Celine Dion

Ár:   3300 Ft   Kategória:   Parfümök
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 3 300 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: eda, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2018. október 3.

Vedd meg online: Akciosillat.hu, 3 300 Ft

Illatkategória: virágos-fás-pézsmás

Illatösszetevők: mimóza, guava, magnólia, rózsa, szantál, vetiver, mósusz

Ár: 3 300 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Kapható 15 és 50 ml-es kiszerelésben is.
RITKASÁG! Celine Dion Signature EDT
Ár: 6.900 Ft , Eladó: kvin
Állapot: 50/35ml, Helyszín: Bátonyterenye (Kisterenye), fizetés: Posta, foxpost, személyes átvétel
Ár: 12.900Ft , Eladó: Picur81
Állapot: Új, bontatlan , Helyszín: Érd, fizetés: postán maradó ajánlot, személyes átvétel

adrica

2017. február 7.

Teljesen egyetértek LathatatlanOzike írásával. Könnyek szöktek a szemembe, ahogy az "állapotod" leírtad. Sokunk küzdelme omlott a válladra. Szerencsére én olyan társsal vagyok megáldva, aki ezt a zizzentségemet elfogadta. Fiatalon még hadakozásainkban azzal érveltem, hogy én nem cigizek, akkor ez az én cigipénzem-parfümkiadásom. De most már a saját lelkemmel kell hadakozni, és az sokkal nehezebb. Magam előtt mivel takargatom? Milyen mentséget tudok felhozni amikor meglátok egy új parfümöt és fel villan a kis körte: kell! Ez az állapot, amikor tudod, hogy nem kéne, de mégis. Szóval értünk téged, üdv a klubban. Én ezért örülök, hogy van ez a krémmánia, mert ez egy szóban tükrözi: mánia. Tudod mit, hívjuk inkább úgy, hogy ez a mi "cigizésünk", nekünk ez jár, és kész. Manapság azt mondom, hogy még mindig jobb egy parfüm, mintha sanaxra gyűjtenék. Ha engem ez dob fel, akkor inkább ez.
Vissza a parfümre: ez egy nyugodt, egységes egészet alkotó, olyan kerek-egész, amilyen maga Celin Dion. Néztem az életéről szóló napi live show-t, őrület, hogy ez a nő mit kibír. És a parfüm is olyan. Össze van rakva, igényes, elegáns, nőies, nem kiabál, hogy itt vagyok, de ha észreveszik, akkor bizony rábólintanak, hogy ez igen. Ez már valami. Mint az igazi nő aki ott van egy sikeres férfi mögött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 7.

LathatatlanOzike

2016. szeptember 1.

Egy kiadós sírás után írom ezeket a sorokat. Elkenődött szempillaspirál, zsepikupac és Ákos Keresem az utam című száma (mindig megkönnyezem, még magamat is idiótának tartom miatta).
Parfümös fiókom tökéletesen tükrözi azt a káoszt, ami a lelkemben dúl. Egy kis ilyen illat, egy kis olyan illat, még mindig nem elég, kell egy 50. csoda is, de nem fér bele a keretbe. Kit érdekel? Egy jó illatra mindig van pénz, kerítek rá. Így tartottam. Egészen eddig. Imádom a parfümöket, de rájöttem, hogy ez az egész nem erről szól. Saját magam keresésére kellene indulnom, mert egy szép üveg és egy mesés illatkombináció nem fogja nekem megmondani a helyes utat, de még csak be sem segít semmibe.
Talán jó úton haladok afelé, hogy az élet fontosabb dolgaira helyezzem a hangsúlyt, és ne a parfümök számára, mert az senkit nem érdekel a kinti világból, sőt már itthon is hülyén néznek rám, hogy minek még? És milyen igazuk van, joggal néznek elmeroggyantnak.
Vele szerettem volna megpecsételni orbitális nagy káoszomat, és leállni a kattanásommal. Évekre elegendő parfümjeim sorát ő fogja zárni. Méghozzá egy incsi-fincsi vakvásárlással tettem ezt számára lehetővé. :)
Nagyon puha, kellemes és nőies illat, bátran ajánlom kiprobálásra, engem megnyert. Egyszerű, de mégis van benne valami szexi.
És az üveg. *-* Polcom dísze lett a lelkem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 1.

És az üveg. *-* Polcom dísze lett a lelkem.

Lgina

2016. július 1.

Imádom az illatát, annyira kellemes, kifinomult, nőies. Azonban annyira bőrközeli, hogy párom kifújás után is azt mondta, alig érzi. Reménykedem benne, hogy csak most, nyáron nem tud kibontakozni illata, csak a meleg miatt illan el hamar, és télen élvezhetem hosszabb ideig. Ősz végén újra fogom tesztelni, mert nem hagy nyugodni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 1.

nvfanni

2015. március 28.

Tavaszi/nyári illatnak vettem, mert valami frissebre vágytam. Nagyon tetszik, de nem érzem túl tartósnak

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 28.

fille.tressee

2014. május 27.

Szeretem az illatát, elegáns, és nem hivalkodó. Nekem ez azonban egy hétköznapi illat, alkalomra erősebbre vágyom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 27.

Dius24

2013. november 16.

Nekem már pár hónapja meg van finom virágos nekem az "elegáns" illatok közé sorol nekem nagyon bejött de legnagyobb hátránya alig lehet kapni!! Lehetne kicsit tartósabb!!
De az illata jó!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 16.

De az illata jó!!

bandita

2013. augusztus 24.

Nagyon nehezen találtam rá, de végül sikerült. Ma, munka előtt telibe fújtam vele magamat egy teszterből, mert meg akartam ismerni.
Dívás illatra számítottam és vártam, hogy majd elalélok a gyönyörűségtől, ehelyett nem ez történt.
Ma nagyon forrón sütött a nap, több kilométer séta várt rám munkába menet. Kemény dió ez ahhoz, hogy átlényegüljön az ember lánya istennővé, úgy, hogy a vállon több kilós oldaltáska lengedez, és útközben a buszok csordája veri a port az arcomba.
Elgondolkodva lépegettem, néha orromat az alkarom bőrébe fúrva.
Az első érzés, ami beugrott, a legelső gondolat, ami befészkelte magát az agyamba, az az időtlenség volt.
Én mindig rohanok, folyton késésben vagyok és lélekszakadva próbálom elcsípni a múló perceket, ami persze lehetetlen, de frusztrált vagyok miatta.
Nagyon vágyom arra, hogy egyszer egyetlen napot eltölthessek úgy, hogy nem kell tennem semmit másokért, csak úgy egyszerűen LEGYEK, mint zsizsik a babban, felhő az égen, parázs a tűzben.
Nem ismerem a magány fenséges csöndjét, a dolgok befejezettségének elégedettségét, csupán azt az utat ismerem, amit nap mint nap végigjárok.
Ismerős a vastag, mély karcolás a szomszédos ház falán, a buszpályaudvaron becsukott szemmel is átevickélnék.
Tudom, ki vár rám, hogy hová indulok, és hová érkezem.

Gyerekkoromban volt egy papagájom. Gyakran kiengedtük a kalitkából a szobába, sétarepülésre. Imádott körberepülni a lakásban, felfedezni az apró dolgok változékonyságát, de rövid időn belül mindig visszatért a rácsok mögé, és csőrével behúzta maga mögött az ajtót.

Ez vagyok ÉN.

Zavar ez az illat.
Az ismeretlentől való félelmem kesernyés illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. augusztus 24.

Elgondolkodva lépegettem, néha orromat az alkarom bőrébe fúrva.
Tudom, ki vár rám, hogy hová indulok, és hová érkezem.

Ez vagyok ÉN.

Zavar ez az illat.
Az ismeretlentől való félelmem kesernyés illata.

Morpheus

2013. május 18.

Nagyon szeretem, kellemes, kicsit fás illata van. Már egy ideje használom és úgy érzem, hogy még sokáig fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 18.

vanillacaramella.sweet

2013. május 13.

Nagyon jól eltalált illat, tartós is, nőies, virágos-fás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 13.

Nagyon jól eltalált illat, tartós is, nőies, virágos-fás.

rb09

2013. február 9.

A Müllerben van :) és tényleg nagyon finom illat ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 9.

A Müllerben van :) és tényleg nagyon finom illat ;)

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol