Catrice

Ár:   1329 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Lilien012, Módosítva: 2020. február 26.

Kiszerelés:   3,8 g
Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

Magasan pigmentált, gazdag színek, tökéletes fénnyel és fedéssel, lágy, hosszantartó textúrával.

Ár: 500 Ft + postaköltség , Eladó: MLotti
Állapot: Képen látható , Helyszín: Esztergom, Budapest , fizetés: Személyes átvétel Esztergomban vagy Budapesten lehetséges, postán maradóként is megoldható
Ár: 500 Ft , Eladó: FuegoFuego
Állapot: kétszer próbált, Helyszín: Debrecen, fizetés: személyes átvétel Debrecenben

b69a7n

2020. június 16.

Anno hirtelen felindulásból vettem meg, alapjáraton a matt rúzsokat szeretem, de saját magam is meglepődtem, hogy ez mennyire a szívemhez nőtt. könnyű felvinni, enyhén lehet építgetni is. Egy sötétebb bordó árnyalat van meg, már alig van belőle. Az egyszerű hétköznapokon sokszor nyúlok utána, elég erős a színe, de simán elhordható munkába is. A tartóssága persze közel sem a legjobb, de én ezt nem is várom el tőle. Mivel könnyű vele dolgozni, csak bedobom a táskába és bármikor újra lehet kenni ha akarom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 16.

bibike2000

2020. április 16.

4 árnyalat volt meg belőle. Nagyon szép színűek, tartósak, szépen kopnak. A masszív csomi előny :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 16.

babszem81

2020. január 13.

380 Nudetastic árnyalatban van meg. Kaptam, az egyik legjobb, amit valaha kaptam. Imádom a nude színét, kedvenc színem. Erősen fedő, ami nekem nagyon jó, mert ősz típus lévén kissé pirosas a szám, amit ilyen termékekkel szoktam korrigálni, fedni. Krémes állagú rúzs, ami jó viselet, mert én inkább szájfény párti vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 13.

browning

2019. december 15.

Nekem a 380 "Nudestastic" árnyalat van meg, egy világosabb nude szín. Nagyon szeretem. Nem mondanám tartósnak, viszont egy pillanat alatt "vakon" újra lehet kenni, természetes, ápolja az ajkakat. Nem kopik csúnyán (mondjuk azt gondolom, egy nude rúzsnál viszonylag nehéz is megállapítani, hogy csúnyán kopik-e...)
+update: megőrülök a szagától. A stickes catrice rúzsoknak van valamilyen fura szaga.....

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 15.

Csutak

2019. november 15.

Újsághoz kaptam ajándékba a Pinkerbell nevű árnyalatot és ezzel a rúzzsal kezdődött az élénk színű rúzsok iránti szerelmem. :D Tartós, ha maga a termék már nincs is a számon, a színe ott marad.*.*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 15.

Uveggalamb

2019. június 27.

SZUPER rúzs. In a rosegarden árnyalatban vettem meg, kellemes krémes, jól fedő , hosszantartó formula, közelről apró , alig észrevehető kis csillámok vannak benne, ami miatt egy szolid fényt is ad , így nem mattítja le az ajkakat, nem szárít, nem kopik csúnyán, kellemes érzés az ajkakon Álomszép ez az árnyalat és ár-érték arányban szerintem tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 27.

Gombika

2019. május 28.

Megéri az árát de csodát nem kell tőle várni. Minden alkalommal hidratálj előtte vagy nagyon ki tudja szárítani a szád. Tartóssagaval szerintem nincsen gond

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

BRebi

2019. május 27.

Nagyon szeretem a formuláját, sok ideig elég. Újraveveős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 27.

Nagyon szeretem a formuláját, sok ideig elég. Újraveveős!

Szabina565

2019. április 25.

A színe és felkenve gyönyörű viszont inni max szívószállal ajánlatos, hogy fennmaradjon, evés után meg egyáltalán nem marad fent.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 25.

zfruzsi

2019. március 4.

Ebből a kollekcióból még akkor vettem meg egy színt (050, Princess Peach), amikor még nem voltam matt ajak fanatikus. Akkoriban sokszor viseltem és szerettem, de aztán teljesen elfelejtkeztem róla a matt őrület miatt. Most, hogy már hajlandó vagyok újra mást is viselni, rájöttem, hogy szeretem az állagát, olyan kellemes érzés az ajkakon, nem szárít, nem csúszik annak ellenére sem ki a vonalból, hogy krémesebb, úgyhogy kis kellemes viselet. Nyilván sosem lesz olyan tartós, mint egy matt társa, de a kategóriájában elég tartós. A színt ma már nem venném meg, de el fogom használni így, hogy közeledik a tavasz és nem kizárt, hogy veszek majd még egyszer ebből a kollekcióból, mert kedvelem a textúráját tényleg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

A foszforsav egyik kalciumsója. A kalcium-foszfát alkotórészeket használják kozmetikai és testápolási termékekben, pl. pirosítók, fogkrémek, szemfestékek,  púderek, alapozók, rúzsok és bőrápolási termékek gyártásánál. Szájápolási termékekben használva csiszolja a fogakat, csökkenti a szájszagot, tisztítja és szagmentesíti a fogakat és a szájüreget.

magvas gomborka (más néven sárgarepce) magjából sajtolt olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A Wikipédia információi alapján a magvas gomborka a növényi források között szokatlanul magas (akár 45%-os) omega-3 zsírsavtartalommal rendelkezik; a hidegen sajtolt Camelina-olaj több mint 50 százalékban többszörösen telítetlen. Az olaj igen gazdag természetes antioxidánsokban, mint a tokoferolok, ami miatt igen stabil, ellenáll az oxidációnak és az avasodásnak. Paula Begoun nagyszerű összetevőnek tartja, bár úgy tudja, hogy nem született még olyan kutatási eremény, mely alátámasztaná, hogy egyéb különleges hatása is van-e a bőrre a magas omega-3 zsírsav tartalmának hatásán túl.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.