Catrice

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: meaviolet, az összetevőket feltöltötte: despoina, Módosítva: 2022. március 24.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Sminkek szájra

• azonnal teltebbé teszi az ajkakat
  • káprázatos fényt kölcsönöz az ajkaknak
  • kisimítja az ajkak finom ráncait
  • enyhe színt ad az ajkaknak
  • enyhén csípős hatású

5 árnyalatban kapható

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Cremeviki

2022. november 15.

Nekem semmit se dúsított és borzalmasan ragadt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 15.

Nekem semmit se dúsított és borzalmasan ragadt.

idonthaveaname

2022. november 7.

010-es, SomeBARE Over The Rainbow árnyalatban vettem meg, ez egy szép, természetesen diszkrét rózsaszín, kellemes csillogással, ami még nem visszataszító (mint sok szájfénynél). Bizsergeti az ajkakat, de ettől a minimális irritáló hatástól azért ne várjunk láthatóan dúsabb ajkakat. :) Őszintén szólva én nem is dúsításra vettem, hanem mert megtetszett, és általában szeretem a Catrice termékeit, ő is kellemes csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 7.

Vikcsi03

2022. szeptember 16.

Nagyon tartos, szep szinekben elerheto. Dusabbnak is latom a szam tole.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. szeptember 16.

Nagyon tartos, szep szinekben elerheto. Dusabbnak is latom a szam tole.

TBianka

2022. június 3.

Már több árnyalatban is megvettem, nekem tetszik ez a kis bizsergető érzés amit ad, a színek is nagyon szépek, viszont a csomagolás nagyon rossz, nekem állandóan kimászik a termék és kifolyik a száján, még ha csak áll is akkor is. Ez nagyon dühitő ezért négy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 3.

bischofdora

2022. május 3.

A 10-es, rózsaszínes árnyalatot vettem meg. Nekem bejön, tartós, szép színe van és valóban kicsit nagyítja az ajkakat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 3.

d.anett89

2022. március 31.

Abszolút nem dúsított semmit.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 31.

Abszolút nem dúsított semmit.

Dorotii66

2022. március 31.

Szerintem abszolút nem dúsít, engem nagyon zavart a mentol, csípte a szám. Viszonylag szép a színe, de kb. semeddig nem tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 31.

Fanni.sz.98

2022. március 30.

Előre vásároltam meg.
A csomagolást látva arra gondoltam hogy pigmentáltabb lesz,de így is nagyon tetszik szépen ragyog az ajkaimon (dustio hatást nem vettem észre) de ennek ellenére meg vagyok vele elégedve, tetszik a mentol bizsergető érzése. Szerintem nem ragacsos, a mentolos hatás kb fél órát tart de a ragyogás megmarad :3

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 30.

Előre vásároltam meg.

btia826

2022. március 27.

Csíp és kimarja a bőrt. Kár, mert olyan jó színei vannak pedig.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 27.

Csíp és kimarja a bőrt. Kár, mert olyan jó színei vannak pedig.

Krisztina11

2021. október 16.

Nekem nem dusitott de igy is van szám elég.😀

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 16.

Nekem nem dusitott de igy is van szám elég.😀

Hidratálók: Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate
Peptidek: Palmitoyl Tripeptide-38

Sűrűség szabályozó segédanyag.

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Egy aminosavszármazékokból előállított viszonylag új peptidféle. A MATRIXYL™ synthe’6™ nevű hatóanyag egyik fő összetevője, mely a gyártó ígéretei szerint serkenti a bőr mátrixának 6 fő alkotóelemének termelődését, ezáltal hatékonyan simítja a homlokráncokat és a szarkalábakat. Sajnos független kutatások nem igazán érhetőek el az összetevővel kapcsolatban, viszont a gyártó tesztjei szerint a MATRIXYL™ synthe’6™ 2% -os koncentrációját a placebóval összehasonlítva 25, 42-70 év közötti nőnek 2 hónap elteltével 31% és 100% közötti arányban csökkentek az öregedés jelei.

Színezék. Piros.