Best of Beauty 2019

Catrice

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Phoenix19, Módosítva: 2018. december 17.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

Púder textúrájú szemhéjfesték paletta

• Hosszantartó és magasan pigmentált
  • Kontúrozó és highlighter árnyalatokkal

NadjaBlue

2019. május 27.

Már több hónapja használom szinte mindennap és elégedett vagyok vele. Nagyon szépek a színek, kellőképpen tartós alap nélkül is és nem potyog. Korrekt paletta, bár kicsit sajnálom, hogy nincs benne matt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

ziza27

2019. május 13.

Szép összetevők, viszonylag tartós is. Szinte minden nap használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 13.

Szép összetevők, viszonylag tartós is. Szinte minden nap használom.

Flortim

2019. április 13.

Szép csomagolás, szép színek a dobozban. Bár egyesével nem próbáltam a színeket, mindig 2-3 színátmenetet csinálok, sajnos összemosódnak a színek, nincs meg a szép átmenet. Emiatt 3 csillagot adok csak rá!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 13.

TRMoni78

2019. március 9.

Nem vagyok profi sminkelő, de nekem bejött, a nap végén is helýén volt a sminkem, és a ráncokban sem ült meg a festék. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 9.

SzJDalma

2019. március 5.

Imádom a Catrice termékeket, ezt is megvettem nemrég. Gyönyörű színek, de utazós palettának nem jó, mert matt szín nincs benn, és csak csillogós színt használni... hát nem tudom, valaki biztos szokta. Mac bázissra kentem fel, nem rossz nem rossz, de én nálam elmaradt a wow hatás, amit egyébként naívan vártam volna. Szép, így fogom is használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 5.

Eperhold

2019. március 5.

Na most állítólag a két felső szín highlighterként meg kontúrként is működhetne. Ezt szerintem senki ne várja. Sokat kísérletezgettem, de nekem ilyen funkciót nem sikerült betölteniük (mondjuk nem is ez a paletta fő célja). Bevallom kissé szkeptikusan álltam hozzá először (ajándékba kaptam, magamtól nem vettem volna meg), amikor viszont először felkentem nagyon pozitívan csalódtam. Tartós és a színei gyönyörűek. Ha több színt próbálok összedolgozni, már messze nem olyan lenyűgöző a hatás. Ettől függetlenül ár-érték arányban teljesen jó, jól használható a mindennapokban meg bulikban is. Összességében nem lesz a kedvencem, de abszolút értem mások miért imádják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 5.

lenizsu

2019. február 17.

Ez a paletta számomra egy büntetés volt. Porzott, irritálta a szemem, nem adta le a színt egyik primeremmel sem. Egész nap könnyezett és égett a szemem, amikor ezt használtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 17.

Alexia

2019. február 5.

Rögtön megfogott a paletta ezekkel a színekkel. :) Először gondolkodtam rajta a csillogós színek miatt, végül csak megvettem. :) Nem bántam meg, mert nagyon tetszik. Esetleg egy matt szín elfért volna benne satírozó színnek. Szép kis paletta, mérete is nagyon jó szerintem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 5.

HaryNori

2019. január 22.

Csodálatosak a színei. Alapozó mindenképp kell alá, mert akkor lesz igazán tartós. Szépen összedolgozható. Ár érték arányban a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 22.

czeilingerdorinaa

2019. január 8.

Gyönyörű szép színei vannak. Pigmentáltak. Nekem minimálisan potyog. Nem tart ki nap végéig, de így is sokáig kihúzza :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 8.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0