Catrice

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Phoenix19, Módosítva: 2020. február 26.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

Púder textúrájú szemhéjfesték paletta

• Hosszantartó és magasan pigmentált
  • Kontúrozó és highlighter árnyalatokkal

Ár: 1000 Ft , Eladó: perfumeaddict
Állapot: 1x swatcholt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy postaköltség ellenében

dlrexqs

2020. május 11.

Volt nekem egy csodaszép metálos mono szemhéjpúderem a Catrice-től, amit - máig nem értem, miért, valószínűleg pillanatnyi zavar lehetett a rendszerben - kidobtam, mondván, hogy nincs rá szükségem többé. Azóta is siratom. Ezen kívül még nem próbáltam szemre való dekorkozmetikai termékeket a márkától, így nagyon megörültem, amikor az Elle magazin ajándékba adta ezt a palettát az újsághoz.

Kezdjük rögtön a legszembetűnőbbel: az elnevezés alapján én egy csupa bronzos, csupa barnás, igazi napcsókolta, ragyogó bőrszínre gondoltam, és - félreértés ne essék, csodaszépek ezek is - nem értem, miért került bele burgundi és lila, emiatt pedig (szerintem) nem is lehet minden színt kombinálni, pedig számomra ez fontos a kisebb palettáknál.
Felvitelnél érdemes figyelni arra, hogy a festékek nagyon porolnak, nem is merem jobban belemártani az ecsetet egyikbe sem, mert rögtön repül a por mindenfelé. Alap nélkül sajnos nem sok látszódik belőlük, ujjal felvíve jobb a helyzet, alap használatával pedig egészen elfogadható az eredmény. Csak összesatírozni ne próbálja az ember lánya, ugyanis lehetetlen bármiféle színátmenetet varázsolni a szemhéjakra, helyette összekeveredik minden.
De hogy azért valami pozitívat is kiemeljek: szolid, lágy csillogású festékek ezek, amik a nap végéig kitartanak és nem ülnek bele a ráncokba.

Örülök, hogy ilyenem is van, használom is néha, de el tudom képzelni az életet nélküle.
Nekem ez most csak közepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 11.

Nekem ez most csak közepes.

barabara

2020. április 13.

Én is még újságmellékletként láttam meg, gondoltam egy próbát megér. Egyébként is terveztem már kipróbálni a Catrice márkát.
Kicsit többet vártam tőle. Kissé porol, pigmentáltsága nem a legjobb, de a színei tetszenek.
Azért elhasználgatom, de nem nem ezért nyúlok először...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 13.

Azért elhasználgatom, de nem nem ezért nyúlok először...

njusziful

2020. február 21.

Nem annyira csillogó szemhéjra felvíve, inkább matt, a csillámok pedig a szem alá kerülnek. A pigmentáltsága közepes, primerrel sem jobb a helyzet. Szép látható átmenetet nem lehet vele készíteni. A tartósságáról majd írok még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 21.

széva

2020. február 13.

Ezt Catrice palettát az ELLE magazinhoz adták. Szerintem nem rossz. Ha az ecsetet leütögeted nem porol. A színei pont jók hétköznapra,de szerintem egy tussal még alkalomra is feldobható. Ami érdekes nem matt színek mégsem emelik ki túlzottan a ráncocskákat(nekem vannak már sajnos). Megéri megvenni azt a fránya magazint.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 13.

Rekaa09

2020. január 12.

Ajándékba kaptam. Viszonylag pigmentált, csillamos paletta, de sajnos nem az én színeimmel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 12.

floralbird

2019. november 1.

Mivel magát a márkát nagyon szeretem, ezért többet vártam és kicsit csalódtam ebben a palettában. Alapozok alá, de nekem jobban porzik, mint az Avon négyrészes szemhéjpúdere, és felvinni is nehezebb a színeket. Nem a legrosszabb, de nem is olyan jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 1.

hgabi

2019. szeptember 22.

Szép a paletta, a színek tartósak és nem porolnak :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 22.

Szép a paletta, a színek tartósak és nem porolnak :)

Alsace

2019. július 22.

Szép paletta, én néha nem bánaom, ha csillogós a sminkem :) primer nélkül is jól tart, bár nekem estére összegyűlt a festék a szemhéjamon (alap nélkül). Én szeretem nagyon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 22.

NadjaBlue

2019. május 27.

Már több hónapja használom szinte mindennap és elégedett vagyok vele. Nagyon szépek a színek, kellőképpen tartós alap nélkül is és nem potyog. Korrekt paletta, bár kicsit sajnálom, hogy nincs benne matt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

ziza27

2019. május 13.

Szép összetevők, viszonylag tartós is. Szinte minden nap használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 13.

Szép összetevők, viszonylag tartós is. Szinte minden nap használom.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0