CD

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rita.997, Módosítva: 2015. február 3.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Homoktövis kivonat és hidratáló komplexet tartalmazó kézkrém száraz kézre

A gazdag összetevői az aquaderm-komplex tartalmával erősíti a bőr ellenálló képességét és 24 órán keresztül ellátja negvességgel. Bőrkímélő képessége dermatológiailag tesztelt. Érzékeny bőrre is alkalmas, gyorsan beszívódik.

Nem tartalmaz ásványi olajokat, szilikont, parabént, színezőanyagot, állati eredetű összetevőket. CD ellenzi az állatkísérleteket.

rekacska24

2018. november 20.

Pár napja vásároltam, közel 20 perces szaglászás, összetevők olvasása és válogatás után esett a választásom a erre a krémre. Nagyon nem bántam meg, imádom az illatát, gyorsan beszívódik és megfelelően hidratál. Az illatát nagyon sokáig érezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 20.

Catn0va

2017. szeptember 25.

Enyhén citrusos illatú, jó állagú kézkrém. A Terra Naturi vadrózsa kézkrémjét szerettem volna egy kicsit hanyagolni, így esett rá a választásom. Már a végét járja a tubus, elégedett vagyok vele, jól hidratálta a kezeimet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 25.

Virvatuli

2017. május 20.

Impulzusvásárlás volt, kamaszkoromban használtam CD termékeket, nosztalgiából vettem. Erősen citrusos, kicsit gyümölcsös illata van, ami először fura volt, de mostanra megszerettem. Jól felszívódik, nyugtatja a bőrt, kellemes érzés. A hatása nem túl tartós, naponta többször is újra kell kenni, de így is nagyon sokáig elég. Mostanában elég jól sikerült kézkrémeket választanom, sokkal szebb a kezemen a bőr, mint egy évvel ezelőtt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 20.

jkrisztie2

2017. március 14.

Mennyei illatú, jól beszívódó kis krém. Nem hagy maga után ragacsos érzetet. Tavaszi kedvenc.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 14.

Mmaminti

2016. november 7.

Az illata jó, beszívódik, a férjem is szereti.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 7.

Az illata jó, beszívódik, a férjem is szereti.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Faye

2016. augusztus 20.

Nekem sajna nem jött be ez a krém. Igen erőteljes, citrusos illata van, ami nekem sok. Hidratáló hatása nem rossz, gyorsan be is szívódik, egyáltalán nincs zsíros utánérzet, de vhogy egy fura, síkos bevonatot érzek utána sokáig a bőrömön.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 20.

briw

2016. július 14.

Egyszerűen imádom! Az illata valami isteni, és szerencsére elég gyorsan beszívódik. Még a lábamra is ezt használom néha, tényleg szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 14.

Lilluska

2016. június 3.

Minden este használom, a lábamra és a kezemre, nagyon szeretem. Gyorsan beszívódik, és az illata is isteni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 3.

sunshinenymph

2016. május 4.

Egyedül nekem nem szívódik be normálisan ez a krém? Annyira akartam szeretni, mert finom az illata, jó az állaga és még vegán is, de egyszerűen egy viaszos érzetű réteget képez ami még a következő kézmosásnál is érződik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 4.

Monchochi

2016. január 26.

A legeslegjobb kézkrém - mostani időszámításunk szerint, pedig már végigpróbáltam az ismertebb márkák kacsókencéit.
Az illata isteni, a hatása csillagos ötös; fantasztikusan puha lesz tőle a bőr, gyorsan beszívódik, nincs zsíros érzet. Plusz pont, hogy egy vegán termékről beszélünk. Az ára sem volt vészes, ha jól emlékszem 800-900 forint közötti összeget fizettem érte, ami szerintem egy ilyen minőségű és hatású krémnél nem pénz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 26.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sodium PCA, Sodium Lactate, Urea, Fructose, Inositol, Ethylene Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Niacinamide

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.