Celine Dion

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: sternesamu.szilvia, az összetevőket feltöltötte: vikcs, Módosítva: 2019. augusztus 12.

Ár: 17.000Ft , Eladó: Picur81
Állapot: Új, bontatlan fóliás, Helyszín: Érd, fizetés: postán maradó ajánlot, személyes átvétel

wildrose

2019. augusztus 10.

Kifújáskor friss frézia, aztán fanyar narancsvirág és fás cédrus, leszáradáskor pedig puha, keleties szantál és fás vetiver. Rajtam elég intenzív és elég tartós. Nagyon egyedi illatnak tartom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 10.

bimbam

2017. május 17.

Második Celine Dion parfümöm és függővé tett :D nagyon finom illata tartós és intenzív

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 17.

Andrea79

2017. február 25.

Nagyon szeretem ezt az illatot, először a pumpás deo változata volt meg de annyira bejött, hogy megrendeltem a parfüm változatát is. Édes, de nem olyan szúrós és fullasztó mint egyes cukorkás illatok. Egyetlen hátránya hogy nem túl tartós. Ezt én elnézem neki.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 25.

vikcs

2017. január 14.

Imádtam! Sajnos hamar elfogyott, nem csoda, hiszen a 15ml-eset vettem meg, féláron, 2000 Ft-ért. Még sohasem volt ilyen drága parfümöm,de ez az én illatom! Őszi-téli illat,nagyon tartós,sokan megjegyezték,hogy jó az illatom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 14.

HelenaMerle

2016. augusztus 1.

Imádom Céline Diont, és az illatait is. Az All for love is tetszett, mikor megkaptam, viszont van benne valami, amitől pöttyös, viszketős lesz a bőröm, a ruhából, hajból pedig két perc alatt elillant nálam. Végül elajándékoztam. Lehet, hogy majd újraveszem, mert hiányzik a gyüjteményből, és teljesen más, mint a többi Céline illat, de egyelőre megvagyok az énekesnő Sensationaljával, az az örök kedvenc.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 1.

Lgina

2016. június 3.

Télen használtam, és imádtam! Erős, karakteres, nőies illat, ami folyamatosan szelídül, majd púderessé válik. Melegséget áraszt. Nyáron maximum esti programhoz tudom elképzelni, inkább alkalomra, továbbá érett nőkön mutat igazán jól, nem tiniken. Talán még újraveszem, ha az idő fagyosra fordul, akkor tényleg melengető.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 3.

adrica

2016. január 6.

Tegnap kipróbáltam. Először olyan kis semmit mondó friss illat volt. Aztán átváltozott meleg finom púderessé. Valami édes-kissé fűszeres lett. Én a költségkímélőbb hígítottabb változatára pályázom. Nem egy erőteljes illat, ezért csak 4 csillag.

Újra sikerült megszagolnom. Még jó, hogy nem vettem meg. Van benne valami fűszer, amitől megfájdul az ember feje, hányingerem lett tőle. Annyira fűszeres. Szerencsére nem nagy hatósugarú. Én soha nem venném meg. Úgy hogy épp 2 csillagot érdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 6.

galagonyanya

2015. július 24.

Egyetlen, ami ebben a parfümben tetszik, az az üvege: finom, egyszerű, mégis különleges azzal a kis figurával. Kár, hogy ennyire... semmilyen illatot zár magába. Most nézem Fragranticán, 2014-es illat (valóban, nem lehet régi, láttam volna, mikor még drogériában vásároltam parfümöt), ehhez képest jellegre, stílusra olyan nyolcvanas évek. Édeskés, kicsit fűszeres, de olyan igénytelen, mint egy dezodor a százforintos boltból. A tartósságáról nem tudok nyilatkozni, de ha nem tartós, az ebben az esetben nem nagy tragédia.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 24.

babaga

2015. július 21.

Az illata nagyon csajos, imádom, az ára is elfogadható. Az egyetlen " szépséghibája", hogy nem igazán tartós ( max.4-5 óra), ezért aztán négy csillagra értékelem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 21.

trisztan

2015. január 6.

Először nagyon soknak, erősnek hatott, de pár perc után egy viszonylag tartós, nőies illatra váltott át. Mivel fél ár alatt sikerült hozzá jutnom ajándékcsomagban, így a 4 csillag kijár neki, de nem lesz újra vevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. január 6.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol