Catrice

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Eria, Módosítva: 2023. május 15.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Sminkek szájra

Ajakdúsító az ajkak természetes színének fokozásáért, dúsító hatással

• Dús ajkakhoz

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

AnnaAnyaralu

2024. május 17.

Sajnos nem lett a kedvencem. Csomagolasa gyönyörű. Nagyon szép színt ad az ajkaimnak, az applikatorat kifejezetten szeretem, konnyu felvinni meg az illata is rendben van.
Viszint sajnos felvitel után nagyon ragad, ossze tapasztja a számát, ha veletlen a szamba kerul belőle nagyon rossz (azert van jó ízű szajfeny is :D) ,és kopas utan is marad ez a ragacsos érzés. Kiszaritotta a szam szélét ,valószínű nem birom az egyik osszetevőjet. Bizsergetni bizserget, de inkabb csak kicsípí a számát "dusitas" helyett.
Kár mert két arnyalatban is megvan :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. május 17.

Kár mert két arnyalatban is megvan :D

Pancsi91

2024. február 23.

A képen látható árnyalatban van meg,rajtam ez a szín nagyon jól mutat. Enyhe mentolos érzete van,kellemesen bizsergeti a szám.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 23.

BRebi

2023. október 28.

Szeretem, nagyon szép ajkakat varázsol. Meglévő rúzs fölé szoktam felvinni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. október 28.

Szeretem, nagyon szép ajkakat varázsol. Meglévő rúzs fölé szoktam felvinni.

Eria

2023. május 11.

Szeretem a márkát, jellemzően a kínálatából szoktam válogatni, mert természetes alapanyagokkal szokott dolgozni.
Ezért is választottam ezt a terméket, de miután megtaláltam az összetevőit, már nem meggyőző számomra.

A kiszerelés kis praktikus, látványos és szép csomagolásba bújtatva. A mostanában divatos slampos műanyagok közt egészen kis kedves ékszernek tűnt, így szerettem volna szeretni.

A szájfény jól használható állagú, felvíve pedig nem az a kellemetlen ragadós, mint régen tapasztaltam szájfényektől.

A mentollal nem szokott problémám lenni, bár arcra nem használtam még, és tiszta olaját is a megadott keverési arányok szerint alkalmazom testre. ( Nagyon fontos, hogy a legtöbb illóolajat nem szabad hordozó olajba keverés nélkül használni!)

Nem tudom, hogy a mentol vagy más összetevő miatt-e, de nekem ez a szájfény nem vált be. A bizsergető érzés helyett égett a szám tőle.

Lehet, hogy érzékeny az ajkam hozzá és beválik másoknak, de nekem sajnos kidobott pénz volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. május 11.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol
Peptidek: Palmitoyl Tripeptide-38

Hosszú láncú zsíralkohol. Emulgeálószerként, bőrpuhító (emolliens), sűrítő anyagként használatos. Sima, csúszós érzetet hagy maga után a bőrön.

Csomósodást megakadályozó (anticaking), sűrűség szabályozó, térfogatnövelő és bőr puhító (emollient) szilícium dioxid származék. Jellemzően különféle olajok sűrítőjeként működik és képes szuszpendálni a részecskéket az olajokban. Ezenkívül növeli a ricinusolaj fényét, amely hasznos lehet a sminktermékeknél.

Mentol, melyet borsmentából állítanak elő. A CosIng besorolása szerint nyugtató (csökkenti a bőr viszkető érzését), frissítő (hűsítő) hatású anyag és illatanyag. Paula Begoun szerint viszont a mentolnak a borsmentához hasonlóan irritáló hatása van a bőrre illetve a transzepidermális vízvesztés növekedését is okozhatja, ami a bőr kiszáradásához vezethet.

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emolliens) tulajdonsága van.

Emulgálószer, melyet a kozmetikumokban az emulzióstabilizáló (nem válnak szét idővel a az egyébként nem keveredő víz és olaj bázisú összetevők) tulajdonsága miatt használnak. Segíti még az oldhatatlan részecskék szép és egyenletes eloszlatását a kozmetikai formulákban.

MATRIXYL™ synthe’6™ nevű technológiában lévő peptid hatóanyag, ami a gyártó ígéretei szerint serkenti a bőr mátrix 6 fő alkotóelemének termelődését, ezáltal hatékonyan simítja a homlokráncokat és a szarkalábakat. Sajnos független kutatások nem igazán érhetőek el az összetevővel kapcsolatban, viszont a gyártó tesztjei szerint a MATRIXYL™ synthe’6™ 2% -os koncentrációját a placebóval összehasonlítva 25, 42-70 év közötti nőnek 2 hónap elteltével 31% és 100% közötti arányban csökkentek az öregedés jelei.

Piros színű szintetikus színezék, amely az INCI listákon Red 6, Red 6 Lake, Red 7 és az amerikai piacról származó termékeken Red 7 Lake néven található meg.