Catrice

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: classycat, az összetevőket feltöltötte: csakegylany, Módosítva: 2019. március 11.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

kattja

2017. október 31.

Ez a spirál nekem nagyon nem jött be. Alapból hosszú, göndör pilláim vannak, és ez a kis spirál olyan csomókat csinált belőlük hogy ihaj. :D Borzasztó. De a nővérem (kisebb pillákkal) elhasználgatta, másik spirállal rétegezve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 31.

Nitu123

2017. augusztus 17.

Egy magazinhoz volt csomagolva ''ajándékként". Anyukám ezt használja és jókat mondott róla, pedig mindkettőnknek kicsi szempillánk van, ezért kíváncsi lettem mit tud. :)
Kellemesen csalódtam benne, nagyon szép mély fekete színe van és amikor előtte szempillagöndörítőt használok (ritkán szoktam), hatalmas szempillákat varázsol, pedig alig lehet valójában látni, olyan kicsik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

B.Enci

2017. március 12.

Nagyon szépen dúsít és talán íveli is a pilláimat valamint nem pereg le a nap folyamán. Egyedüli hibája, hogy a kefe rengeteg ( de tényleg rengeteg ) festéket vesz fel. Inkább akkor kezdtem el használni mikor már kezdett beszáradni, így már tűrhetőbb volt, de elég zsákbamacska, hogy összeragasztja-e éppen a szemem vagy nem ...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 12.

heyitspetra

2016. február 3.

egyszer vettem és nagyon szépen dúsított, csak nem hosszabbított. én csak ajánlani tudom mindenkinek, mert remek keféje van és nagyon szépen szétválasztja a pillákat, tényleg fekete és tényleg jó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 3.

Schmetterling

2015. november 12.

Maybelline-t szoktam venni, de gondoltam körbenézek az olcsóbb kategóriàban is. Ez szimpi volt nagyon, akciósan 690 forintért 😆 a kefével még ismedkedem, de szép hosszú pillàkat varàzsol, mélyfekete színben. Kicsit csomósodik, de tudom korrigàlni. Ami kifejezetten tetszik hogy nincsen illata.

Update:
Miután elég hamar beszáradt, maybelline-t vettem, de rá kellett jönnöm hogy ez 100x szebb szempillákat csinál, uh megint vettem egyet :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 12.

Update:

edo328

2015. május 4.

A Better than.. spirál után tettem még egy próbát. Ez már jobb, szép hosszú szempillákat varázsol. Viszont nekem ez is rettenetesen csípi a szemem :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 4.

Heloise

2015. április 7.

Maximális pontszám, teljes imádat! Jó, én lehet hogy nagyon hozzászoktam a béna egyszerű spirálokhoz, ezért szólt biztos nagyobbat a váltás, mert azért egy mindig /szinte száraz/ és fakó Alverde kefe után ez a kis szilikon-csoda óriás pillákat varázsolt. Konkrétan észrevettem, hogy nekem is van szempillám. Első festésre gyönyörűen íveli és teszi rá a festéket, már-már drámai a hatás. Anyukám azt hitte műszempillám van. Szerintem ennél többet nem is érdemes mondani róla. Egész jó összetevők, verhetetlen ár! Ezek után csak szilikonos fejű spirálokkal próbálkozom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 7.

Lolita

2015. március 27.

A keféje hasonlít az egyik Max Factor spirálhoz ami már bevált, így megvettem. Nos, nem csalódtam, szépen hosszít, dúsít, viszont ahogy már írták, mivel sok festéket vesz fel, így csomósít a második rétegnél. A maga árkategóriájában teljesen korrekt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 27.

Tildi

2015. február 10.

Én szeretem ezt a spirált. Dúsít, szép a színe viszont a 2. réteggel már vigyázni kell, mert csomósodhat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 10.

Lunann

2015. február 10.

Már egy ideje áttértem a Cruelty-Free kozmetikumokra, úgyhogy viszonyalg szűkös palettáról választahatok sminket magamnak. Olvasgattam itt-ott, majd elmentem az első Müllerbe, hogy utánanézzek ennek a Catrice márkának. Első benyomásra nagyon ízléses termékek, gusztusos csomagolás, széles választék. A szempillaspirálok közül a kezdeti bőség zavarában vagy 3x végigmentem a keféken, és próbáltam szűkíteni a kört. Mindenképpen valami nagy fejű, sűrű kefés spirált szerettem volna, valami olyasmit, ami hajaz a Maybelline sárgájára, amit állatkísérletei miatt már nem vagyok hajlandó megvenni. Hosszas tanakodás után erre esett a választásom. Pedig nem vagyok a szilikon sörte híve, nem tudom miért, valamiért rossz tapasztalat jutott eszembe, pedig lehet, hogy eddig sosem használtam ilyet...
Leszögezném, hogy első használatkor kenődött össze vissza, lepergett, összeragasztotta a szempilláimat és felkenődött a szemhéjamra, mintha egy szabálytalan tusvonal lenne.... DE. Mindezek ellenére egy hatalmas csillagos ötöst érdemel, mert a 2-3. használat után kezdtem ráérezni, valamint kicsit besűrűsödött a festék, így sokkal könnyebben fel lehet vinni. Szerintem egébként az összes spirált nehéz hazsnálni az első néhány alkalommal, mert nagyon híg a festék olyankor.
Gyönyörűen szétválasztja a pilláimat, nem lesznek a végein gömbök és nem pereg le napközben, szépen lehet rétegelni, én 3-4 rétegben viszem fel. Nagyon mély fekete színe van.
Tehét, összegezve:
- állatkísérlet-mentes
- igazi mélyfekete
- tényleg gyönyörű pillákat csinál
- meg kell tanulni használni
- nem tapasztja össze a pillákat.

Tökéletes!

Ja, igen, azt elfelejtettem, hogy ár-érték arányban verhetetlen. Én nem vagyok hajlandó 5 ezreket kiadni egy spirálért, és megmondom őszintén eddig nem is találkoztam olyan jó kefével, mint a több ezer forintos társak, de ez tényleg jó. És nem állatkísérletes!! Ezt nem győröm kihangsúlyozni. Lányok! Figyeljetek oda, mit vesztek, ne támogassátok a kísérleteket!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 10.

Tehét, összegezve:
- állatkísérlet-mentes
- igazi mélyfekete
- tényleg gyönyörű pillákat csinál
- meg kell tanulni használni
- nem tapasztja össze a pillákat.

Tökéletes!

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate