Catrice

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: busa01206, az összetevőket feltöltötte: Oswin Oswald, Módosítva: 2019. március 11.

Lelőhely:   drogériák, online

Hidratáló hatású hialuronsavval, valamint bőrjavító E és B5 vitaminnal, és allatolinnal. Segít elrejteni a fáradt bőr jeleit, és friss, sugárzó hatású lesz tőle a bőr.

3 árnyalatban kapható

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

BonnyBunny

2017. január 20.

Miután a NYX állvány eltűnt a helyi Müllerből erre esett a választásom. Nagyon jó korrektor, szépen terül, jól fed, kontúrozáshoz is kiválóan alkalmazható. Plusz benne a fényvédő és a szaténmatt finish. A színskálája elég érdekes, érdemes kipróbálni mindegyik színt, mert más-más tónusúak, és nem az 1-es számú a legvilágosabb, mint általában.
Sajnos fél éve nem találom már a Müllerben, a Rossmannban talán alapból nem is árulták, szerintem már nem gyártják (a Catrice honlapján sincs fent). Ezért váltottam a Catrice folyékony camouflage korrektorára, ami még ennél is jobban bevált.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

pixxie94

2016. november 11.

Nagyon jól hidratálja a száraz szem alatti részt, a fedése közepes, a liquid camuflage sokkal jobban fed, amikor arra vadásztam, de nem találtam sehol, akkor vettem meg ezt helyette, nem bántam meg, ezt is nagyon szeretem, jó az applikátor és a csoamgolás is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 11.

dorab

2016. július 6.

Most fogyott el egy tubussal, és én imádtam. Ez volt a kedvenc korrektorom, nekem a szilárdabbak sosem jöttek be. Ha be tudom szerezni, a Maybelline-Fit me korrektort szeretném kipróbálni, de ezt is egész biztosan újra fogom vásárolni. Nekem a Velvet Rose árnyalat volt meg, ami a fehér és utána barnásabb bőrömhöz is remekül igazodott. Mindenképpen ajánlom mindenkinek

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 6.

Lylien

2016. július 1.

Néhány hete használom lelkesen a 010 Velvet Ivory árnyalatot. Nem ül bele az apró nevetőráncokba sem, a színe jól illik a bőröm színéhez, jól fed, tartós. Kevésbé zsíros arckrémet szoktam előtte felkenni, azzal tökéletes. Örülök, hogy hyaluronos, mert egyébként is használok ilyen termékeket, de ennek a hatását még nem tudom megítélni. Ha elfogy, szerintem újra megveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 1.

hessviky666

2016. április 26.

Szintén megvásároltam, én csupán megelőzés céljából. Az illata nagyon kellemes, de a másik Catrice folyékony korrektor jobban szuperál. Több ideig fennt marad, mint ez, jobban fed. Ettől függetlenül az árához képest ez is egy jó kis termék! Amiben nagyon jó, az az, hogy nem maszk szerű, nagyon szépen igazodik a bőröm színéhez. Tetszik a kiszerelés, normál emberöltőn belül elhasználható :)
A ránctalanító tulajdonságáról nem tudok nyilatkozni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 26.

A ránctalanító tulajdonságáról nem tudok nyilatkozni.

0808

2016. január 10.

Nekem a 030-as velvet beige van meg tökéletesen passzol a színe de mindenképpen próbáljátok ki vásárlás előtt mert világosabb mint amit mutat magából. Többet vártam tőle... ha már egyszer hyaluron van benne, nem vettem észre, hogy javítana a szarkalábaimon, sőt, inkább kiemeli őket. A karikákkal viszont valóban megbirkózik arra remek választás. Önmagában nem lenne rossz de így, hogy van tőle nagyobb kedvencem ezért csak 4*

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 10.

nekooh

2015. december 21.

Igazából véletlenül vettem meg, de nem csalódtam benne. Igaz, kicsit sötétebb mint a bőrszínem, de a fedése szuper, és nagyon tetszik, hogy nem teljesen mattra szárad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 21.

supercinti5

2015. november 24.

Kedvencem volt, de egy ideje nem találom :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 24.

Kedvencem volt, de egy ideje nem találom :(

Vikcu

2015. július 18.

Nagyon megszerettem ezt a terméket, sajnos az én szemem rendkívül karikás tud lenni, ezért szükségem volt egy korrektorra, ami segít ezen a problémán, és ez a Catrice korrektor pont ilyen. Elfedi a karikákat, kivilágosítja a területet, éberebbé téve a tekintetemet, és nem gyűlik fel az apró ráncokban sem, és az én nagyon világos bőrömhöz is találtam tökéletes színt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 18.

palotaizs

2015. május 26.

Az én eszméletlen nagy sötét karikáimra teljesen jó. Szépen elfedi őket és még ki is világosítja a szem alatti területet. Nem gyűlik össze a ráncokban és nem csomósodik össze.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Dimethiconol, Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Panthenol, Tocopherol

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Emulgálószerként és stabilizálószerként használt szilikon féle, amit leggyakrabban a magas fényvédelmet nyújtó termékekben találhatunk. A CosIng besorolása szerint haj- és bőrkondícionáló.

Felületi hártya képző anyag.

Paula Begoun és az EWG szerint is az arany irritáló összetevő a kozmetikumokban, mely gyakran okoz kontakt dermatitszt (allergiás bőrreakció). Nincsen a bőrre ismert pozitív tulajdonsága.