CD

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zolabori, Módosítva: 2015. május 25.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Dezodorok

Golyós dezodor vízililiommal. 24 órás védelem.

briu

2015. március 7.

Sok alumínium mentes izzadásgátlót kipróbáltam az évek alatt, hatástalansági sorrendben a következőket: Forever Living Aloe Ever-Shield Deo, többféle Dr. Organic, Nivea Pure&Natural, többféle Alverde, Bionsen, ezek a deók mind jó nagy pénzkidobásnak bizonyultak a részemről.
Csak az Herbina Biohajoava golyós deója és ez CD deó az ami bevált nálam. Az összes többitől büdi leszek sajnos, ezekkel a termékekkel is izzadok,a verejtékezés nem szűnik meg, de nincsenek kellemetlen szagok. Nekem nem szárította ki a bőröm, pedig hajlamos vagyok rá, képes teljesen lehámlani a hónom alja. Ezt az utóbbi kettőt veszem újra és egyenlőre leálltam az újabb kísérletezéssel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 7.

kisbors

2015. február 27.

Nekem ez a legjobb golyós deom ami alumínium mentes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 27.

Nekem ez a legjobb golyós deom ami alumínium mentes.

NiDDA

2014. október 26.

Én ettől és a gránátalmástól is büdös leszek.. Csak a mineralos működik rajtam valamiért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 26.

Keats

2014. október 14.

Tele van alkohollal, ami szárítja a bőrt viszont fertőtleníti is. Nem árt előtte egy gyorsan felszívódó hidratálót használni a hónalj környékén is. Tömve van illatanyagokkal is, elég lenne egy illóolaj szerintem, de ez nyilván nem is natúr deo. A bacik szaporodását viszont jól gátolja, mert kevésbé szoktam bebüdösödni tőle. Félnatúr deoként elmegy, amíg nem találom meg az igazit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 14.

Chootie

2014. június 24.

Nem tudtam megizzadni vele, szerintem nagyon hatásos. Az illata kicsit sok, és az összetevői sem annyira szépek, de azért jár a 4 csillag, mert tényleg a legnagyobb melegben sem tudtam vele büdi lenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 24.

Dana1983

2014. május 10.

Még régebben vettem találomra ezt az izzadásgátlót, kuksolt is egy darabig a polcon, aztán megláttam az első összetevőjét és elajándékoztam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 10.

csikosmatyas

2013. augusztus 18.

Ó boldog ifjúság ... tini korom kedvence. Akkor a legjobb illatnak tartottam, ma már talán kicsit sok. A mai napig szívesen használom, bár nekem nyárra kicsit kevés, de 30 fok alatt bármilyen helyzetben tökéletes. Az ötös mindenképp jár neki.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. augusztus 18.

Anahita

2013. április 26.

Nekem is a retro jut róla elsőnek az eszembe. Egy ideig tetszett az illata, de aztán valahogy túl tolakodónak, töménynek éreztem, lassan egy éve áll a félig teli flaska a polcon, hátul eldugva. Amúgy a dolgát teszi rendesen, arra nincs panasz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 26.

Hencida

2013. február 26.

Alu-mentes izzadásgátlót kerestem, amitől nem büdösödök. A pumpás verzióját vettem meg, eddig jól teljesít. Igaz az illata nem éppen a legjobb, de fújás után egy kicsit csillapodik, úgy már elviselhetőbb. Tényleg retro illata van, ahogy korábban valaki írta:) Hasson, az a lényeg:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 26.

IzabellaRita

2012. szeptember 1.

Én is meglepődtem, hogy milyen jól teljesít a többi alu-mentes testvéréhez képest. Az illata jó, még talán nem annyira tolakodó és hamar el is illan. Nekem nagyon jól teljesített, +30 fokban is, de azt hozzá kell tennem, hogy nem spóroltam vele.:-) Többször is utánakentem, a biztonság kedvéért. Azon is meglepődtem, hogy még borotválás után sem csípte a bőröm, pedig tudva levő hogy az alkohol rendesen tud égetni és irritálni ilyenkor. Amit eddig próbáltam, a La Roche-Posay deójánál ez biztos százszor hatásosabb és olcsóbb izzadásgátló (a Rossmanban 699 Ft-ért lehet kapni). Tehát ha nem is tökéletes, de 4 csillagot megérdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 1.