Catrice

Ár:   2659 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bogarka8992, az összetevőket feltöltötte: anette09, Módosítva: 2016. április 14.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

2015-ös januári limitált kiadás

"Nyolc magasan pigmentált púderes szemhéjpúder egy palettában. A selymes, lágy textúra matt vagy csillogó hatásokkal könnyen alkalmazható a szemhéjra. A színek tökéletes összhangban vannak egymással, a lágy pezsgő, a meleg barna tónusok és a mélyfeket szín lehetőséget biztosít számos különböző smink elkészítésére. A csomagolás egy igazi ékszerdobozra emlékeztethet minket, mely igazán elegáns egjelenést ad a terméknek. A beépített tükör és a csillagos mintázat még egyedibbé teszi a palettát."

Lizinka

2017. augusztus 25.

Nem pigmentáltak a színek, nehezen lehet összedolgozni a színeket pl. füstös sminknél. Gyorsan lepereg a szemhéjamról még alappal is. Kezdő sminkelőknek nem ajánlom, mert elmegy a kedvük az egésztől. Alapvetően szeretem a Catrice márkát, de ez a paletta csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

Ygritte

2017. június 10.

Ajándékba kaptam még,jól pigmentáltak és sokféle képen alkalmazható,szeretem

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 10.

Ajándékba kaptam még,jól pigmentáltak és sokféle képen alkalmazható,szeretem

LauraTribute

2016. december 4.

Kinézete szép csak kár hogy gyenge műanyag. Maga a termék egyébként nekem nem pottyog, tartós ha van alatta primer, szépen lehet vele dolgozni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 4.

pongrtimi

2016. november 13.

használom, mert kaptam, és szeretem is, mert első palettám, de a csillámosak konkrétan csak csillámok és ennyi (felső és alsó sor harmadik), semmi szín, a mattokat szeretem, de ha kicsit több ideig satírozom, sokszor kb. eltűnnek. a kedvencem a felső sor másodikja, huuu, azt nagyon szeretem, még highlighternek is bejön. a fényesekkel nincs sok bajom, azok úgy okék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 13.

endoriel

2016. február 3.

Nekem pozitív tapasztalataim vannak vele kapcsolatban. Szépek a színek, a hófehér bőrömnek elég pigmentáltak, pedig csak egy sima kis alverdés alappal használom őket. A csillámosak csillognak, a fényeseknek szép szaténfénye van, a matt színeit is nagyon szeretem. Azt az egy csillagot azért vontam le, mert picit porzanak a púderek, de azért az se olyan vészes. Nekem szemhéjalappal szépen kibír egy egész napot is. Mindennapi sminknek teljesen jól kihasználható, én nem bántam meg :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 3.

Glara

2016. január 27.

Ó hát enynire nem rossz ám ez a paletta! A csillámos árnyalatok mumusok, de őket is lehet jól használni. Meg vagyok vele elégedve, vizuálisan is ingerel a csomagolása és a beltartalom is teljesen jó egy átlag napi sminknek. :) Picit lehetne pigmentáltabb, de semmi komoly baj nincs vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 27.

v.szilvia789

2016. január 16.

Impulzusvásárlás volt, szinte érintetlen állványról ez szúrt szemet egyből. Belemásztam a teszterbe, szinte krémes, szép színek, masszív tok, natúr árnyalatok, oké jöjjön, mert megérdemlem. Hát meg is érdemlem, hogy nem gondolkodtam el jobban rajta! Ahogy előttem is írták, a világos színek nagyon gyengék, főleg a felső sor 2. színe. Alappal használtam, az elkészített smink szép, az árnyalatok különbözően fényesek v. matt árnyaltúak, tehát sok variációs lehetőség rejlene benne. Szinte krémes a festék állaga, de mégis hullik, így ecsettel felejtős, nem tapad meg jól, még alapos aládolgozás mellett sem, így a tartóssága pár óra csupán. Vérző szívvel, de két csillagot adok csak, mert ennyi pénzért már egy Sleek palettát majdnem kapok,amit tudok is használni. Így elég nagy pénzkidobásnak érzem. A Catrice gyakran újítja meg termékeit, de valahogy a paletták mellett mindig sikerül átsiklani, mert ezekben egyenlőre nem tapasztalok változást, de remélem egyszer ezek is sorra kerülnek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 16.

thepinkdoor

2016. január 14.

Első megjegyzés: a kép NAGYON nem színhelyes!
Ilyenek a színek valójában!

Nagyon, nagyon vártam ezt a palettát és meg is kaptam születésnapomra, de elment kicsit a kedvem tőle. A csomagolás nagyon ünnepi, karácsonyos, arany, fehér (bár nem tudom meddig marad fehér a sminkes szekrényemben) szép nagy tükör, nagy méretű púderek, viszont a belbecs...
A fényes árnyalatokra és a mattokra egy okét mondanék, nem igazán jó, nem is vészes, de a csillogósak SEMMI! Egy jó alappal lehet vele valamit kezdeni, de sosem lesz az a BAM! hatás...
Nagyon szomorú vagyok, mert a kedvencem, a narancsos, meleg tónusú arany,
a palettában csodás, felkenve viszont csak csillámok, 0 pigmentációval...

Első csalódásom a Catrice márkában! :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 14.

Első megjegyzés: a kép NAGYON nem színhelyes!
Ilyenek a színek valójában!

Nagyon szomorú vagyok, mert a kedvencem, a narancsos, meleg tónusú arany,
a palettában csodás, felkenve viszont csak csillámok, 0 pigmentációval...

Első csalódásom a Catrice márkában! :S

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbic Acid