Catrice

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. július 11.

Kiszerelés:   3,5 g
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Ajakápolók

Volumennövelő ajakbalzsam shea vajjal, mely táplálja az ajkakat és hűsítő hatással látja el azokat.

Ár: 890Ft , Eladó: Chrissy
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, Postán maradó ajánlott posta, FoxPost

d.anett89

2020. szeptember 15.

Az ajkaimat nem érzem h dúsítaná. Szóval ezt kár igernie. Viszont kellemes az illata,ruzsnak elmegy

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 15.

szbfruzsi

2020. március 17.

Gyakorlatilag semmit sem ad meg amit ígér , borzasztó , nekem kukában végezte

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 17.

Gyakorlatilag semmit sem ad meg amit ígér , borzasztó , nekem kukában végezte

Jelizz

2019. november 11.

nem draga kis cucc, olyan mint egy ruzs, kellemes az illata. Egy minimalis kis szint es szep csillogast hagy az ajkakon husitoen bizsergeti a szamat, jo meg minden de nem hidratal tul jol, es marad egy kis reteg a szamon. Inkabb nyaron hasznalnam amikor dog meleg van es nemakarsz sminkelni de kellene valami kis csillogas a szadra de husit is akkor o jo.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 11.

ImolaV15

2019. szeptember 29.

Olyan nagy hidratálást nem tud a kicsike, sőt a hűsítő hatása miatt nekem szárítja is az ajkaimat. Nyáron nem vészes, ha nem használom sokat, plussz akkor varázsol is egy kis színt, télen viszont inkább hanyagolom. Elhasználgatom, de nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

Monicapandaa

2019. május 31.

2x vásároltam meg, az elsőt benne hagytam a táskámban ami a napon volt. Ennek tudtam be azt hogy a következő használatkor a rúzs egyszerűen ketté tört. Következő alkalommal már egy másik színt választottam ami picit sötétebb volt az előzőnél (nem emlékszem melyik) de hiba volt. Rá kellett jöjjek ez egy ilyen termék. Olvadozik ok nélkül és amellett hogy nagyon csíp és szép dús lesz tőle az ajkam sajnos nagyon ki is szárad/repedezik. Ez utóbbi probléma főleg a sötétebb színnel jött elő.
Nagyon szerettem volna szeretni de nem ment:(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 31.

Nagyon szerettem volna szeretni de nem ment:(

Terkabarka

2019. május 27.

060-as (piros) árnyalatban vettem meg. Kedvelem az enyhén mentolos illatát és érzést, és ezzel nagyjából el is mondtam az összes jó tulajdonságát :D
Nagyon szép frissen felkenve, épp csak egy kis friss színt ad, de ez talán fél órát tart így, utána - ahogy felszívódik - már csak beáll a redőkbe, rendkívül csúnya lesz.
Nem érzem, hogy szárítana, de nem is ápol, hosszú távon el tudom képzelni, hogy szárít, annyit még nem hordtam a csúnya eredmény miatt.
Csalódás, a Catrice-tól többet vártam.
Gondolkoztam, hogy adjak-e 2 csillagot (az első fél óra miatt), de inkább illik rá a teljes pénzkidobás jelző, így 1 csillag a vége. Kuka

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 27.

Csalódás, a Catrice-tól többet vártam.

SHE

2019. május 22.

Vágytam egy enyhe fényt és színt adó, ápoló rúzsra, erre esett a választásom. Elsőre nagyon tetszik, imádom a bizsergető érzést, annál csak a színe és a fénye jobb (030 árnyalat). Meglepően tartós, több mint egy órája fenn van ivással, a fénye kopott kicsit. Nem különösebben táplál, de az én számat eddig nem is szárítja. Pont olyan, amilyet szerettem volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

Flortim

2019. március 8.

Olvastam itt pozitívat, negatívat egyaránt, mivel hajtott a kíváncsiság, gondoltam kipróbálom. Nekem nagyon bejött. A 030-as árnyalata van meg, szép színt ad az ajkaimnak, és imádom ezt a bizsergető, mentolos érzést. Talán egy picit még dúsítja is az ajkaimat (vagy csak bebeszélem 😋). Eddig a matt ajkakat szerettem jobban, de mióta megvan, inkább ehhez nyúlok. Egy visszafogott sminkhez is tökéletes. Én biztos, hogy újraveszem. 😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 8.

Nairam

2019. január 14.

Használhatatlan, maga a dizájn jó, de a tartalma szörnyű. Szárít, kellemetlen felkenve, az íze amit az ajkaimon hagy botrány! Maga a rúzs szép nude színű,felkenve áttetsző, tudom hogy ajakbalzsam de akkor is csalódás.
Olyan mint egy romlott rúzs.
Tartogatom még de minek....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 14.

Olyan mint egy romlott rúzs.
Tartogatom még de minek....

eeeee

2018. december 22.

A színétől illetve a dúsító hatásától se vártam többet, de ez a termék egyáltalán nem hidratál, sőt szinten tartásra is alkalmatlan, mert kifejezetten szárítja az ajkaimat. Amikor frissen fel van kenve akkor még kellemes balzsamos, de kb fél óra alatt furcsa (talán leginkább viaszos) réteg érzést kelt és elkezdi "összehúzni" a számat, ráncos, darabos érzes keletkezik alatta és ez letörlés után is megmarad, muszáj utána azonnal hidratálni a számat valami normális ajakápolóval.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 22.

Antioxidánsok: Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Flower Extract, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Caprylyl Glycol