Catrice

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: meaviolet, az összetevőket feltöltötte: despoina, Módosítva: 2017. június 9.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Sminkek szájra

• még teltebbé varázsolja az akakat a benne levő mentol összetevőnek köszönhetően
  • amelett, hogy dúsít, kiegyenlíti az ajkakon levő repedezéseket

4 árnyalatban kapható

Krisztina11

2021. október 16.

Nekem nem dusitott de igy is van szám elég.😀

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 16.

Nekem nem dusitott de igy is van szám elég.😀

Salanki16

2021. szeptember 26.

Ajándékba kaptam.
Nekem vékony a szám így a legkisebb változást is észreveszem.
Minimálisan dúsít csak, szép fényt ad, viszont egy óra után szinte felszívódik es ragacsos érzés marad utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 26.

Ajándékba kaptam.
Nekem vékony a szám így a legkisebb változást is észreveszem.

Katia88

2021. július 14.

Maga a termék megfelelő, nem dúsit túlzottan, de szép fényt ad és kényelmes viselni. Viszont borzalom maga a tubus, a termék fele a nyak szélén illetve kupakban végzi, és össze vissza folyik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 14.

katagali92

2021. július 13.

Nekem nem tetszik. 120-as Coffee Shut árnyalatra esett a választásom, aminek köze sincs a kávé színéhez, inkább egy világos, rózsaszínes nude árnyalat. A baj ott kezdődik, hogy nem egyenletesen fed a színe, beleül az ajkak kis ráncaiba, 10 perc alatt eltűnik. Azért kap 3 csillagot, mert egyébként kellemes a viselete, kifejezetten tetszik a hűsítő-bizsergető hatás amit ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 13.

bree07

2021. július 12.

Ár-érték arányban nagyon király. Kellemes viselet, nem ragadós nyálka ha nem viszed túlzásba a mennyiséget. Gyönyörű fénye van, és természetes színek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 12.

MissSejla

2021. július 3.

Erzekeny ajkuaknak nem ajanlom (ra is van irva egyebkent) mert par ora mulva ki is sebesedett a szam. Tesomnak adtam, neki sosinca herpesze, o szereti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 3.

cshrs

2021. június 10.

Egy teljesen egyszerű szájfényt kerestem, amitől csillogni fognak az ajkaim és nem kerül egy vagyonba. Szerintem meg is találtam. Tartós és nem zavaró a mentolos "csípése", bár dúsítást nem tapasztaltam, de nem is volt nálam elvárás. Nekem egy picit ragadós, ezért vonok le egy csillagot, de arra teljesen megfelel, hogy néha csillogjon valami a számon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 10.

Candy21

2021. május 2.

Jó kis szájfény nem ragacsos kényelmes viselet szépen mutat az ajkakon. Dúsítást egyáltalán nem vettem észre nagyon enyhén mentolos nekem a 030 árnyalat van meg ami egy gyönyörű rózsaszín nagyon szeretem használni önmagában is igazán szép és rúzsok felett is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 2.

dreammiyss

2021. április 26.

A képen látható termék újított változata van meg. Egyébként sokat vaciláltam, hogy levegyem-e a polcról, végül elhoztam. Sokáig nem tudtam használtam, mert a cicám lejátszotta az asztalról, s ez szét is jött, ami eléggé irónikus ekkora árért, mert az olcsó shit termékek legalább egy esést kibírnak. Én őszintén emiatt kiábrándultam és nem is fogom újravenni, sőt lehet többé egy catrice ajakterméket sem.. eléggé szíven ütött. Egyébként a termék maga nem lenne rossz, sőt... óránkénti frissítést kér, és az előttem szólóakhoz hasonlóan nekem is nehéz eldönteni, hogy ez rúzs vagy inkább szájfény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 26.

Csuporka

2021. január 8.

A 030-as árnyalat van meg, nagyon szép, puha halványrózsaszín, ami az én számon alig látszik, mert erősebb a természetes szájszínem. Pont ilyet kerestem, ami egy picit tompítja a szám színét, anélkül, hogy mesterkélt hatást keltene. Nem csillámos, a fénye nagyon szép, rajtam is üvegszerű, de nem tolakodó. Többféle rúzs fölött is próbáltam, mindegyiken nagyon szépen mutat.
Kicsit mintha tényleg simábbnak tűnne a szám, szóval mondhatjuk, hogy valamennyire kiegyenlíti a repedezéseket, legalábbis nem emeli ki őket. Szerintem csak annyira dúsít, mint minden világos vagy színtelen szájfény (optikailag).
Finom, édesen mentolos illata van, szeretem szagolgatni :) a bizsergető, inkább hűsítő érzés annyira nem tetszik, de egy öt-tíz perc alatt megszokom és nem zavar. Aztán fokozatosan gyengül ez a hatása, fél órán belül elmúlik. Kellemes viselni, ahhoz képest, hogy szájfény, alig ragad. Ha nem az egész számra teszem, csak az alsó ajkam közepére, úgy még tetszik is a mentol.
Nem túl tartós, de ezt nem is vártam el tőle, ár/érték arányban nagyon jónak tartom. Ritkán használom, de ha egyszer elfogy, lehet, hogy újraveszem. Négy és fél csillag :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 8.

Hidratálók: Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate
Peptidek: Palmitoyl Tripeptide-38

Sűrűség szabályozó segédanyag.

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Egy aminosavszármazékokból előállított viszonylag új peptidféle. A MATRIXYL™ synthe’6™ nevű hatóanyag egyik fő összetevője, mely a gyártó ígéretei szerint serkenti a bőr mátrixának 6 fő alkotóelemének termelődését, ezáltal hatékonyan simítja a homlokráncokat és a szarkalábakat. Sajnos független kutatások nem igazán érhetőek el az összetevővel kapcsolatban, viszont a gyártó tesztjei szerint a MATRIXYL™ synthe’6™ 2% -os koncentrációját a placebóval összehasonlítva 25, 42-70 év közötti nőnek 2 hónap elteltével 31% és 100% közötti arányban csökkentek az öregedés jelei.

Színezék. Piros.