Catrice

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: meaviolet, az összetevőket feltöltötte: despoina, Módosítva: 2017. június 9.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

• még teltebbé varázsolja az akakat a benne levő mentol összetevőnek köszönhetően
  • amelett, hogy dúsít, kiegyenlíti az ajkakon levő repedezéseket

4 árnyalatban kapható

Moncsii04

2020. szeptember 24.

Imádom ezt a szájfényt! 2 árnyalatot vettem: 010 és 030. Mindkettő nagyon szép!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 24.

Imádom ezt a szájfényt! 2 árnyalatot vettem: 010 és 030. Mindkettő nagyon szép!

Daisyyy

2020. augusztus 26.

Nagyon szeretem ezt a szájfényt, olyan kis kellemes mentolos érzetet ad, árérték aránya is szuper, azt az egyet sajnálom, hogy kevés árnyalatban kapható. :( Ezer éve keresek egy nyári pink színű ajakdúsító szájfényt..., ennek az árnyalata inkább barackos-pirosas, mint rózsaszín.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

Etes

2020. augusztus 26.

Nagyon szeretem a Catrice szájfényeket. Évek óta használom ezt a formulát.
Általában más, erős színű rúzsok felé teszem (az átlátszó árnyalata van meg), így nem tudom, hogy az ajkak felszínét valóban kiegyenlíti-e, de az 100%, hogy dúsítja az ajkakat. Nekem tetszik, ahogy bizserget pár másodpercig.
Nem ragad, nem kenődik, közepesen tartós. Kellemes az illata, nagyon szépen csillog, az én számnak “üveg” hatást kelt. Könnyű a felvitele, használata is, az applikátort is imádom, ugyanis nem szedi fel az alsó réteg rúzst felkenés közben.
Az ajkaimat nem szárítja.
Az egyetlen negatívum, hogy nekem valamiért az üvegcséje rendkívül ragad, úgy, hogy minden használat után megtisztítom és nyilván a terméket nem öntöm ki, szóval számomra rejtély, hogy az a rengeteg szájfény hogyan kerül az üveg külső oldalára..😄😄

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

Nagyon szeretem a Catrice szájfényeket. Évek óta használom ezt a formulát.
Az ajkaimat nem szárítja.

Serpentina

2020. augusztus 26.

Nem vagyok egy “szájfényes típus”. Ha valami, a fényes, vizes hatású ajakfestés soha nem volt zsánerem. Ha a favorit matt vonal kilőve, inkább a gyöngyházas vagy metálos vonalat preferálom.
Ennek ellenére erre a miniatűr csodára nem panaszkodhatok! Az átlátszó, “So What If I’m Crazy” 070-es árnyalat van meg, de később felfedeztem, hogy nagyon diszkrét, apró rózsaszín szemcsék vannak benne, ami egy kicsit megtöri a fényt, így nincs se diszkógömb, se örömlányos hatása. Nagyon jól idomul az összes folyékony matt rúzsomhoz. Egyáltalán nem ragacsos, a mentolos íze is elviselhető.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

Krisztaaaa231

2020. augusztus 23.

nekem nagyon tetszik ez a szájfény. Kellemes szint ad a számnak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 23.

nekem nagyon tetszik ez a szájfény. Kellemes szint ad a számnak.

agii067

2020. augusztus 17.

070-es árnyalat van meg belőle. Én kifejezetten szeretem a bizseregő mentolos érzést amit okoz bár az tény hogy a számot egyáltalán nem dúsítja, de ettől el birok tekinteni :)
Ami inkább kicsit zavaró hogy elég ragacsos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 17.

Ami inkább kicsit zavaró hogy elég ragacsos.

Judy1

2020. július 9.

Gyors döntés volt megvenni, nem néztem meg jó, hogy ez bizsergetős :( nem szeretem az ilyen termékeket.
A szájfény maga nem tartós, kicsit ragad, érezhető, hogy a szájon van.
Biztos, hogy nem veszem meg más színekben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 9.

A szájfény maga nem tartós, kicsit ragad, érezhető, hogy a szájon van.
Biztos, hogy nem veszem meg más színekben.

KozmaNikolett2001

2020. július 8.

Nagyon szeretem a szajfenyeket , es ezek a kedvencek nalam. A szinuk is nagyon szep es vissza fogott, a csillamos valtozat nagyon szepen csillog, es a mentolos erzest a szamon en kifejezetten szeretem. Minimalis dusitast vettem eszre a szamon de szerintem pont eleg amit ez a termek csinal. Ar ertek aranyban is szuper. Ujra veszem ha elfogy😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 8.

dodeszka95

2020. június 26.

Általában nem használok szájfényt,nincs is sok otthon.Ezt is az egyik imerősöm ajánlotta,de nem bántam meg,hogy megvettem.Nagyon kellemes bizsergető érzésem van amikor bekenem vele a számat.Illatát nem nagyon érzem de a színe az nagyon kellemes.Nem erős és nem is halvány,pont megfelelő nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 26.

Camillala

2020. június 24.

A bizsergetése a Carmexhez hasonló szintű, nekem az teljesen belefér, így ennél sem zavar.
A szín az nem túl erős, de én rúzsra terveztem pluszban rákenni amúgy is. Szépen fénylik. A szaga elég furcsa, nem túl kellemes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 24.

Hidratálók: Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate
Peptidek: Palmitoyl Tripeptide-38

Sűrűség szabályozó segédanyag.

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Egy aminosavszármazékokból előállított viszonylag új peptidféle. A MATRIXYL™ synthe’6™ nevű hatóanyag egyik fő összetevője, mely a gyártó ígéretei szerint serkenti a bőr mátrixának 6 fő alkotóelemének termelődését, ezáltal hatékonyan simítja a homlokráncokat és a szarkalábakat. Sajnos független kutatások nem igazán érhetőek el az összetevővel kapcsolatban, viszont a gyártó tesztjei szerint a MATRIXYL™ synthe’6™ 2% -os koncentrációját a placebóval összehasonlítva 25, 42-70 év közötti nőnek 2 hónap elteltével 31% és 100% közötti arányban csökkentek az öregedés jelei.

Színezék. Piros.