Catrice

Ár:   1489 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. szeptember 21.

Lelőhely:   drogériák, online

"A legnagyobb divat: kis fekete ruha, mint szempillaspirál. Kifinomult, ellipszis alakú elasztomer ecset a tökéletesen ívelt, dús szempillákért. Elegáns, dizájn bőr kivitelben."

Ár: 1000 Ft , Eladó: boggantyu123
Állapot: párszor próbált, jó állapotú, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel

Regifragrancemaniac

2020. július 3.

Nem egy rossz termék, ha rászánom az időt, elég szép pillákat csinál. Az a bajom vele, hogy a keféjén a sörték nagyon ritkák, viszont festéket meg sokat vesz fel, emiatt kicsit nehézkes vele dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 3.

MaryN

2020. május 26.

Nagyon szeretem ezt a spirált, szuper szép a végeredmény nálam, DE egyszerűen nem tudom lemosni, még vízálló sminklemosóval is borzasztó nehezen jön le...és darabokban. Ez sokat levon nekem az értékéből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 26.

lylah

2020. február 13.

Akciósan kaptam le a polcról, mert tetszett a csomagolása. Kicsit nehezebb vele dolgozni, nekem kicsi a feje és sok festéket felvisz, le kell szednem róla. A végeredmény egészen meglepett. Végre látni messziről is, hogy szempillaspirált használtam. Szépen hosszabít, bár én primer-t használok alá. Bár tényleg nagyon össze ragasztja a pillákat, kicsit pókhálós hatást kelt. Féláron elmegy, de nem venném újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 13.

Kikki84

2020. január 31.

Akciósan vettem a Müllerben. Gondoltam egy próbát megér.
Nekem hosszabbítja a szempilláim, viszont vigyázni kell, hogy többszöri átkenésnél ragadnak össze a pillák és kis csomócskákban kerül rá a festék.
Szerintem az a titka,hogy óvatosan kell használni, keveset felvinni és akkor szép különálló és hosszabb pillákat eredményez. ;)
A keféje tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 31.

Akciósan vettem a Müllerben. Gondoltam egy próbát megér.
A keféje tetszik.

Fannipap

2020. január 23.

Féláron vettem a Dm-ben, de sajnos semmi pozitívat nem tudok írni ezzel a szempillaspirállal kapcsolatban. Hosszabbítania kellene, de nem teszi a dolgát, nagyon nehéz vele dolgoznom. Talán ha kicsit beszárad jobb lesz. Biztos nem venném újra, ennél csak jobb spirálok vannak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 23.

Melinda664

2019. július 7.

Egyáltalán nem volt jó, ettől is rettenetes bőrkiütést kaptam és megdagadt a szemem... egyáltalán nem vagyok elégedett és nem ért meg még 1000 FT SE!!!
Nem ajánlom senkinek akinek érzékeny bőre van attól független hogy vegán... a kis keféje azonban jó volt de más pozitívumot nem látok benne. Csalódtam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 7.

rosiecheecks

2019. június 14.

Semmi különösebb hatást nem láttam használatakor, mint hogy adott egy kis szint a pilláknak. A márkának vannak jobb spiráljai mint ez.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 14.

Reni666

2019. március 18.

Tetszik ,mert ugyan az van ráirva hogy dúsito szempillaspirál ,ám nekem hosszitja a pillámat .
Nem pereg le , gyorsan szárad nem okoz irrritációt .
Tartós .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 18.

Nem pereg le , gyorsan szárad nem okoz irrritációt .
Tartós .

off06

2019. február 24.

Ez a szempillaspirál egy nagy nulla. Mindösszesen annyit tesz, hogy a szempillám szőke végeit feketére festi. A dúsítást, ívelést még csak hírből sem ismeri. A keféje pedig egy katasztrófa. Még jó, hogy kaptam, különben most nagyon sajnálnám az erre kidobott pénzt...
Update: annyira mégsem rossz. Elég sokszor át kell menni a pillákon ahhoz, hogy látható eredménye legyen, emiatt kicsit csomósodik is a szempilla, de azon egy szilikonkefével lehet segíteni. Használható, de nem lesz kedvenc. Eggyel megemelem a csillagok számát.
Update2: Lehet, jót tett neki a pihentetés, mert most már kezdem egészen megszeretni. Egyre kevesebb festék kell ahhoz, hogy látványos szempillákat csináljon, de azért vigyázni kell vele, mert hajlamos összetapasztani őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 24.

kisviktoria

2018. december 28.

A keféje jó. Inkább hosszít, mint dúsít talán, de a végeredmény nálam megfelel. Viszont borzasztóan irritálja a szemem, pedig egyáltalán nem vagyok érzékeny, vastag csillogós szemhéjfestéket is simán viselek. Megnéztem, és nincs ráírva, hogy szemészetileg tesztelve lenne. Nagyon sajnálom 1500 forintért, ilyet eddig csak a Lidl párszázas sajátmárkás spiráljával tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 28.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.