CeraVe

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   236 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rafi, Módosítva: 2022. szeptember 12.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

• Arcra és testre.
  • Három bőrazonos ceramiddal, szalicilsavval és niacinamiddal.
  • Faggyú-felitató technológia.
  • Illatanyagmentes.
  • Nem mitesszerképző.
  • Nem szárít.
  • Megtisztítja az eltömődött pórusokat, csökkenti a bőrhibákat, pattanásokat és a felgyülemlett faggyút, miközben megőrzi a bőr védőrétegét.

koalace

2022. szeptember 30.

Én is nagyon ráfüggtem az utóbbi hetekben erre a lemosóra, reggel és este csak ezzel mosom meg a pofim, nagyon kellemes használni. Valóban nem szárít, és nem tudom minek köszönhető, de pattanások is elkerülnek mióta ezt a lemosót használom. A most kijött termékcsalád másik két termékét is beiktattam a rutinba, egyik nap a gélt kenem este, másik nap a resurfacing retinol szérumot. Nagyon kevés kell belőle, mivel eléggé felhabzik, így gazdaságos, lehet vele spórolni....A három termék együtt akcióban sem olcsó, de mivel hatásosnak bizonyulnak, újra fogom venni őket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. szeptember 30.

Rellaumbrella

2022. szeptember 26.

A megjelenése után nem sokkal már beszereztem. A sa-t is próbáltam már és nekem ez sokkal, de sokkal jobban tetszett. Habos, jól tisztító lemosó. A hátamra is használom, valamint borotválkozás után a lábamra is. Úgy érzem hogy jó hatással van a bőrömre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 26.

tzrn7u67

2022. szeptember 18.

Te jó ég! Szerintem az SA verziót most leszorította a dobogóról. Az SA-t nagyon szeretem, de amikor megláttam, hogy jön egy méginkább hatékonyabbnak tűnő verzió leginkább már zsíros bőrre, jobban fókuszálva a mitesszerekre és pattanásokra, nem tudtam tovább várni. Érzetre nekem kicsit testesebbnek tűnik maga a formula, és mikor a vizes arcomat tisztítom vele sokkal krémesebbnek érzem mint az SA-t. 1 pumpa bőven elég belőle arcra és nyakra is. A hatása szerintem brutál (bár még csak 1-2 hete használom). Nem húzódik vagy hámlik utána a bőröm, pedig jelenleg napi szinten alkalmazom. Szépen tisztít, érzem, hogy a bőröm szinte fellélegzik a tisztítás után. Talán a mitesszereken is segített már valamennyit a nagyobb Szalicilsav tartalomnak köszönhetően. Szerintem továbbra is a rutinom egyik alapdarabja lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 18.

viragnyelven

2022. szeptember 18.

Hol lehet 3000-ért megvenni, áruljatok el.😬 4700-ért vettem. Épp elfogyott a tesoja, a Foaming lemoso, amit évek óta rendületlenül szeretek, és megláttam ezt a polcon. Van mindig 1-1 pattanasom, néhány miteszer, állam környéken és orromon főleg, gondoltam, hogy ez tökéletes lesz. És tényleg az!🥺 Úgy viselkedik, mint a foaming, ami nekem fontos is, hogy habzzon. Viszont amit annál nem éreztem, ennél meg igen, hogy mintha sokkal jobban ki lenne tisztitva a borom utána. Az érzés, hogy jobban lélegzik, és latszatra is, valahogy fényesebb. Kb egy hete van meg, így hosszabb távon majd frissitek, de eddig imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 18.

derienart

2022. szeptember 13.

De klassz elsőre véleményezni valamit. :)

Szerintem nagyon hasonlít az SA-ra, textúrában nem látok különbséget, talán picit testesebb. Nagyon kevés kell ebből is, ugyanúgy habzik fel, mint az SA. Amiben nagy különbséget látok: az SA után nagyon húzódott a vízhiányos bőröm, ez után egyáltalán nem, olyan mintha hidratálná, valahol érzetre az SA és a hidrateing cleanser között van. Egy hete használom, látványosan szebb az arcom, bár egyszerre kezdtem el használni a revox szalicillal, mert pont egyszerre fogyott el mindenem így cseréltem, nem tudom ebből mennyi írható fel az ő javára, de pattanásokat nem okozott ez idő alatt.

Majd update-elek, de megelőlegezem az 5 csillagot.

Ami egy picit fura, hogy arctörlés után hagy egy ragadós érzetet, de ez kb. 10 mp után eltűnik, csak furcsa volt, mert az SA-nal ezt nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 13.

De klassz elsőre véleményezni valamit. :)

Majd update-elek, de megelőlegezem az 5 csillagot.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Niacinamide, Calcium Gluconate, Caprylyl Glycol, Hydrolyzed Hyaluronic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Gluconolactone
Vitaminok: Niacinamide

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

Cholesterol eo I eu 0 0