CD

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: blessed, Módosítva: 2016. február 24.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Normál

Folyékony lemosó természetes avokádó kivonattal, szappanmentes, hidratáló összetevőkkel.

Bőrgyógyászatilag tesztelt, PH bőrbarát, érzékeny bőrre kifejlesztve.

Tvylvis

2017. november 2.

Nem nagyon használok folyékony szappant, SLS tartalút meg kiváltképpen nem. Ezt szükségből vettem meg, és összességében nem volt rossz. Kell utána krémezni a kezet, de én ezt szinte minden kézmosás után megteszem. Arcra azért a gyártóval ellentétben én nem ajánlanám. A maga nemében teljesen rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 2.

Gyulladáscsökkentők: Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract

Az avokádó termésének kivonata. A CosIng szerint emollient, hidratáló, bőrkondícionáló, bőrkisimító hatású összetevő.