CeraVe

Ár:   3659 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   52 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Glória Kedves, Módosítva: 2019. március 6.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Niacinamidot tartalmazó krém ideális a bőr nappali vagy éjszakai nyugtatására, ápolására. Az erős hidratálásért és a bőr védőrétegének támogatásáért, hogy meg tudja tartani a nedvességet, keresse a hialuronsavat és ceramidokat tartalmazó krémeket! Éjszakai használatra ajánljuk a nem komedogén CeraVe hidratáló arckrémet, amely mindkét fent említett összetevőt tartalmazza, és nem tömíti el a pórusokat, vagy okoz pattanásokat. Három alapvető, a bőr védőrétegét támogató ceramidot, hidratáló hialuronsavat és bőrnyugtató niacinamide-ot tartalmaz, egy olajmentes, nem komedogén formulában. Ez a gazdag, mégis könnyű krém a szabadalmazott MVE technológia révén az éjszaka folyamán folyamatosan szabadítja fel a bőr számára oly fontos nedvességet és segít a bőrnek megtartani azt.

DeTi

2021. május 10.

A niacinamid miatt nagyon próbáltam szeretni, de úgy éreztem, hogy nem csinál semmit a bőrömmel, pedig normál bőröm van, nem igényel extra hidratálást. Inkább maradok a kedvenc hidratálómnál és azt turbózom fel szérumokkal. Számomra nagy csalódás volt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 10.

DushaX

2021. május 3.

Nagyon könnyed hidratáló, a száraz bőrömnek télen kevés éjszakára, de nappalra smink alá is szupi. Amin meglepődtem, hogy sokkal könnyedebb, vizesebb az állaga, mint az SPF-es tesójának. Én azt hittem, ezek ugyanolyanok, azt már használom régóta nappalra. Újravenni nem biztos, hogy újraveszem, de mivel mindig van itthon jópár hidratáló, elfér, sőt, így a nyár közeledtével most pont nyúlok érte többször.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 3.

hallwill

2021. április 28.

Nagyon szeretem ezt a hidratálót, én a Geek&Gorgeous hialuronszérumával együtt használom, és kimondottan puha az arcom az utóbbi időben. Nagyon könnyű a textúrája, hamar beszívódik, kevés kell belőle, és nem okoz pattanásokat vagy irritációt. Reggel és este is használom. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 28.

Sigyn

2021. április 23.

Kimondottan zsírosabb bőrnek áldás. Nagyon könnyű az állaga.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 23.

Kimondottan zsírosabb bőrnek áldás. Nagyon könnyű az állaga.

Szotymoty

2021. április 14.

Sziasztok!
Másodikat használom. Nem csak ettől, de csodaszép lett a bőröm. Ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 14.

Sziasztok!
Másodikat használom. Nem csak ettől, de csodaszép lett a bőröm. Ajánlom.

fanni5257

2021. április 5.

Kedvenc hidratáló krémem, már 3-4 tubussal használtam el belőle. Nem okozott pattanásokat és semmi egyebet, téli időszakban néha kevésnek éreztem, de nem szerettem volna leváltani, így inkább kiegészítettem néha hidratáló pakolással és egyebekkel. Mikor próbáltam más olcsóbb krémekre áttérni, éreztem, hogy sokkal szárazabb a bőröm, szóval végül csak újravettem. Alapvetően nem olcsó, ekkora mennyiségért, de 2-3 hónapig elég szokott lenni nekem, általában csak este használom, ha szárazabb a bőröm, csak akkor viszem fel reggelente is fényvédő előtt. Plusz nekem nagyon tetszik ez a kis pumpás kiszerelés. És amúgy nem is marad bent sok, szinte teljesen ki lehet pumpálni belőle, valamint spórolós módszerrel, ha szátvágom a tubust még 1-2 adagnyi van benne a végén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 5.

pannabernadett

2021. április 1.

Furcsa a mi kapcsolatunk ezzel a krémmel. Először, mikor elkezdtem használni, piros foltokat, pattanásokat okozott. Akkor csak egy lemosó előzte meg. 3 nap után abba is hagytam a használatát. Aztán kialakítottam egy új rutint (cerave lemoso, gg hyaluron, gg apad) és ezzel a krémmel zártam le. Így tökéletesen működik.
Ma már imádom ezt a krémet.

Pros:
-isteni az állaga, szinte érzem azt, hogy táplálja a bőrömet
-illatmentes, mégis van egy nagyon kellemes natúr krém illata
-finoman hidratál
-selymessé teszi a bőröm
-PC fényvédővel jól megvannak
-az adagolója szuper, higiénikus
-magában felkenve nem csillog az arcon

Cons:
-az ára, ráadásul gyorsan is fogy
-a niacinamid nem mindenkinek válik be, okozhat reakciót

Kinek ajánlanám:
Akár zsírosabb bőrűeknek is, mert könnyű a krém textúrája. Száraz bőrre kell még alá szérumokat pakolni tapasztalatom szerint. Nyárra szárazbőrre is elég lesz szerintem :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 1.

Ma már imádom ezt a krémet.

Pros:
-isteni az állaga, szinte érzem azt, hogy táplálja a bőrömet
-illatmentes, mégis van egy nagyon kellemes natúr krém illata
-finoman hidratál
-selymessé teszi a bőröm
-PC fényvédővel jól megvannak
-az adagolója szuper, higiénikus
-magában felkenve nem csillog az arcon

Cons:
-az ára, ráadásul gyorsan is fogy
-a niacinamid nem mindenkinek válik be, okozhat reakciót

Kinek ajánlanám:

Petra1992

2021. március 25.

Jó az állaga, egyből beszívja a bőröm, ár érték arányban jár neki az 5*

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 25.

Jó az állaga, egyből beszívja a bőröm, ár érték arányban jár neki az 5*

Dreana

2021. március 23.

Ez a krém, egyszerűen nem találok rá szavakat olyan rossz. 3 napja használom reggel és este, de hogy ilyen ragyás az arcom még soha nem volt. Nem okoz pattanást????? Azt igaz nem csak viszkető vmiket. Én nagy szeretni akartam ezt a krémet, de úgy néz ki nekem kuka. Sajnos van belőle lemosóm is, azt meglátjuk mire jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 23.

BPetra22

2021. március 20.

Jól hidratál, szép összetevői vannak, nagyon szeretem! Jó választás!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 20.

Jól hidratál, szép összetevői vannak, nagyon szeretem! Jó választás!

Hidratálók: Glycerin, Niacinamide, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Niacinamide

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Cholesterol eo I eu 0 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak