Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zalla, Módosítva: 2015. június 4.

Lelőhely:   drogériák, online

A limitált Nymphelia kollekció része.

samelike

2012. július 24.

Nagyon megszerettem, bronzos barackos narancsos színt kapunk ami egészen fényes végeredményt hoz. Egy húzásra nem erősen pigmentált, bátran lehet építgetni. Én világosabb bőrű lányoknak ajánlanám, rajtuk kiváló lesz! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 24.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.