CD

Ár:   899 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 890 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: timity, Módosítva: 2015. május 25.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Dezodorok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 890 Ft

• Fehér dezodornyom nélkül
  • 24 órás védelem
  • Érzékeny bőrűek is használhatják, bőrbarát

Ár: 890 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
NeonPink

2019. május 28.

Sajnos a pajzsmirigy problémám miatt nem könnyű elég jó dezodort találni a számomra viszont ez nagyon hatékony. Teljes egészében elégedett vagyok vele. Nem ragadok tőle órák múlva se, az illata nem hétköznapi, de igen kellemes.
Erre felbuzdúlva nyugodt szívvel vettem meg a grapefruitos társát, ami sajnos mindennek jó csak dezodornak nem. Szóval maradok ennél

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

Rudelf

2019. április 15.

Alapvetően elég izzadós típus vagyok, de az izzadásgátló hatása is, az illata is és a tartóssága is meggyőzött. Nem gondolnám, hogy egy minden káros anyaggal teli dezodor többet tudna ettől, maximum a töménytelen mennyiségű parfüm hiánya lehet megtévesztő.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 15.

szaboszilvia28

2019. január 22.

Csak azért kap két csillagot mert elvileg alumentes.
Sajnos nem hatékony.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 22.

Csak azért kap két csillagot mert elvileg alumentes.
Sajnos nem hatékony.

eeniko

2018. december 18.

Két hete vásároltam a Rossmannban, elég jó áron volt éppen. Az illata jó, de hamar ismételni kell a használatot, hogy hosszan tartson. Alumínium mentes, az renden van, de mint minden ilyen dezodor, nem lehet olyan hatékony, mint az alumíniumos. Ebben nincs ami eltömítené a pórusokat, ezért nálam nem is volt olyan hatékony. A ruhámon sajnos foltot hagyott, és 3-4 óra elteltével bizony már az illata sem volt jó. Azt hiszem, nekem tovább kell keresnem. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 18.

sanci85

2018. november 21.

Megvagyok elégedve ezzel a deoval. Nyáron a kánikulában is védett egész nap . Jó az illata ,az érzékeny bőrűek is használhatják,a ruhákon nem hagy foltot,alumínium mentes. Kicsit sokkalom az árát,de attól függetlenül megveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 21.

uaim

2018. augusztus 21.

Nekem hibátlan bár nem magában használom, egy réteg balea mineral sima dezodor ami csak ásvány, megszárad, aztán két réteg ez, és így egész nap tökéletes. Illatát szeretem, jobban bejött mint a CD narancsvirágos. Nekem ötös és tök tiszta, férjem is ezt használja férfi verzióban szereti.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

orsolyap

2018. augusztus 20.

Közepes minőségű dezodor. Kb. max. 1 óra a hatása. Illata nem túl erős. Natúr kozmetikumos polcon került a kezembe. Nem igazán éri meg az árát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

cicaaholdrol

2018. augusztus 18.

A vizililiomos testvéréből már a 3. üveget használom. Mivel legutóbb annak csak az üres helye volt a polcon, így vettem egy gránátalmásat. Az izzadást nem gátolja meg egyik sem, viszont a liliomos mellett még 40 fokban sem lett test vagy izzadságszagom, míg a gránátalmás ezen a téren hatástalannak bizonyult. Most nem tudom, mit kezdjek a teli üvegemmel :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 18.

pflaume

2018. július 16.

Meglepően jó dezodor. Féltem tőle, mert még soha nem használtam alumínium mentes deot. Ez volt az első próbálkozásom, és tetszett a hatása.
Előtte nem ismertem még ezt a márkát, viszont hatalmas plusz pontot érdemel nálam, hogy nem tesztelik állatokon a termékeiket.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 16.

RCC

2018. június 17.

Jó az izzadság szag ellen, kellemes az illata de nagyon erős és órák múlva is érezni. Csak úgy tudom használni ha este borotváltam a hónaljam és reggel kenem fel. Volt hogy zuhanyzás után 2 órával használtam és még így is rettentően csípett. Nem hagy nyomot a ruhákon, viszont izzadságfoltok azért vannak- Tudom, hogy mert alumínium mentes, ezért nem is vonok le pontot, de ez még az ok ami miatt nem veszem újra (a szaga és az irritáció mellett).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 17.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, Punica Granatum (Pomegranate) Fruit Juice