CeraVe

Ár:   3659 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   52 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Glória Kedves, Módosítva: 2019. március 6.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Niacinamidot tartalmazó krém ideális a bőr nappali vagy éjszakai nyugtatására, ápolására. Az erős hidratálásért és a bőr védőrétegének támogatásáért, hogy meg tudja tartani a nedvességet, keresse a hialuronsavat és ceramidokat tartalmazó krémeket! Éjszakai használatra ajánljuk a nem komedogén CeraVe hidratáló arckrémet, amely mindkét fent említett összetevőt tartalmazza, és nem tömíti el a pórusokat, vagy okoz pattanásokat. Három alapvető, a bőr védőrétegét támogató ceramidot, hidratáló hialuronsavat és bőrnyugtató niacinamide-ot tartalmaz, egy olajmentes, nem komedogén formulában. Ez a gazdag, mégis könnyű krém a szabadalmazott MVE technológia révén az éjszaka folyamán folyamatosan szabadítja fel a bőr számára oly fontos nedvességet és segít a bőrnek megtartani azt.

Ár: 1500 , Eladó: Sziszo33
Állapot: Félig van , Helyszín: Budapest , fizetés: --

felicitas

2020. március 27.

Meglepődtem először mennyire nem testes, állagra nappali krémnek mondanám. Kenegettem, de nem igazán szerettem, semmi hatását nem láttam, el is süllyesztettem. Utána télen kifogytam a krémekből, és amíg nem jött meg egy gazdagabb hidratáló, elkezdtem kenegetni a száraz, romokban heverő arcomat. Meglepődtem, hogy milyen jól hidratál. Télen ezt használtam, és szerettem. Most éjjelre megint lehet ezt veszem meg, mert jó áron van, és a tavaszi-nyár eleji időszakban sem lesz terhes a bőrömnek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 27.

Mia0602

2020. március 7.

2019.október 28.
Nappali hidratálónak használom. Nagyon szeretem az adagolóját. 2-3 pumpálásnyit használok az arcomra. Lágy, lotion állagú és niacinamide-t tartalmaz amit az én bőröm nagyon szeret. A ceramidok között még egy kis hyaluron, ami szintén nagy kedvenc. Jól hidratál, könnyen eldolgozható, gyorsan beszívódik. Nekem nem okozott semmilyen problémát. Fényvédőzni, sminkelni jól lehet fölé.

2020. március
Az utolsó adagokat ki kell préselni a tubusból, mert magától nem adja. Semmi extra változást nem hozott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. március 7.

2019.október 28.

2020. március

Chrissy

2019. december 22.

Szuper hidratálo, nalam az ev felfedezettje ebben a kategoriaban. Szeretem a viszonylag egyszeru kepletu arckremeket, mert a hatoanyagbevitelt leginkabb a szerumokra bizom, azokbol pedig bosegesen van itthon valasztek.
Raadasul van benne niacinamid, mindjart az osszetevo lista elejen. Ezt az anyagot nagyon szereti a borom, szebbe teszi, a retinol mellett őt keresem a kozmetikumokban a leginkabb. Az csak hab a tortan, hogy ceramidok is vannak benne, a hialuronsav meg kb. már alap mostanaban minden kozmetikukban.
Egyszeru, feher krem, pumpas tubusban. Illata nincs, ha nagyon szimatolom akkor olyan dermo kozmetikumosan natur illatot azert velek felfedezni. Az állaga lotion jellegu, szetkenve erzem benne a vizet. Selymes erzetu, gyonyoruen felszivodik, selymes, puha bőrt hagyva maga utan. Nem ragad, apol, hidratal, reggel szep, egyseges borrel szoktam ebredni, anelkul, hogy csillogo olajreteg lenne a fejemen.
Igy telen a szarazabb, hűvosebb idoben is eleg a bőromnek. Ritkan irok ilyet kozmetikumnal, de ujravevos lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 22.

petszilva

2019. augusztus 21.

Nagyon jól hidratál, nem hagy ragacsos érzetet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

Nagyon jól hidratál, nem hagy ragacsos érzetet.

TKataa

2019. július 21.

Ár-érték arányban nem vagyok vele igazán kibékülve. Nincs vele különösebb bajom, de nem az igazi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 21.

sly

2019. június 16.

Nem okozott allergiás reakciókat, ami esetemben a legfontosabb szempont a kozmetikumok megítélésekor. Sem piros száraz foltokat, sem pattanásokat nem okozott. Könnyű állaga van, gyorsan felszívódik, nem hagy fénylő réteget maga után, megfelelően hidratál, nem kell belőle sok. Az én bőröm nagyon száraz, így nappalra fogom elhasználni, éjszakára majd egy tartalmasabb krém kell, de ez nem a termék hibája. A csomagolása nagyon praktikus és higiénikus.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 16.

WorkingClassGirl

2019. május 21.

Én is a niacinamid miatt vettem meg a sima lotion mellé arcra. Az én bőröm szereti ezt a hatóanyagit, de legközelebb nem veszem meg. Sokkal gazdaságosabb a sima moisturizing lotion, és ugyanazt a hatást hozza az is. Ha veszek mellé egy niás szérumot, toner, vagy akármit sokkal jobban járok. Egyébként állagra, hatásra tényleg semmivel se több, de kevesebb se (nekem).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 21.

xxs

2019. április 2.

Könnyű, szilikonos krém, irritáló összetevők nélkül (ennek ellenére a niacin van, akinek problémát okoz, ezért először óvatosan próbáltam ki). Jók az összetevők, de használat alapján nem találom lényegesen jobbnak a testre (is) szánt cerave hidratáló lotion-nál, és annak, mint univerzális krémnek, sokkal jobb az ára. A niacinamide miatt vettem a lotion mellé ezt is, de úgy látszik, a bőrömnek nem hasznos a niacin, legközelebb nem költök rá.

UPDATE: a niacinaminde nálam is problémát okoz, szisztematikus használattal már irritálja a bőröm. Kézkrémnek elhasználom, de mondanom se kell, annak nem nagyon éri meg. :) A termék szerintem klassz, az én bőröm hisztis, szegény.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 2.

MuitoBrancaMaisBonita

2019. április 2.

Nagyon szeretem, nem sok a fényvédőm alá, gyorsan beszívódik. Emellett nagyon szépen megnyugtatja az orcáimon a bőrt, enyhíti a pirosságot. Ha nem használok AHA-t, vagy BHA-t (úgy tudom, ezekkel kombinálva a niacinamid átalakulhat niacinná, ami irritálhat) éjszaka is őt használom. A gyulladt pattanásokat is megnyugtatja reggelre. Megtartós :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 2.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Niacinamide

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Cholesterol eo I eu 0 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak