Catrice

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Kanga, Módosítva: 2012. április 24.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

gretatakacs

2018. július 28.

A színpalettája gyönyörű. Én két vékony rétegben szoktam felvinni és harmadik rétegként a Catrice fedőlakkot. A körmöm akár 7-8 napot is kibír makulátlan állapotban, ami valóban hihetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 28.

Makk Zsuzsó

2018. július 28.

Pokoli egy lakk ez! Egyrészt túl nagy az ecsete, amit utálok, mert nem lehet precízen dolgozni vele, másrészt annyira folyékony, hogy nem is marad meg ott, ahova kentem, hanem lecsorog a szélekhez. Két rétegben úgy-ahogy fed. Fedőlakk kötelező hozzá, az még valamennyire összetartja a dolgot. Általában lábra használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 28.

Colormonkey

2018. március 27.

Én a 'Karl says trés chic' árnyalatot használom. Gyönyörű színe van, igaz figyelni kell a felvitelnél hogy ne csíkozzon, de szép és sokáig (nálam 3-4 napig) tart.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 27.

adrikovi

2017. szeptember 15.

Nagyon szép színekben volt kapható. Én most a leárazott termékek között vettem meg a 3. árnyalatot belőle. Egy rétegben a rózsaszín nem fed szépen és csíkoz is. A többi olyan viszonylag szépen fed. Hamar le is pattog, de a színekért megéri. :$

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

bonivagyok

2017. április 22.

Update:
mivel csodaszépek a színek fáj a szívemnek kidobni, így lábra használom!
Ott mégiscsak tovább tart, ne dobjátok ki! :)

Kb ugyanazt tudom leírni, mint a többiek..
csodaszép színek, de nagyon hamar (2 nap) lepattognak... kár értük

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 22.

Update:
mivel csodaszépek a színek fáj a szívemnek kidobni, így lábra használom!
Ott mégiscsak tovább tart, ne dobjátok ki! :)

Kb ugyanazt tudom leírni, mint a többiek..
csodaszép színek, de nagyon hamar (2 nap) lepattognak... kár értük

dnelli

2016. október 14.

Imádom a Catrice-t, ez az elsőszámú körömlakk márkám, de ez most valahogy nem annyira jött össze. A színek tényleg gyönyörűek, alig bírtam választani, és valószínűleg veszek is még, mert tetszenek; de minőségben ez nem olyan jó, mint a többi, ugyanis egy rétegben nincs teljes fedés, és 6 nap alatt lejött (minden lakkot alaplakkal és fedőlakkal használok), míg a többi akkor szokott lekopni, mikor úgy döntök, hogy ideje lemosni, mert meguntam a színt. Tehát lehetne tartósabb és pigmentáltabb, mint a másik lakkcsaládjuk.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 14.

blankasara

2016. augusztus 23.

Óborzalom... Az üvegben nagyon szép a színe, felkenve csíkoz és csúnya. Kamaszkoromban divat volt a nagyon világos rózsaszín, már-már hullafehér színű rúzs csillámokkal az osztálytársnőim körében, na, ez épp olyan színű, csak még rémesebb. Órákon belül lepattogzik, szerencse, hogy nem ezrekért vettem meg, nagy kár lett volna - és pár százért is az.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 23.

PcsjBglrk

2016. március 26.

Nagyon szép színe van.
De ezen kívül semmi jót nem tudok mondani,nagyon hamar felpattog és több réteget is kell kenni hogy szép eredményt érjek el.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 26.

Nagyon szép színe van.

EviAdamcsik

2016. március 10.

Nekem is a 01 Karl says trés chic árnyalat van, nagyon meg vagyok vele elégedve. Talán eddig az egyetlen lakk ami 4 napnál tovább bírta lepattogás nélkül. Van alatta alaplakk (Essence körömerősítő), mind a kettőt két rétegben vittem fel. Nem csíkoz, szépen csillog és tartós. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 10.

aranypáva

2015. december 8.

Szépek a színek, de 2/3át se használtam el, mikor besűrűsödött. Emellett 1-2 napig maradt a körmömön. Nem igazán éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 8.

Emolliensek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Dimethicone
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Fényvédők: Benzophenone-3
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: Barium Sulfate, Red 7 / CI 15850, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 77491, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).