Catrice

Ár:   1659 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   3.5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cattitude, Módosítva: 2021. május 25.

Kiszerelés:   3.5 g
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Ajakápolók

Gyümölcsillatú és -ízű ajakbalzsam. A bőr pH-értékére reagáló színpigmentek lágyan friss rózsaszínre színezik az ajkakat, és a balzsamos textúra természetes ragyogást biztosít.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

széva

2021. augusztus 6.

A mentolos változatot is szeretem. Pont elég ez a szín hétköznapra, én várnék még egy barackos korálos árnyalatot az nekem előnyösebb, de ez is jónak tűnik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. augusztus 6.

AkInImOd

2021. július 28.

Nem tudok neki max csillagot adni. A dinnye illata és "íze" kellemes, és valóban puha a krém, ahogy felkeni az ember. Ugyanakkor az első 2 napon engem nem hidratált, sőt, kialakult egy repedés az ajkamon, amit Carmexszel könnyen orvosoltam. Ez azóta nem jelentkezett. A színe szép, de egyáltalán nem tartós, számomra nem fogja meg eléggé az ajkakat - de tény, hogy nálam a Barry M. miatt magasan van a léc. Aranyos termék, elhasználom nyáron és talán még ősszel is, de nem lopta magát a szívembe.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 28.

umpalumpa

2021. július 4.

Ahogy a Tinted Lip Glow tesó, ez is tetszik. Kicsit erősebb a színe első kenés alkalmával is, de még fokozható, ha többször átmegyek vele a számon. Nem annyira kemény, mint a rózsaszín külsejű termék, könnyebben siklik. Az én ajkaim is viszonylag hidratáltak szoktak lenni, illetve állandóan van kéznél ápoló anyag. Maximum nagy megfázás idején cserepesedik. Szóval nem tudom mit kezdene egy nagyon száraz bőrrel. Nekem előny, hogy az enyémet kicsit puhítja, pont elegendő mennyiségben és színezi. A tokja fém, jól záródó, nem fog összenyomódni ha rápakolok. Az illata nem zavar, az íze kicsit mű. Tükör nélkül is merem kenni, tehát, táskalakó lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 4.

pont

2021. június 1.

imádom! régebben volt belőle egy rózsaszínes csomagolású verzióm, azt is nagyon szerettem, szóval biztos voltam benne, hogy ez is kedvenc lesz nálam.

eleve imádom a görögdinnyés dolgokat, szóval már ezzel megvettek kilóra, de természetesen ezen kívül maga a termék is szuper. krémes, jól kenhető állaga van, szépen hidratál és terül az ajkakon. a színe szép élénk, inkább pirosas, mint rózsaszínes, de nyilván nem olyan, mint egy rúzs, hanem inkább természetes, üde, hétköznapi hatása van. nem ragacsos, nem nehéz, én mostanában sokkal jobban szeretem ezeket hétköznapra, mint a rúzsokat. túl nagy tartósságot nem produkál (mondjuk nem is ígéri), de kb bármikor újra lehet kenni tükör nélkül is evés-ivás után.
ezen kívül a csomagolása is tök jó minőségű szerintem, masszív, jól záródó, nem az a tipikus gagyi műanyag, ami erre az árkategóriára jellmző. mondanám, hogy nyári 'must-have' ha nem utálnám ezt az elcsépelt kifejezést:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 1.

cattitude

2021. május 25.

nem tudom, mikor tetszett utoljára ennyire ajakkence, de ez megvett kilóra. impulzusvásárlás volt, online rendelés közben dobtam be a kosárba, mert nagyon tetszett a szín, amúgy nem vettem még catrice ajakápolót eddig és a dinnyét se szeretem, plusz egy picit drágának is találtam. nagyon szép és igényes a csomagolása (leszámítva a ráragasztott matricát, azt kínszenvedés volt leszedni). az ajakápoló maga nagyon kellemes állagú, jó érzés felkenni, a szín meg nekem telitalálat, eleve rózsásak az ajkaim, ez az ajakápoló pedig nagyon jól hozza a MLBB színt. visszafogott, kissé szaténos a fénye, 2 réteg felkenése után *annyira* jól néz ki a számon, hogy eszméletlen. az illata dinnyés, amit utálok, de nem túl erős, így megbocsátom. az én ajkaim alapvetően jól hidratáltak, így nem tudok beszámolni arról, hogy mennyire ápol, de az biztos, hogy engem nem szárít. nagyon elégedett vagyok, mert tényleg csodás a szín, táskába dobva kiváló, maszk alá nem feltétlen rúzsozok, biztosan fogok még belőle venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 25.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2