CD

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 890 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: beginner, Módosítva: 2015. július 14.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 890 Ft

• Fehér dezodornyom nélkül
  • 24 órás védelem
  • Érzékeny bőrűek is használhatják, bőrbarát

Ár: 890 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Sisszy

2019. október 1.

Kellemes illatú dezodor, amit szívesen használtam tavasszal. A felvitelnél várni kell kicsit, mert vizes érzést hagy, viszont a hatása megfelelő (nyári melegben nem tudom mennyire működne, de közepes melegben működött).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 1.

Kerekmoni

2019. szeptember 22.

Az első ilyen dezodoromat még 2018 nyarán vettem, kB egy hónapja fogyott el, és természetesen ujravettem. Totál friss illatú, én még estére sem vagyok büdi, ráadásul alumentes. Sztem itt kéne kezdeni a dezodoralast a fiatalabb lányoknak is, nem pedig azzal a vegyi fegyverként is eladható secret platinummal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 22.

Alida8

2019. május 9.

Az illata csodás, alig vártam a másnapot, hogy felkenhessem, és mint egy vizililiom mehessek melóba. ( ez télen történt)
Alig vártam, hogy egész nap egy botanikus kertben érezzem magam..hát nem így lett. Olyan büdös voltam ettől a cucctól, hogy ha nem kenek fel semmit, még akkor se lettem volna ennyire szagos mire beérek a melóba... hatalmas csalódás volt nekem sajnos :( a mentessége miatt 2 csillag, amúgy pénzkidobás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 9.

Rudelf

2019. április 15.

Az illata számomra valami isteni, hatásos, az izzadásgátlása is jó, nálam foltot sem hagy, illetve ami még meglepőbb, hogy iszonyat gyorsan beszívódik, ami a reggeli öltözködésnél elég hasznos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 15.

cicaaholdrol

2018. április 14.

Rámsózták az illatszer boltba, mikor alumentes deot kerestem :D Aztán itthon megnéztem a véleményeket, és levontam a következményt, hogy most jól mellé nyúltam! .... öregszag, foltos póló..stb De azt kell mondjam - bár csak 3 napja használom - hogy a tapasztalataim pozitívak! Eddig golyós alumentes Niveát használtam, de... a CD-nél nem érzem felkenés után percekkel is, hogy tocsog a hónaljam, egyszerűen pikk-pakk megszárad. Már első alkalommal fekete pólót húztam, sehol semmi folt, csík. Elmentem edzeni, úgy, hogy csak reggel használtam, és sehol semmi szag! Hozzáteszem, hogy azt vettem észre, hogy a ruházat anyag összetétele is nagyban befolyásolja a hónaljszag felbukkanását úgy általában :D
Szóval eddig csak ámulok. Az illatával is megbarátkoztam.
Megadom a max. pontot és várom a melegebb napokat, hogy kiderüljön, mik a határai.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 14.

Szóval eddig csak ámulok. Az illatával is megbarátkoztam.

Falat

2018. március 24.

Sajnos nem vált be. Az illata tetszett, de nyomot hagy a pólón és óránként kenhetném magam vele, még akkor sem érne sokat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 24.

maffinka

2018. január 22.

Szeretem, jelenleg is ezt használom! nekem nagyon fontos, hogy aluminium mentes és kenős legyen egy dezodor. Ennek még az illata is egész jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 22.

Agatha92

2017. szeptember 28.

Az egyetlen deo ami nem csíp, hosszantartó hatású és kellemes illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

Az egyetlen deo ami nem csíp, hosszantartó hatású és kellemes illata van.

Gardana

2017. augusztus 22.

Imádjuk mind a ketten a férjemmel együtt!Igazi tisztaságillata van.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 22.

Imádjuk mind a ketten a férjemmel együtt!Igazi tisztaságillata van.:)

Zsuzsifruzsi

2017. január 11.

Sajnos nekem ez a termék egyáltalán nem vált be. Illat alapján még talán ez a legtűrhetőbb, de nekem is mamás... Nyomot nem hagy, nem ragadós és nem irritál, viszont a 24 órás tartás nálam nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 11.

Gyulladáscsökkentők: Nymphaea Alba (White Water Lily) Flower Extract

A fehér tündérrózsa virágának kivonata. Gyulladáscsökkentő, nyugtató hatású összetevő.