupdog.hu szereztem be:) csak ajánlani tudom

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 23.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.