Caudalie

Ár:   9000 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: nettchen, az összetevőket feltöltötte: petoandika, Módosítva: 2017. április 28.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Tág pórusok

A bőr mélyére hatolva szívja ki a felgyűlt toxinokat az eltömődött pórusokból. Revitalizál és frissít.

Benedetta88

2022. március 16.

Lassan elfogy, de biztosan újraveszem. Valaha volt legjobb befektetésem arcmaszkba, pedig jó néhányat próbáltam már. Heti 1x, néha 2x használom, egész arcra és így is nagyon sokáig elég. Nekem tetszik a színe és a természetes illata is. Az állaga szuper, könnyen fel lehet vinni ecsettel és lemosni is egyszerű. Nagyon jól tisztít, gyönyörűen összehúzza a pórusaimat, a zsírosságon is segít, de közben nem szárítja ki a bőrt. Minőségi termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 16.

piroslili

2021. augusztus 16.

T vonalban érdemes használni, egyszer egy héten. Nagyon szuper termék, szeretem. Ennél azonban olcsóbban is lehet maszkot vásárolni, bár ez fel van turbózva izgalmas összetevőkkel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 16.

cattitude

2021. április 27.

jó kis maszk, tényleg szépen felszívja a zsírt, főleg bha-val kombinálva. kevés is elég belőle, főleg, ha csak t-vonalra kenem. könnyen kenhető, nem ragad, nem tapad. az én bőröm nem szárítja kifejezetten, mondjuk egyből lemosom, ha érzem, hogy kezd megszáradni. a színe szerintem borzasztó, de hát ez van. elégedett vagyok vele, de ennél olcsóbban is vannak legalább ilyen jó maszkok, nem érzem annyira kiemelkedőnek ezt a terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 27.

Bettina0225

2021. március 13.

Az eddigi valaha legjobban bevált arcmaszkom. Nagyon megéri az árát is szerintem. Csodát tesz a pórusokkal még a párom is imádja használni :D Hetente 1-2 alkalommal használjuk, és láthatóan javult az arcunk. Mindenképpen újravesszük. 5/5

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 13.

Lizz07

2020. június 28.

Hozza, amit egy maszktól elvárok.
Rendszeresen hámlasztok és nem kifejezetten problémás a bőröm, de még így is látványos a hatása. Lusta vagyok maszkokkal bíbelődni, így nem is nagyon használtam az utóbbi időben, de most éreztem, hogy "megkívánta a bőröm", így beszereztem ezt, mert nem kell annyit pepecselni vele. Heti egy használat mellett szépen kitisztítja a pórusaimat és minimalizálja a zsírosodást. Megfelelő arcápolási rutinnal nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 28.

Hozza, amit egy maszktól elvárok.

La-Fee

2020. május 14.

Gyönyörű, tiszta bőrképet varázsol, állagra, színre is ízléses maszk, száradás után könnyen eltávolítható egy nedves frottírkesztyűvel.
Hamvas, puha a bőröm utána. A legjobb maszkok között van, nem hiába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 14.

Hamvas, puha a bőröm utána. A legjobb maszkok között van, nem hiába.

ZsofiaLoren

2020. február 4.

Best ever maszk! Nagyon szépen tisztít és összehúzza a pórusokat. Kell utána hidratálni, de nem szárít nagyon. Kicsit fura, hogy "bőr" színe van felkenéskor, de csodás a hatása, az ára ellenére nagyon megéri. Minden tág pórussal és zsíros bőrrel küzdőnek ajánlom. Mióta ezt megvettem, nem is jutott eszembe, hogy másik maszkot is kipróbáljak, annyira tökéletes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 4.

zalla

2018. augusztus 29.

Nem tudom mit csinál, és hogyan de nagyon jól csinálja :). Átlagos agyagos állagú maszknak tűnt első ránézésre. Ami kicsit eltért az átlagtól: a rózsaszín árnyalata és kicsit muskotályos illata. Felvitelkor semmit nem érzek, néhány perc alatt leszárad. Lemosáskor tényleg jobb a bőröm állapota pórus/mitesszer téren. Csodásnak nem mondanám az eredményt, de tényleg jól látható a különbség. (Szerintem rendszeres hámlasztás és retinol mellett kevés olyan szer van, ami hűha hatást ki tud váltani az emberből.) A gyulladt területeket megnyugtatja. Box részeként érkezett, az első használata óta hetente előkerül. Szerintem ha elfogy, újraveszem (maszk esetében ilyen még sosem történt...).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

Stephanieee

2018. július 25.

nagyon szeretem ezt az arcmaszkot, heti 1-2x szoktam felkenni arctisztítás után, fent hagyom amíg megszárad, majd lemosása után folytatom az esti arcápolási rutint. van,hogy bőrhibákra is felkenem, lehúzza a gyulladást, tisztítja a pórusokat. sokan dícsérik, nem véletlenül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 25.

beauvoir

2018. március 17.

A harmadik termékminta után döntöttem a vásárlás mellett.Érzékeny ,kipirosodásra hajlamos bőröm remekül tolerálja,az eredmény pihepuha,tiszta bőr.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 17.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid

Bentonite 0 0

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Az arab kávé magjának a kivonata. A nyers kávé gazdag forrása az antioxidánsoknak és a koffeinnek.

Papain 0 0

Papayából kivont fehérjebontó enzim, melyet elsősorban hámlasztó hatása miatt alkalmaznak kozmetikumokban. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló, valamint bőr- és hajkondícionáló hatása van. Egy 2015-ös kutatás alátámasztotta, hogy az összetevő erőteljes allergiás reakciókat válthat ki a bőrből és sérülhet tőle a bőr barrier funkciója is, ezért érzékeny bőrűeknek mindenképpen érdemes kerülni.

Európai ciprusból kivont illó olaj. A CosIng besorolása szerint maszkoló összetevő (kellemetlen íz, illat semlegesítése). A Lush holapja szerint viszont a ciprus olajnak tonizáló, dezodoráló, szövet összehúzó és fertőtlenítő hatása van. Az aromaterápiában nyugtató összetevőnek használják érzelmi stressz esetén.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.