CD

Ár:   999 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 890 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: timity, az összetevőket feltöltötte: jituszka, Módosítva: 2015. május 25.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 890 Ft

Ár: 890 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
AnnaDKovacs

2019. szeptember 7.

Pár éve is használtam, nem olyan régen újra is vettem, mert szerettem volna, olyan dezodort, ami nem hajtógázas, nem tartalmaz aluminiumut és nem hagy foltokat a hajlatban szűkebb fazonú ruhákon. Az illata tetszik, hosszantartó mind az illat, mind a hatás. Nem hagy foltokat és könnyen felvihező. Egyetlen hátrànya, hogy nagyon tud csípni. Borotválás után 24 órával érdemes a legkorábban használni!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

georginasz

2018. október 23.

A pumpás kialakítása miatt vettem meg ezt a a dezodort, még nyár előtt és nagyon kíváncsi voltam, hogy mennyire hatékony. Nekem kifejezetten bevált és úgy érzem, hogy, amióta ezt használom csökkent az izzadásom. Plusz pont, hogy nagyon lassan fogy, így ár- érték arányában nekem nagyon megéri. Az illata nagyon kellemes, de biztos vagyok benne, hogy a többi illatot is kipróbálom ettől a márkától.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 23.

Nicolett022

2018. május 2.

jaaj, ezt kipróbáltam még azt hiszem tavaly, csak valószínű elfelejtettem véleményezni. Ez a legrosszabb a dezodorjaim közül. Az illata nagyon erős, tolakodó, ha pedig picit is elkezdtem izzadni valami tömény undorító szaggá változott. Pedig legalább a jó illat bejött volna, de még az se, hatalmas csalódás volt. Kidobtam kb. 2 hét használat után, azóta meg a boltokban is jó nagy ívben kerülöm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 2.

snori

2018. február 14.

Szerencsére nem vagyok izzadós, így csak a friss érzés miatt használom. Az illatát is sokáig érzem, így én teljesen meg vagyok vele elégedve, lassan egy éve használom. Rossmannban 999 Ft

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 14.

LSTE

2018. január 13.

Ez még csak nem is a "nyeeeh" kategória... Jó illata van, meg minden, de ennyi. A "dezodor" feliratot én letöröltetném a csomagolásról, a "24 órás hatás"-sal egyetemben. Nem 24 óráig, két percig sem tart. De legalább gyorsan fogy. Bár nem tudom ez kinek előny... :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 13.

MadKat

2017. szeptember 30.

Hááát csodaszernek nem lehet nevezni. Addig szuperül működik, amíg nem izzadok, de izzadás esetén szegény elléggé tehetetlen. Finom az illata, de kb. ennyi az előnye.... ja meg persze az, hogy alumíniummentes. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

Mona29

2017. április 13.

Nagyon szeretem az illatát! Olyan sokáig érezhető, illetve én úgy szeretem, ha pl. edzés közben néha-néha megcsapja az orromat. Mondjuk azért a hatása nem olyan erős, de én nem is vagyok nagyon izzadós fajta. Amiért még szeretem, hogy igaz, hogy izzadok vele (szerintem ez azért szükséges, nem lehet egy edzést végigcsinálni úgyhogy nem izzadsz le), de nem vagyok büdös. Ez a pumpás kiszerelés nagyon sokáig tart, csak vigyázni kell vele, mert törékeny (nekem egyet már sikerült elejtenem pakolás közben és a fél lakást beborítani a tartalmával meg a törött üvegdarabkákkal). Már többször újra vettem, ami azért nálam ritka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 13.

ViktoriaVrd

2017. február 20.

oké, értem én, hogy ez nem izzadásgátló. de esküszöm annyira nincs ennek hatása, hogy azzal is többet érek el, ha reggel mosolyogva megkérem a hónaljam, hogy lehetőleg estére ne tévesszenek össze egy hajléktalannal a szagom alapján.
az inci lista miatt sírva tudnék fakadni, alkohol első helyen, hát ez nem egy abszint hogy ilyen fontos legyen az alkoholtartalom bár most,hogy így gondolkodom, az lehet többet érne, ha inkább innék és nem a szagommal foglalkoznék.
szanaszét szárítja az ember hónalját(borotválkozás után ne használd, különben úgy jársz mint én és a fájdalomtól úgy rángatózol, hogy a barátod azt hiszi, valami esőtánc-rituálé zajlik a fürdőben, és elkezd félni, hogy esetleg feláldozod valami istennek).
tehát ez a dezodor mindent megtesz azért, hogy utáld. mindent. még csúnya is az üvege, de ez már tényleg csak szőrszálhasogtás

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 20.

skelly

2016. április 1.

Nagy jóindulattal 2*, az illata tetszett, míg át nem csapott izzadtságszagba. 1. aluminiummentes deoként lehet azért, mert még nem elég "tiszta" hozzá a szervezetem :D, de ezt nem akarom kivárni. Bele sem gondolok milyen szagom lenne ettől nyáron.. Maradok a Rexonánál.
Akciósan vettem kb. 700 Ft-ért, így annyira nem sajnálom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 1.

Akciósan vettem kb. 700 Ft-ért, így annyira nem sajnálom.

Knubbel

2016. március 23.

Nem olyan szuper tartos, de azert jo. Aluminium mentes, nem karos, nem hagy foltot a ruhan. A masodik uveggel vettem mar, eddig ez a legjobb az aluminium mentesekbol. Az illatat nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 23.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract