Catrice

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nkatika, Módosítva: 2020. február 26.

Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Limitált kiadás

• Kellemes hab állag
  • Bármilyen bőrtónushoz illik
  • A természetes, friss arcbőrért

Anheszenamon

2019. január 28.

Egységesíti az arc színét, de szinte semmi fedése nincs. Ami végül is nem baj, ha valakinek tökéletes a bőre. Az enyém sajnos korántsem az: tág pórusok, régi, tinikori pattanások hegei (köszönhetem néhány kedves kozmetikusnak akik körömnagyságú sebeket csináltak az arcomra) elvétve egy-egy pattanásnyom. Szóval nekem ez a termék nem elég, mert nem csinál túl sok mindent. Nagyon szilikonos is. Engem ez nem annyira zavar, de aki nem szereti a szilikont az biztos, hogy nem fogja kedvelni ezt a krémet. Nem is krém, inkább habos állagú. Pozitívuma, hogy nem fogja meg a ruháimat, kabátomat mint egy alapozó vagy BB/CC krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 28.

Kokapu

2018. október 12.

Nos, nem ez a legtökéletesebb összetevőjű termék, én mégis imádom!!! Együtt használom a primerével (Dr. Blur), és a kettő együtt csodálatos bőrképet ad. Ráadásul, bár ezt nem ígéri, matt arcbőrt biztosít, ami sokáig meg is marad. Először a hab sötétnek tűnt, de valójában egyáltalán nem az, valahogy elterül. Az sem látszik, hogy egyáltalán lenne valami az arcomon. Nem fogja meg a zsebkendőt, és az orromról sem jön le orrfújásnál. Egyszerűen szuper ez a termék, én a mousse-ból és a primerből is vettem hármat-hármat, mert csak trendkiadás, de nagyon örülnék, ha a Catrice megtartaná az állandó szortimentbe is!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 12.

Emolliensek: Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate
Szilikonok: Dimethicone, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Trimethylsiloxysilicate, Vinyl Dimethicone/Methicone Silsesquioxane Crosspolymer, Triethoxycaprylylsilane
Illatanyagok: Benzyl Salicylate, Parfum/Fragrance, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool
Színezékek: Red 6 / CI 15850, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Színezék. Piros.