CD

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 890 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: beginner, Módosítva: 2015. július 14.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 890 Ft

• Fehér dezodornyom nélkül
  • 24 órás védelem
  • Érzékeny bőrűek is használhatják, bőrbarát

Ár: 890 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

hel_actual

2024. február 19.

Már sokszor vettem, több illatot kipróbáltam és eddig mindegyik bejött. Nem túl erős az illata, cserébe nem zavaró, nem hagy nyomot a ruhán. Bőrirritációt és egyéb kellemetlenségeket nem tapasztaltam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 19.

Tiply

Korcsoport: >54
2024. január 28.

Nagyon szeretem igaz felváltva többfélét is használok. Kellemes az illata és nelem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2024. január 28.

natasa

2020. július 24.

Nagyon szeretem az illatát. Egy lágy deo, nálam működik. A spray változatát szívesebben használom, de ez sem rossz.
Már régen csak alumentes dezodort használok, de a legtöbbnek vagy az illata (szaga) elviselhetetlen, vagy nincs hatása. A CD deo és spray kifejezetten friss, tiszta illatot ad, és nálam hatásos is ( a vízililiomosról van szó természetesen).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 24.

Tvylvis

2020. július 18.

Valahogy nagyon nem passzol a kémia közöttünk. Nem vagyok különösebben izzadós, de ettől esküszöm rosszabb illatom lett, mint nélküle. Üvegben kellemes illata van, de sajnos kuka lett belőle. Egyébként kellemes volt használni, nem hagyott nyomot a ruhán, de nem jött be az a büdös borz, amit varázsolt belőlem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 18.

Gigike

2020. január 14.

Még a kommentet sem éri meg.. Szárít, viszket honom tőle és a hatása is O...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 14.

Még a kommentet sem éri meg.. Szárít, viszket honom tőle és a hatása is O...

Sisszy

2019. október 1.

Kellemes illatú dezodor, amit szívesen használtam tavasszal. A felvitelnél várni kell kicsit, mert vizes érzést hagy, viszont a hatása megfelelő (nyári melegben nem tudom mennyire működne, de közepes melegben működött).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 1.

Kerekmoni

2019. szeptember 22.

Az első ilyen dezodoromat még 2018 nyarán vettem, kB egy hónapja fogyott el, és természetesen ujravettem. Totál friss illatú, én még estére sem vagyok büdi, ráadásul alumentes. Sztem itt kéne kezdeni a dezodoralast a fiatalabb lányoknak is, nem pedig azzal a vegyi fegyverként is eladható secret platinummal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 22.

Alida8

2019. május 9.

Az illata csodás, alig vártam a másnapot, hogy felkenhessem, és mint egy vizililiom mehessek melóba. ( ez télen történt)
Alig vártam, hogy egész nap egy botanikus kertben érezzem magam..hát nem így lett. Olyan büdös voltam ettől a cucctól, hogy ha nem kenek fel semmit, még akkor se lettem volna ennyire szagos mire beérek a melóba... hatalmas csalódás volt nekem sajnos :( a mentessége miatt 2 csillag, amúgy pénzkidobás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 9.

Rudelf

2019. április 15.

Az illata számomra valami isteni, hatásos, az izzadásgátlása is jó, nálam foltot sem hagy, illetve ami még meglepőbb, hogy iszonyat gyorsan beszívódik, ami a reggeli öltözködésnél elég hasznos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

cicaaholdrol

2018. április 14.

Rámsózták az illatszer boltba, mikor alumentes deot kerestem :D Aztán itthon megnéztem a véleményeket, és levontam a következményt, hogy most jól mellé nyúltam! .... öregszag, foltos póló..stb De azt kell mondjam - bár csak 3 napja használom - hogy a tapasztalataim pozitívak! Eddig golyós alumentes Niveát használtam, de... a CD-nél nem érzem felkenés után percekkel is, hogy tocsog a hónaljam, egyszerűen pikk-pakk megszárad. Már első alkalommal fekete pólót húztam, sehol semmi folt, csík. Elmentem edzeni, úgy, hogy csak reggel használtam, és sehol semmi szag! Hozzáteszem, hogy azt vettem észre, hogy a ruházat anyag összetétele is nagyban befolyásolja a hónaljszag felbukkanását úgy általában :D
Szóval eddig csak ámulok. Az illatával is megbarátkoztam.
Megadom a max. pontot és várom a melegebb napokat, hogy kiderüljön, mik a határai.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 14.

Szóval eddig csak ámulok. Az illatával is megbarátkoztam.

Gyulladáscsökkentők: Nymphaea Alba (White Water Lily) Flower Extract

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

A fehér tündérrózsa virágának kivonata. Gyulladáscsökkentő, nyugtató hatású összetevő.