Celine Dion

Ár:   2150 Ft   Kategória:   Parfümök
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 2 150 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: danacanahai, Módosítva: 2016. augusztus 29.

Vedd meg online: Akciosillat.hu, 2 150 Ft

Fejillat: mimóza virág, "Pink Lady"alma, lédús guajáva

Szívillat: Rózsa kivonat, jázmin, magnólia virág

Alapillat :pézsma, borostyán, szantálfa

Ár: 2 150 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Jeanette88

2017. november 15.

Ajándékcsomagban kaptam a testápolóval együtt, viszonylag olcsó is volt. Még van benne egy pici, néha megszaglászom nem akarom hogy kifogyjon.
Nagyon szeretem az illatát, kellemes, nem hivalkodó, csak sajnos nem túl tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

csokibeka

2017. január 17.

Édes, mégis fűszeres erős illat, számomra túl erős, inkább alkalmakkor tudnám elképzelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

hnikolett

2016. április 10.

Karacsonyra kaptam parom nagymamajatol, eddig nem nagyon hasznaltam, nekem tul komoly volt elsore. Mostanaban anya neha-neha hasznalja es egyre jobban megtetszett. Finom, noies illata van. Egyetlen negativum, hogy nem art ha a taskadban van, ugyanis nem olyan tartos:/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 10.

Moncheechee

2016. április 2.

Nekem nagyon bejön ez az illat, sosem fogom megunni! Nagyon elegáns, nőies, és deo létére igen tartós! Nagyon nehéz megmagyarázni, mire emlékeztet az illata, így inkább leírom, hogy melyek a kedvenc parfümjeim. Ha ezeket szereted, tuti, hogy a Signature-t is megkedveled: Dior Düne, Gucci Rush 1, Paco Rabanne Black XS, Chanel Madmoiselle. Szóval az édesebbek felé húzok, de legyen benne valami fűszeres, egyedi és feltűnő. Érdekes, hogy a Signature parfüm változata nagyon más, szerintem jellegtelen, mintha nem is ugyanaz az illat lenne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 2.

Nyufika

2015. július 16.

Ajándékba kaptam, és nagyon szeretem. Kellemes az illata, nekem olyan igazi kifinomult alkalmi illat. Egyedül egy baj van vele: lehetne kicsit tartósabb befújás után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 16.

judy91

2015. február 5.

Ajándékba kaptam, aztán párszor újra is vásároltam, megkedveltem, de azóta váltottam. Az ára mindenképp pozitívum.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 5.

barbigirl21

2014. január 21.

Ajándékba kaptam, és bár nem a tipikus kedvenc illatom, nagyon gyorsan megbarátkoztam vele :) Igazi nyári illat, édes, de nem túlságosan, inkább frissítő, vidám, lágy, mint a napsütés és a nyári virágok :) Most már imádom :) Ahhoz képest, hogy csak spray, egészen tartós :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 21.

antonelly

2014. január 9.

.. ajándékba kaptam, tetszik, nagyon finom, édeskés-diszkért illat, a testápoló is nagyon kellemes, de pillanatok alatt elillan az illata a deodorantnak és a testápolónak is..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. január 9.

gyovai890

2013. október 11.

Édeskés illatú parfüm dezodor. Kellemes viselni nem irritálja a bőrt. Sajnos az illata nem tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 11.

kozlokova73

2013. február 26.

Volt nekem is ilyen. Kedveltem , egy ido utan olyan unalmas lett,de finom lagy .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 26.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)