Catrice

Ár:   699 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: ukyo, Módosítva: 2020. január 8.

Kiszerelés:   3,5 g
Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

A finom természetes árnyalatoktól a legmerészebb pinkig a szezon legkeresettebb árnyalatai. A krémes, finom textúra biztosítja az intenzív hidratálást, az ápolást és a csillogást az ajkaidnak. Kiváló minőségben, visszafogott kiszerelésben az elegáns megjelenésért.

candy28

2019. április 18.

Nekem régebben amikor még megvolt nem lett a kedvencem, vannak tőle jobb rúzsok is. Továbbadtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 18.

sailorluna

2018. augusztus 10.

több darabom is van belőlük. szépek a színek, hidratálnak, picit fényesebbek, emiatt hajlamosak elcsúszkálni, és nem olyan tartósak. ennek ellenére szeretem őket használni, csak kicsit többet kell rájuk figyelni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Linuxo

2018. május 2.

Két nude árnyalatban sikerült beszereznem. Szuper jól hidratálnak, pillanatok műve felkenni, csak úgy siklik az ajkakon. Intenzív színben nem mertem volna megvenni, mert szerintem szeret elmászkálni az ajkakon. Kissé szájfényes jellege van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 2.

Diaaa

2017. október 11.

Egyik legrosszabb rúzsom...nem szép a színe, nem tartós, nem is fed...a szám repedéseibe csúnyán beleül...rettenet :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 11.

WTundi

2017. január 2.

Nálam nagyon kenődik és szinte fixálhatatlan ... :O

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 2.

Nálam nagyon kenődik és szinte fixálhatatlan ... :O

Tundi6973

2016. november 9.

Nagyon jól pigmentált de nekem el el csúszkál szóval vagy egy kis púderezés kell felé vagy ügyelni kell rá nap közben, de ár érték arányban jó kis termék

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 9.

manobeka

2016. augusztus 21.

Imádom, jól kenhető, nem erős, de nem is szájfény, pont jó. Talán ezmiatt hamarabb fogy, mint egy átlagos rúzs.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 21.

grizus

2016. március 11.

Licence to Pink. Nagyon szép árnyalat. Nem túl tartós, de végül is ajakszínezőnek nevezi magát, ahhoz képest viszont elég erős, nem tudom vele csak úgy az utcán átkenni a szám, ami nálam a cél. Egyelőre négy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 11.

angie10

2016. március 4.

Minden ami számomra beválik, használható, jól áll és tetszik... azt bevonják, nem gyártják, megszüntetik.... :( Ezzel a rúzzsal is pont ez történt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 4.

Dalmayr

2015. december 19.

Még kifutó korában vettem én is 700 forintért azt hiszem. Nem kellett volna :) ennyit sem ér. Túl krémes, elmászik és túl nagyok a csillámok benne. Kár érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 19.

Antioxidánsok: Diethylhexyl Syringylidenemalonate
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Glycerin

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Ez az anyag egy cukorészter, emoillent, bőrápoló, emulgeáló hatású felüleletaktív anyag. Élelmiszeripari adalékanyagként is használható. Mivel kozmetikai felhasználása nem túl régi keletű, ezért viszonylag kevés információ érhető el róla a neten. Mindenesetre természetes molekulák természetes kötéssel való összekapcsolásából keletkezett, tehát "naturkozmetikában" használható vegyület.