Catrice

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1159-ért megnézem

A krémet feltöltötte: meaviolet, az összetevőket feltöltötte: despoina, Módosítva: 2017. június 9.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1159

• még teltebbé varázsolja az akakat a benne levő mentol összetevőnek köszönhetően
  • amelett, hogy dúsít, kiegyenlíti az ajkakon levő repedezéseket

4 árnyalatban kapható

Ár: 1190 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1159 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 500Ft , Eladó: v.alexandra27
Állapot: néhányszor használtam, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten
Catrice Volumizing Lip Booster Ajakdúsító Szájfény - új, bontatlan
Ár: 700Ft , Eladó: Edina1313
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Szolnok, fizetés: banki előre utalás után postázom is
marcsi1233

2019. november 18.

Kellemes mentolos íz, szép színe van, és jó a csomagolása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 18.

Kellemes mentolos íz, szép színe van, és jó a csomagolása.

Kence123

2019. október 27.

Nem vagyok az a szájfényes típus de ezt nagyon szeretem😊 a 070 es van meg(átlátszó) Szeretem a hűsítő, mentolos érzést, amit ad. Kisebb mérete miatt praktikus lehet utazáskor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 27.

Dorjee

2019. október 17.

030 pink van meg. Kicsit csípi a szám a mentol, színe nem sok van. A fénye szép és tartós. Egyszeri vétel, többet nem venném, meg, de elhasználom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 17.

ZANNAH

2019. szeptember 9.

040 árnyalat van megvagyok elégedve ,jó a mentolos érzet ,szépen mutat a szájon .nem tapad

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 9.

uagi

2019. július 25.

Aki szereti a mentolos és hűsítő szájfényeket, annak bátran ajánlom, mert tényleg bizsergeti az ajkakat, ezáltal optikailag is picivel dúsabbnak tűnik. Mivel ez egy szájfény, így ragacsos kissé, de nem vészes. Nyárra tök jó kis szájfény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 25.

edinalencses

2019. július 10.

Egyenlőre egyet szereztem be, nagyon megvagyok vele elégedve. Gyönyörű színekben kapható, szépen csillog :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 10.

abicicaaa

2019. június 25.

10-es árnyalat
Sajnos sikerult egy hasznaltat elhoznom, valaki mar belemaszott elotte a drogeriaban. Soha nem fogom megerteni az embereket..

Mentolos, husito szajfeny, nevéhez huen ragad, de abszolút nem veszes. Szeles idoben okozhat problemat a bele ragado haj. Jol mutat mas ruzsok felett es önmagában is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 25.

10-es árnyalat

Ann86

2019. június 18.

Dm kedvencek dobozban volt benne. A 010-es árnyalatot kaptam meg. A termék egész jó. A bizsergető érzésből én szinte semmit sem érzek, de a színe nagyon szép természetes és csak minimálisan ragad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 18.

bernadettu

2019. június 10.

Nekem is a tavaszi megújulás Dm kedvencek dobozból van meg a 010-es árnyalat. És bár még nem próbáltam mindent a dobozból , toronymagasan ez lett a kedvenc termékem.
Elég rövid a hajam, így arról nem tudok nyilatkozni, hogy mennyire zavaró a ragacsossága, de úgy vettem észre, hogy nem túl ragacsos, pl. a Trend it up High shine lipgloss sokkal ragadósabb.
A mentolos bizsergés, amit ad elég kellemes így nyáron, kicsit sajnálom, hogy néhány percen belül elmúlik.
Tök jó, hogy ilyen semleges a színe, mert nem olyan feltűnő, amikor kopik.
Látok rá esélyt, hogy újravegyem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 10.

Tök jó, hogy ilyen semleges a színe, mert nem olyan feltűnő, amikor kopik.
Látok rá esélyt, hogy újravegyem.

Fridus0807

2019. május 5.

Szép szín, cuki kiszerelés. Nekem a 010-es árnyalatban van meg. Olyan mentolos amikor felkenem, de hamar elmúlik. Viszont szerintem nem látszódik tőle teltebbnek a szám. Ragacsos, tipikus szájfény állagú és tartósságú.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 5.

Hidratálók: Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate
Peptidek: Palmitoyl Tripeptide-38

Sűrűség szabályozó segédanyag.

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Piros.