Caudalie

Ár:   9000 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: nettchen, az összetevőket feltöltötte: petoandika, Módosítva: 2017. április 28.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Tág pórusok

A bőr mélyére hatolva szívja ki a felgyűlt toxinokat az eltömődött pórusokból. Revitalizál és frissít.

Caudalie VineActive Moisturizer + MonuSpa
Ár: 3200.- , Eladó: Iszike
Állapot: Bontatlan 15ml+100ml, Helyszín: Veszprém , fizetés: Postán maradó/Fox/Személyesen

Lizz07

2020. június 28.

Hozza, amit egy maszktól elvárok.
Rendszeresen hámlasztok és nem kifejezetten problémás a bőröm, de még így is látványos a hatása. Lusta vagyok maszkokkal bíbelődni, így nem is nagyon használtam az utóbbi időben, de most éreztem, hogy "megkívánta a bőröm", így beszereztem ezt, mert nem kell annyit pepecselni vele. Heti egy használat mellett szépen kitisztítja a pórusaimat és minimalizálja a zsírosodást. Megfelelő arcápolási rutinnal nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 28.

Hozza, amit egy maszktól elvárok.

La-Fee

2020. május 14.

Gyönyörű, tiszta bőrképet varázsol, állagra, színre is ízléses maszk, száradás után könnyen eltávolítható egy nedves frottírkesztyűvel.
Hamvas, puha a bőröm utána. A legjobb maszkok között van, nem hiába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 14.

Hamvas, puha a bőröm utána. A legjobb maszkok között van, nem hiába.

ZsofiaLoren

2020. február 4.

Best ever maszk! Nagyon szépen tisztít és összehúzza a pórusokat. Kell utána hidratálni, de nem szárít nagyon. Kicsit fura, hogy "bőr" színe van felkenéskor, de csodás a hatása, az ára ellenére nagyon megéri. Minden tág pórussal és zsíros bőrrel küzdőnek ajánlom. Mióta ezt megvettem, nem is jutott eszembe, hogy másik maszkot is kipróbáljak, annyira tökéletes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 4.

zalla

2018. augusztus 29.

Nem tudom mit csinál, és hogyan de nagyon jól csinálja :). Átlagos agyagos állagú maszknak tűnt első ránézésre. Ami kicsit eltért az átlagtól: a rózsaszín árnyalata és kicsit muskotályos illata. Felvitelkor semmit nem érzek, néhány perc alatt leszárad. Lemosáskor tényleg jobb a bőröm állapota pórus/mitesszer téren. Csodásnak nem mondanám az eredményt, de tényleg jól látható a különbség. (Szerintem rendszeres hámlasztás és retinol mellett kevés olyan szer van, ami hűha hatást ki tud váltani az emberből.) A gyulladt területeket megnyugtatja. Box részeként érkezett, az első használata óta hetente előkerül. Szerintem ha elfogy, újraveszem (maszk esetében ilyen még sosem történt...).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

Stephanieee

2018. július 25.

nagyon szeretem ezt az arcmaszkot, heti 1-2x szoktam felkenni arctisztítás után, fent hagyom amíg megszárad, majd lemosása után folytatom az esti arcápolási rutint. van,hogy bőrhibákra is felkenem, lehúzza a gyulladást, tisztítja a pórusokat. sokan dícsérik, nem véletlenül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 25.

beauvoir

2018. március 17.

A harmadik termékminta után döntöttem a vásárlás mellett.Érzékeny ,kipirosodásra hajlamos bőröm remekül tolerálja,az eredmény pihepuha,tiszta bőr.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 17.

Beccyke

2017. április 24.

Ha az arcom megfelelően van kezelve (kémiai hámlasztót használok), akkor ez még pluszban rásegít és gyönyörűen összehúzza a pórusokat. Amennyiben nem hámlasztok - pl nyáron -, akkor is látom az eredményt, de nem olyan szép az összkép.

További pozitívuma: kis kiszerelésben vásároltam meg más caudalie maszkokkal és a kis kiszerelés is nagyon sokáig elég - orrra, orrkörnyékre és állra használom heti egyszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 24.

szabinastegner

2016. február 22.

énis nagyon szeretem. Amikor lemostam 15 perc utàn csak àmultam ès bàmultam mert tènyleg kipucolta ès oszzehuzta a porusokat az orromon ahol elèg sok miteszerem van. Biztos hogy ujraveszem amugy ez utàn a pakolàs utàn mindig felteszem a fehèr tubusos hidratàlo pakolàsukat is amit egèsz èjszakàra magamon hagyok miutàn letoroltem a fellesleget 15 perc utàn ès màsnap reggel nagyon szèp lesz az arcborom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 22.

nettchen

2015. október 28.

Nagyon elégedett vagyok vele. Heti 1-2 alkalommal szoktam használni, puha lesz tőle a bőröm. A pórusokat tényleg összehúzza és tisztít. (Láthatóak a pórusbúl felszívott olajok és szennyezősés 15 perc után a maszk tetején.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 28.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid

Bentonite 0 0

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Az arab kávé magjának a kivonata. A nyers kávé gazdag forrása az antioxidánsoknak és a koffeinnek.

Papain 0 0

Papayából kivont fehérjebontó enzim, melyet elsősorban hámlasztó hatása miatt alkalmaznak kozmetikumokban. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló, valamint bőr- és hajkondícionáló hatása van. Egy 2015-ös kutatás alátámasztotta, hogy az összetevő erőteljes allergiás reakciókat válthat ki a bőrből és sérülhet tőle a bőr barrier funkciója is, ezért érzékeny bőrűeknek mindenképpen érdemes kerülni.

Európai ciprusból kivont illó olaj. A CosIng besorolása szerint maszkoló összetevő (kellemetlen íz, illat semlegesítése). A Lush holapja szerint viszont a ciprus olajnak tonizáló, dezodoráló, szövet összehúzó és fertőtlenítő hatása van. Az aromaterápiában nyugtató összetevőnek használják érzelmi stressz esetén.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.