Catrice

Ár:   2970 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Piko888, Módosítva: 2022. január 4.

Lelőhely:   drogériák, online

Szemhéjpúder paletta 6 erősen pigmentált szemhéjfestékkel, egymással harmonizáló nude és barna árnyalatokkal, matt, fényes és csillámos kivitelben.

3 csillogó, 3 matt árnyalatot tartalmaz

Ár: 4000 , Eladó: Alexia
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen átvehető a 21 kerületben Csepelen vagy alkalmanként a Borároson (foxpost+packeta vevő terhére ok)
Catrice X Jenny Szemhéjfesték Paletta csomagban
Ár: 9995 ft egyben! , Eladó: tothnetti
Állapot: Kipróbált termékek,vagy újak , Helyszín: --, fizetés: Foxpost, postán maradó

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

misshkitty701

2022. július 24.

Természetesen a duokróm árnyalatt miatt vettem meg, de amikor megérkezett rájöttem, hogy mindegyik szín tökéletesen illik hozzám, természetesebb, valamint a duokróm is használható a mindennapokban.
Rajtam nagyon szépen mutat, egyedül a béna csomagolását sajnálom (a műanyag minősége amúgy jó, nem olcsó, gagyi hatása van, így nem értem, hogy miért lett volna nehéz becsukhatóvá elkészíteni), emiatt utazni nem vinném, de ha valaki oda tud figyelni a tárolására, akkor mindenképpen ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. július 24.

Diana2

2022. június 17.

Szépek a színek, de a duókrómon kívül nem nagy számok, nagyobb volt a hype mint a minőség, de összességében megérte, mert fényes barna és a duokrom gyönyörű.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. június 17.

Gregina86

2022. június 2.

Azt már többen írták, hogy a csomagolása gagyi, de nekem az árnyalatok sem azok a nagy durranások. Oké, van benne egy duokróm, de azon kívül, átlagos barnák, elmegy kategória. Én már el is ajándékoztam, nekem nem vált be.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. június 2.

Gabcsi00

2022. május 9.

a csomagolás nem a legjobb, nem záródik rendesen, de ettől eltekintve tökéletes a paletta. a színek gyönyörűek, pigmentáltak, tartósak, eléggé hullik, de ha ez nem zavar, akkor ajánlatos beruházni rá!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 9.

Teo

2022. március 31.

Megrendeltem egy hete az (akkor) utolsó elérhető darabot Notinon, nagyon boldog voltam hogy ezt az agyon ajnározott palettát megkaparintom. És aztán már kézhezvételnél ért egy kisebb csalódás, hogy milyen botrányos a csomagolása. Valóban nem záródik. Swatcholtam és beraktam szépen állítva a többi palettámhoz, majd pár nappal később, mikor elővettem, konstatáltam hogy a legvilágosabb szín kitört belőle, és a zöld is gyanúsan "kilazult" csak az állástól... :D A zöldet még vissza tudtam nyomkodni, hogy ne kelljen alkohollal javítgatnom, de a legvilágosabb árnyalattal már nem volt ilyen "szerencsém". :) Tehát egy színt alkohollal javítottam, egy másikat visszanyomkodtam, és aztán feldühödtem és úgy döntöttem, hogy kiszedem a paneket a tokból, és megpróbálok mégis boldog lenni vele, így vagy úgy.
A szemhéjpúderek minősége tényleg nagyon jó, de én nem mondanám szuper kiemelkedőnek-maximum drogériás viszonylatban.
A mattok szépen satírozhatók és jól pigmentáltak.
A fényesek naaaggggggyon puhák, tényleg vajpuhák, ezért sem értem ezt a panből kiválás dolgot. Nagyon szépen pigmentáltak ezek is, nagyon jól kenhetőek, szinte krémesek.
Én 3270 Ft-ért rendeltem Notinoról, és vegyes érzéseim vannak. A szemhéjpúderek tényleg jók, de nem extrán kiemelkedőek (az árnyalatok sem, a zöldet kivéve!), cserébe két színnel is megszenvedtem (az egyikkel jobban, a másikkal "kevésbé"), a csomagolása katasztrofális. Összeségében hiába jók a szemhéjpúderek, én erre az élményre nem tudok most 2 csillagnál többet adni, sajnálom. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 31.

A mattok szépen satírozhatók és jól pigmentáltak.

Candy21

2022. március 30.

Hihetetlen, hogy drogériában lehet ilyen minőségű terméket kapni mindenkinek csak ajánlani tudom. Vannak nagyon drága szemhéjpúdereim és az kell, hogy mondjam simán felveszi velük a versenyt. A mattok pigmentáltak szépen dolgozhatok semmi foltosodás. A csillámosak nagyon szépek szintén jól pigmentáltak a duochrome szín elképesztő. A tartóssága is kiemelkedő egész nap szépen fenn marad alig kopik meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 30.

LadyBianka

2022. március 28.

Nagy szomorú vagyok!
Csodás színek, tartósak, jó áron, de ez a tok.....
Nem záródik rendesen és megszivta magát vízzel a fürdőben, így tönkrement. :( Nagyon szomorú vagyok, nem veszek belőle újat, soha nem jártam még így egy palettammal sem!! :(
A termék 5 csillag, de a csomagolás 1! Így legyen 3 pont! Kár érte.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 28.

Nagy szomorú vagyok!
Csodás színek, tartósak, jó áron, de ez a tok.....
A termék 5 csillag, de a csomagolás 1! Így legyen 3 pont! Kár érte.

blumarine

2022. március 17.

Kezdem azzal ami kevésbé tetszik. A paletta tokja. Furcsa nem gagyi, de a beltartalomhoz képest olcsó. A 6 szín valami mesés. A duókróm miatt vettem meg elsősorban mert annyian áradoztak róla... Megérte az árát az tuti. Nálam nem potyog a duókróm, mondjuk jó alap van hozzá a BH Cosmeticstől, ez bevált. Aki nem tette meg az szerezze be a palettát megéri, amíg lehet kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 17.

RekaSzucs

2022. február 23.

Szép színek, jól pigmentált, elég tartós. Az a zöldes szín egyszerűen gyönyörű.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. február 23.

Szép színek, jól pigmentált, elég tartós. Az a zöldes szín egyszerűen gyönyörű.

Kitti11

2022. január 30.

Atyaég gyerekek! Ezt a palettát, mindenki vegye-vigye, ez valami elképesztő! Sok palettám van, de ezt, nem tudom letenni. A Sminksarok csatornán láttam először, ahol Orsi azt mondta rá, hogy minőségben vetekszik egy Natasha Denonával, vagy Pat McGrath-fel, és hát el is hiszem. Nincsenek ilyen drága minőségi palettáim, de ez biztos, hogy elképesztő minőségű. A mattok csodásan eldolgozhatóak, pigmentáltak, kihasználható színekben, a két metál, szintén csoda, nade a duochrome.......Offshore névre hallgat, meleg barnás alapú, és világos zöld csillámos, de amit te odapöttyintessz, az a holdról is látszik...nem porol, a mattokat pufi blendingecsettel, a fényeseket pedig ujjal ajánlom felvinni. Postával együtt 3200 Ft-ért vettem meg, amiért én 18 színből álló Forever Flawless palettákat szoktam venni, de azt mondom, maximálisan megérte. Barátnőmmel együtt rendeltük meg, és megállapítottuk, ha csak ez a egy palettánk lenne, már akkor is boldogok lennénk 😅

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 30.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).