CD

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: narancsfavirág, Módosítva: 2011. szeptember 3.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Hidratáló, revitalizáló hatású készítmény, mindennapos használata során pótolja bőre természetes nedvességét, illatával a természetes frissesség érzését kelti. Bőrbarát pH értékű, bőrgyógyászatilag tesztelt.

Kiszerelés: 200 ml

Niki0215

2019. szeptember 7.

Nekem nagy csalódás volt ez a krém..Emlékeim szerint ez régen igen jó termék volt..Nemrég újra vettem, de az illata förtelem ( biztosan nem romlott ) és az állaga is nehéz.....sajnos nem tudtam elhasználni, még a kezemen sem viseltem el..kuka lett ...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

csikosmatyas

2015. július 25.

Olcsó és jó. Bárhova bármikor. Hamar felszívódik, nem irritál az illata. Az összetevőin viszont változtattak a feltöltés óta.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 25.

juditkaa70

2015. július 20.

Nekem most hoztak Münchenből ajándékba, többek között CD arc-és testápolási termékeket. még az illatuk is más,ami külföldön kapható. Valóban kellemes a textúrája,és könnyen felszívódik. Meg vagyok vele elégedve!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 20.

wk62

Korcsoport: >54
2014. március 5.

Már legalább 30 éve forgalomban van ez a krém. Mindennapi testápolásra és arcra tökéletes volt, nagyon menőnek számított aki ezt használta, mert a többség semmit. Igaz, akkoriban még nem voltak agyon klórozva a vizek. Manapság a nagy választékban már ki is ment az eszemből mennyire tökéles volt. Úgy gondolom egy próbát megér, hogy megvegyem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. március 5.

lalola

2013. augusztus 8.

Nemrég vettem meg mert akciós volt és ilyesmi hidratálót kerestem. Az illata semleges, se nem jó, de nem is rossz, viszont elég gyorsan beszívódik és nem hagy ragacsos érzést utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 8.

kozlokova73

2013. május 11.

Gondolkaztam irjak velemenyt ehez a kremhez vagy nem,mert regen volt mar mikor hasznaltam es akkor barna volt a teteje,de emlekszem egy szamomra nagyon kellemes illatra,jo hatasra. Nem tudom most,hogy milyen lenne,de akkor nagyon tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 11.

nusika

2013. március 4.

A lábamon lévő száraz "pikkelyeket" rendesen eltünteti, azonnal, könnyen beszívódik, nincs zsíros érzet. Száraz térdre, könyökre is kiváló.
Hiányolom viszont a krémeknél megszokott egzotikus, kellemes, gyümölcsös illatot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 4.

eveartstar

2012. május 29.

Ezt a krémet használom, jó kiadós. Meglepően könnyen felszívódik.
Akcióban vettem karácsony után a DM-ben a szappanjával együtt ami szintén minőségi. Nagyon jó nappali krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. május 29.

Ezt a krémet használom, jó kiadós. Meglepően könnyen felszívódik.

Gyulladáscsökkentők: Nymphaea Alba (White Water Lily) Flower Extract

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

A fehér tündérrózsa virágának kivonata. Gyulladáscsökkentő, nyugtató hatású összetevő.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak