Catrice

Ár:   1329 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Lilien012, Módosítva: 2017. március 29.

Kiszerelés:   3,8 g
Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

Magasan pigmentált, gazdag színek, tökéletes fénnyel és fedéssel, lágy, hosszantartó textúrával.

Catrice Ultimate Colour Lip Colour Ajakrúzs 380 Nude-Tastic árnyalat
Ár: 500 , Eladó: Hatshepsut
Állapot: 2x használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel (Campona) , vagy Foxpost (+700Ft)
Ár: 250 Ft/db , Eladó: EnyediF
Állapot: a képen látható állapotban, Helyszín: Szeged, Hódmezővásárhely, fizetés: csak személyes átvétel
Csutak

2019. november 15.

Újsághoz kaptam ajándékba a Pinkerbell nevű árnyalatot és ezzel a rúzzsal kezdődött az élénk színű rúzsok iránti szerelmem. :D Tartós, ha maga a termék már nincs is a számon, a színe ott marad.*.*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 15.

Uveggalamb

2019. június 27.

SZUPER rúzs. In a rosegarden árnyalatban vettem meg, kellemes krémes, jól fedő , hosszantartó formula, közelről apró , alig észrevehető kis csillámok vannak benne, ami miatt egy szolid fényt is ad , így nem mattítja le az ajkakat, nem szárít, nem kopik csúnyán, kellemes érzés az ajkakon Álomszép ez az árnyalat és ár-érték arányban szerintem tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 27.

Gombika

2019. május 28.

Megéri az árát de csodát nem kell tőle várni. Minden alkalommal hidratálj előtte vagy nagyon ki tudja szárítani a szád. Tartóssagaval szerintem nincsen gond

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

BRebi

2019. május 27.

Nagyon szeretem a formuláját, sok ideig elég. Újraveveős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 27.

Nagyon szeretem a formuláját, sok ideig elég. Újraveveős!

Szabina565

2019. április 25.

A színe és felkenve gyönyörű viszont inni max szívószállal ajánlatos, hogy fennmaradjon, evés után meg egyáltalán nem marad fent.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 25.

zfruzsi

2019. március 4.

Ebből a kollekcióból még akkor vettem meg egy színt (050, Princess Peach), amikor még nem voltam matt ajak fanatikus. Akkoriban sokszor viseltem és szerettem, de aztán teljesen elfelejtkeztem róla a matt őrület miatt. Most, hogy már hajlandó vagyok újra mást is viselni, rájöttem, hogy szeretem az állagát, olyan kellemes érzés az ajkakon, nem szárít, nem csúszik annak ellenére sem ki a vonalból, hogy krémesebb, úgyhogy kis kellemes viselet. Nyilván sosem lesz olyan tartós, mint egy matt társa, de a kategóriájában elég tartós. A színt ma már nem venném meg, de el fogom használni így, hogy közeledik a tavasz és nem kizárt, hogy veszek majd még egyszer ebből a kollekcióból, mert kedvelem a textúráját tényleg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 4.

EnyediF

2019. február 12.

A rúzsnak nagyon szép színei vannak, nekem három van meg, a Maroon, a Plum fiction, és a Legend Berry. Az állaga és illata nagyon kellemes, viszont nem egy tartós rúzs, ráadásul kenődik nagyon, amit eléggé sajnálok. Evést vele nem is kockáztatom már, az ivást se nagyon bírja. Az árához képest mondhatni hozza a színvonalát, de ennyi. Hosszabb távon ki is szárítja a számat, amit nagyon de nagyon sajnálok, mivel színben isszonyarosan ott van...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 12.

random

2019. február 8.

csak a leárazáson vettem rá magam, hogy vegyek egyet, de az amolyan "all in" döntés volt: a 480 Red said Black-et vettem meg. ha objektíven nézem, abszolút felejthető: felszívódik, a beszédet sem bítja, nem hogy azivást, urambocsá' evést, és a legrosszabb, kenődik és mászkál... de: nem tudom utálni. egyrészt, mert gyönyörű szín, olyan, mint az essence matt matt matt 08, csak szebb: feketébb, de mélyebb vörös, nehezen tudom leírni... másrészt, mert ennyire olcsó volt. kicsit olyan amúgy, mint a rimmel moisture renew-ja volt, csak olcsóbb, és azt is imádtam egy jó darabig... szóval ezt se tudom jó szívvel nagyon lepontozni :D
kipróbáltam szemhéjra is, amolyan "eye gloss"-nak, de gyűrődik a nyavalyás. akár lepúderezem, akár nem. az előbb említett essence rúzs sokkal jobb (csakhát ennek a színe szebb... sóhaj)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 8.

kismaki

2019. február 1.

Akciósan, fél áron vettem a Rossmanban 2 árnyalatot : 540-concrete jungle, 530-purple steam. Állagra tetszik, bár sokáig még nem használtam, épp csak felkentem megnézni a színét. A purple steambe szerelmes lettem! Nagyon tetszik hogy erős, lila és pink szín keveréke, egyiket sem mondanám rá magában, tuti hogy alapkellék lesz a nyári bulikon, fesztiválokon, még ha újra is kell kennem. A concrete jungle árnyalat már nem ekkora szerelem, igazából olyan színe van, mintha halálra fagytam volna és kicsit belilult volna a szám.. :D próbálok majd még barátkozni vele, talán erősebb szem sminkkel jobban passzol.. Ha nem felejtem el updatelek, mennyire tartós stb, de szeretem a catrice márkát, szerintem nem lesz nagy csalódás. Plusz pont, hogy vegán!🌱

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 1.

hambi

2019. január 24.

Nekem nagyon tetszik, már untam a sok mattot. Egy igazi rúzs szerintem legyen fényes, az a csábító, nem a matt finish. Hamar lekopik, de tükör nélkül is fel lehet újra kenni. In a rose garden van meg, semleges szájszínü. Külön tetszik a csomagolása, mivel nem egy könnyü müanyag, hanem kicsit súlyosabb és jól zár a teteje is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 24.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

magvas gomborka (más néven sárgarepce) magjából sajtolt olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A Wikipédia információi alapján a magvas gomborka a növényi források között szokatlanul magas (akár 45%-os) omega-3 zsírsavtartalommal rendelkezik; a hidegen sajtolt Camelina-olaj több mint 50 százalékban többszörösen telítetlen. Az olaj igen gazdag természetes antioxidánsokban, mint a tokoferolok, ami miatt igen stabil, ellenáll az oxidációnak és az avasodásnak. Paula Begoun nagyszerű összetevőnek tartja, bár úgy tudja, hogy nem született még olyan kutatási eremény, mely alátámasztaná, hogy egyéb különleges hatása is van-e a bőrre a magas omega-3 zsírsav tartalmának hatásán túl.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.