Catrice

Ár:   1780 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: Makk Zsuzsó, az összetevőket feltöltötte: kdorottya03, Módosítva: 2019. július 26.

Lelőhely:   drogériák, online
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Ez az all-in-one primer tíz jótékony hatást egyesít egyetlen termékben. Azonnali tökéletesítést és többfunkciós védelemet kínál. A könnyű textúra előkészíti a bőrt, elhalványítja a tökéletlenségeket, és egyenletessé varázsolja a bőr tónusát. A pórusokat optikailag minimalizálja, és láthatóan lágyítja a ráncokat. Ez a Dream Primer hidratálja a bőrt és természetes ragyogást biztosít. Az aktív összetevőknek és a 15-ös faktornak köszönhetően szennyezéscsökkentő és antioxidációs hatása is van.

Homolyaaaaa

Korcsoport: < 18
2024. június 16.

Hát nem kedvencem az biztos az oxidációt nem gátolja meg,még akkor sem ha nagyon hidratált a böröm akkor sem.Víz bázisú termékekkel nem működik nagyon. Olcsóbb társai jobban működnek számomra.Én ezt egy olyan ember bőrén tudom elképzelni akinek nincsenek bőrproblémái és egész nap csak ezt viseli.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2024. június 16.

Carla87

2024. május 20.

Nekem a 10bol 1et teljesit. Az pedig a dewy finish, egyebkent pont ezert vettem sosben. De ha vki tenyleg primert szeretne, ami a bort egyenletesebbe teszi az alapozas elott, az ne varjon csodat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. május 20.

FLili2

2024. január 26.

Nekem valamiért kukacosodik és mivel szinezett primerről van szó így nekem valamiért túl sötét mégha alapozót is viszek fel egyszerűen a nap folyamán meglátszik a primer és az általa okozott sárga csík hiába dolgozom el alaposan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. január 26.

Amadea

2023. december 10.

Az a példátlan helyzet állt elő, hogy kifogytam a hidratáló hatású primerekből. Ezt a példányt meglátva rögtön felcsillant a szemem, mert imádom a fényes hatású termékeket.
A felét se vártam el a 10 ígéretből, csak annyit akartam, hogy adjon egy kis plusz ragyogást és jó érzést. Ezeket sikeresen teljesíti, de sajnos kell előtte használnom egy póruselkendőző primert, mert önmagában, az én bőrömön nem elegendő a hatása.
Engem nem irritál, nem kukacosodik, szépen belesimul a téli, sok lépcsőssé vált rutinba, nem rossz plusz hidratáló réteg. Elég fehér a bőröm, a krém pedig kicsit sötét a tubusból kinyomva, de felkenve nem látok ordító különbséget az arcom és a nyakam között. Ha van is némi eltérés, az alapozó visszakorrigálja.
Önmagában sajnos nekem nem lenne elég egységesítésre, de ezt sejtettem is, amikor megvettem.
Tehát számomra egy kis feelgood-termék, a Charlotte Tilbury, a MAC, a Glow by Auric stb. hasonló termékeinek kistestvére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. december 10.

User06

2023. május 17.

Szeretem. Kényelmes, picit nehezen de el lehet dolgozni.
Csak egy gondom van. Hogy színezett. Mivel alapból nagyon világos bőröm van így elégé feltűnő amikor használom. Igaz, hogy tavasszal sötétebb a bőröm így már nem feltűnő, de jobban örülnék ha nem ennyire erős a színe.
Egyébként tényleg imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. május 17.

Szeretem. Kényelmes, picit nehezen de el lehet dolgozni.
Egyébként tényleg imádom.

agneeees_

2023. április 9.

Teljesen véletlenül akadt a kezembe, a DM-ben találtam ki, hogy nekem primer kell és erre esett a választásom. Nekem nagyon bevált, csak a szemöldököm közti és afeletti területre, a szemem alá, az orromra és az államra szoktam tenni. Kellemes kis dewy finishe van, a pórusokat szépen eltűnteti, nem diszkógömbös a hatása egyáltalán. Nyáron, ha nem leszek hulla sápadt, valószínűleg önmagában is elég lesz a fényvédő felett ezekre a területekre. Nekem semmilyen bőrtünetet nem okozott, alapdarabbá vált a hetek alatt, mióta használom, csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 9.

Piko888

2023. március 9.

Drogériás primert kerestem és erre esett a választásom. Szép fényt ad a bőrnek, emellett van egy kis színe, ami ha nem lenne egy hangyányit sötét nekem, önmagában is tudnám használni egy púderrel. Mindenesetre szépen kiegyenlít, így kevesebb alapozót/ bb-t használok fölé. Korábban csak szilikonos primereket használtam, így kimondottan tetszik, hogy ez nem olyan, vagy legalábbis nem észrevehető mértékben. Plusz pont, hogy van benne fényvédő. Ugyan nem olyan mértékben, hogy kiváltaná a fényvédőzést, de szimpatikus, hogy egyre több sminktermékbe kerül. Hátránya szerintem, hogy nem igazán teszi tartósabbá a sminket, inkább csak egy alap. Kell alá hidratáló, mert önmagában kicsit szárazkás, emiatt a haj vonalánál és az orr körül nehezebb egyenletesen eldolgozni. Szerencsére az én bőrömet nem irritálja, de az illata kicsit sok. A számomra megszokott kifényesedést sem turbózza fel. Ár-érték arányban rendben van, viszont ha magasabb árkategóriában lenne, már nem csúszna át a szűrőn. Csak azért 3 csillag, mert primerként nem igazán működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. március 9.

juditjanka

2023. február 7.

Csodás ez a cucc, de teljesen megértem, aki utálja és nem bírja a bőre. :D Tényleg csíp, tényleg van, hogy én is kipattogok tőle, de amíg a bőrömön van, annyira szép tőle tényleg a bőr. :DD Kiegyenlíti a színét, de nem alapozósan, fényes, de nem csillámporosan, nem kopik le, és alapozó alá is nagyon szép. Nekem is sokszor égett tőle a bőröm pár percig amúgy, alá kell hidratálózi rendesen, de sajnos még nem találtam meg a normális alternatíváját, pedig nagyon kerestem, ami ilyen barackos, bőrös szín, de nem alapozó vagy bb krém szín. Ezért már vagy 5 tubust tuti elkentem minden negatívuma ellenére, szóval nem tudnék nem 5 csillagot adni. De aki tud jó alternatívát rá, ne tartsa magában! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. február 7.

Kila

2023. február 6.

Kombinált, pattanásra hajlamos bőrömnek is tökéletesen. Nem fénylik tőle zsírosan a bőröm. Valóban egységesíti a bőrt. Alapozó alá vagy magában használom. Csakis ajánlani tudom mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. február 6.

jibjab

2022. december 10.

Nagyon sokféle és különböző kategóriájú primert kipróbáltam már, de egyikkel sem sikerült hosszabb időre barátságot kötnöm. Ezzel is nagyon szkeptikus voltam, anyukám vette magának, őt sminkeltem vele, akkor próbáltam ki, azóta a másodikat használom belőle. Nagyon keveset kenek magamra, elsősorban a szem alá, orcákra, a száj körüli vonalba, hogy eltüntessem a fáradtság jeleit. Sokáig elég, nagyon jó smink nélkül is, mert egységesíti a bőrszínt, de smink alá is remek. L'oreal True Match alapozóval, illetve a True Match Serum Feoundationnel használom, mindkettővel kompatibilis, nem kukacosodik, nagyon szép és tartós eredményt ad. Van egy kis fénye, de nem lesz zavaróan csillogó, diszkógömb szerű a végeredmény. AZ illata semleges számomra, hamar elillan, van egy kis kellemes, vízes, hűsítő hatása, amikor kenem, ami nekem kifejezetten tetszik. Nincs agyonnyomva szilikonnal, ezért nem olyan drámai a blur effect, de ezt nem bánom, mert nekem azok a primerek sosem működnek, pattanásokat okoznak, eltömődött pórusokat, mitesszereket és a nap végére rémesen mutatnak a ráncokban. Ezzel semmi ilyet nem tapasztaltam, csak tartósabb sminket és szép, egyenletes bőrszínt úgyis, hogy nagyon keveset kenek ebből, az alapozóból meg csak a T-vonalra, máshová a hétköznapokban soha.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. december 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Zingiber Officinale (Ginger) Root Extract, BHT
Gyulladáscsökkentők: Zingiber Officinale (Ginger) Root Extract
Hidratálók: Glycerin, Niacinamide, Butylene Glycol
Vitaminok: Niacinamide, Tocopheryl Acetate

Felületi hártya képző anyag.

Kémiai fényvédő, mely az UVB- és rövid UVA-sugarak (290-350 nm hullámhosszú) ellen nyújt védelmet. Napfényvédő képessége viszonylag gyenge, önmagában használva nem nyújt kellő védelmet. Viszont nagy stabilitású összetevő, mely megvédi a többi fényvédőt az UV-sugárzás okozta károktól. (Sok fényvédő az UV-sugarak hatására lebomlik, és nem véd többet a fénytől.) Az összetevőt alapvetően biztonságosnak tartják, mivel nem rendelkezik endokrin romboló tulajdonságokkal, és ritkán okoz bőrérzékenységet is sok más szintetikus UV-szűrővel ellentétben. Egy 2010-es kutatás szerint azonban egyre gyakoribb, hogy az octocrylene fény hatására előjövő kontakt dermatitiszt (bőrgyulladást) vált ki különösen gyerekekben és kétoprofénre allergiás felnőttekben. Az összetevő használatát Palau-ban betiltották a korallokat károsító hatása miatt.

Színtelen, szagtalan, krémes, sűrű állagú bőrpuhító anyag (emolliens) és oldószer. Magas tisztaságú isoparaffinok keveréke, ami nem zsíros, selymes érzetet hagy maga után a bőrön. Sűrűbb állagú krémek, alapozók gyakori összetevője.

A gyömbér gumójának a kivonata. A CosIng besorolása szerint maszkoló (kellemetlen illatot, ízt semlegesítő), tonizáló és bőrjavító összetevő, valamint illatanyag. Az összetevő a gingerol nevű biológiailag aktív komponenst tartalmazza, amely erős antioxidáns és gyulladásgátló tulajdonságokkal rendelkezik. Bisaboloolal együtt használva a két hatóanyag erősíti egymás gyulladáscsökkentő hatását (forrás). Paula Begoun szerint a gyömbérkivonat a gyömbér olajjal ennenben nem irritálja az érzékeny bőrt.

Tiszta, színtelen, sárgás folyadék, gyenge jellegzetes szaggal. Segíti a stabil emulziók képzését társemulgeálószerek nélkül. Kiváló szilikon-emulgeálószer, amely segíti a víz és a szilikonolajok kellemes keveredését, péládul alapozókban.

Lauryl alkoholból (kókuszolajból kivont zsíralkohol) előállított vegyület, melyet emulgeálószerként és felületaktív anyagként használnak (surfactant).

A kozmetikumokban emulgeálószerként és felületaktív anyagként használt összetevő, ami segíti a vizes és az olajos összetevők összekeveredését.

A kozmetikumokban gyakran használt segédanyag, melyet emulgeálószerként (segíti a vizes és az olajos fázis összekeveredését) valamit felületaktív anyagként használnak.