CeraVe

Ár:   3659 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Notino-n 5170 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Glória Kedves, Módosítva: 2019. május 13.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Notino, 5170 Ft

"A CeraVe hidratáló arckrém többfunkciós bőrápoló. Ez a három alapvető ceramidot, hidratáló hialuronsavat és bőrnyugtató niacinamide-ot tartalmazó arckrém a szabadalmazott MVE technológia révén a nap során folyamatosan szabadítja fel a bőr számára oly fontos nedvességet és táplálást. SPF 25 faktoros, széles spektrumú fényvédelmével könnyen és egyenletesen eloszlatható és nem hagy nyomot a bőrön. Mivel nem komedogén, nem tömíti el a pórusokat, ezáltal pedig minden bőrtípusra megfelelő."

Ár: 5170 Ft , Eladó: Notino
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Google Pay, Apple Pay, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel

Klau97

2022. június 30.

Nagyon ki tud száradni a bőröm, és még nem találtam meg az igazit. Ezt annyira agyon dícsérték, de nekem nem vált be. Ráadásul napközben ilyen darabokban foszlik le a bőrömről, ha kenek fel niaciamidot. De ha csak úgy kenem magába, akkor is elég rosszul szívódik. Remélem, azért fényvédőként ér valamit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 30.

Gregina86

2022. június 29.

Az én kombinált bőröm szerette, bár főleg ősszel és télen használtam. Természetes fénye lett tőle az arcomnak, nem matt, de egyáltalán nem tocsogós. Valószínűleg újra is fogom venni őszre, bár szeretem a mostanit, de az meg inkább nyárra jó. (Amúgy ennek is van már spf50-es változata, de azt is inkább télre venném meg).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. június 29.

LepcsesLoli

2022. június 24.

Nagyon szerettem volna szeretni, de hatalmas csalódás: nehezen szívódik be, zsíros, ragacsos érzést hagy maga után, nem lehet alá sminkelni. Nagyon intenzív "naptej" szaga van - bár ez lenne vele a legnagyobb gond.

Kár, mert a klasszikus CeraVe krémet imádom és használom is minden nap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 24.

Kár, mert a klasszikus CeraVe krémet imádom és használom is minden nap.

koi19

2022. május 19.

Nem rossz krém. Nekem semmi bajom nincs a szagával, számomra semleges. Nem mondanám, hogy nagyon gyorsan felszívódik, mert ha felkenem és 15 perc múlva a biciklin kicsit kimelegszem akkor bizony nem levegőzik alatta a bőröm és leizzadom, aztán meg jöhet a szemcsípés, mert nekem ez eléggé csípi a szemem, bár lehet csak azért mert baromi érzékeny. Ha van ideje beszívódni, akkor viszont rendben van, nem hagy zsíros érzést maga után.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 19.

ildi79

2022. május 10.

Nem lenne rossz krém, de nem tudom elviselni a szagát magamon. Az a tipikus napozós szaga van, amit hosszú távon nem tudok elviselni. Az én bőrömön fényes a végeredmény, ami alapjában nem zavarna annyira, mint a szaga :). Bennem volt, hogy elhasználom, hogy ne kelljen kidobni, de hiába próbálkozom vele, nem tudom elviselni. Alapon nekem nem csípi a szemem, de ha könnyezik a szemem és belemosódik, akkor igen. Alapozót nem tudtam rá szépen felvinni, úgyhogy csak otthonlevős napokon használtam. Biztos, hogy nem fogom újra venni, ami van azt pedig megpróbálom elajándékozni családon belül, hátha valakinek beválik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 10.

rkatakr

2022. május 8.

2022.05.08. Egy hete használom, eddigi tapasztalatok
Egy picit sűrűbb krém, mint amire számítottam, de szerencsére jól beszívódik, és nem hagy zsíros érzést az arcomon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 8.

2022.05.08. Egy hete használom, eddigi tapasztalatok

Anetty

2022. május 5.

Pár hete használom és eddig meg vagyok elégedve vele. Könnyen beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet és kellően hidratál. Tetszik, hogy illatmentes és viszonylag szép összetevőkből áll. Nem okoz pattanást és mitesszert sem.
+update: tavasszal ill. nyáron nem szeretem ezt használni, mert a melegben jobban kifényesedik az arcbőröm és zsíros hatást kelt, de ősszel / télen megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 5.

pniki93

2022. április 29.

Update: Próbáljuk elhasználni, itthoni kertészkedésre ezt szoktam felkenni (sajnálom a jól bevált koreai és japán fényvédőimet itthonra), szemkörnyéket szigorúan kerülve. Sok heti ilyen használat után még mindig utálom, alig várom, hogy elfogyjon, inkább már csak a karomra kenem. Valószínűleg a pattanásaimat ez okozza mostanában.

Sűrű, de hamar beszívódott, C vitamin szérum alatta. Matt arcot kapok, amivel nekem nincs problémám, viszont a hidratálását egyáltalán nem érzem, homlokom már húzódik. 2. percben éreztem, hogy kezdi irritálni a szememet valamelyik fényvédős összetevő (ez már más terméknél is előfordult). Anya vette magának én pedig csak kíváncsiságból próbáltam ki, de ő sincs róla annyira jó véleménnyel. Mivel ma próbáltam ki először és utoljára, fogalmam sincs hogy sminkkel hogy jön ki vagy hogy pattanást okozna-e...jelenleg alig várom hogy lemossam. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 29.

Liliq

2022. április 29.

Imádom! Tudom, hogy nem elég a fényvédelme, így muszáj fényvédőznöm rá, de csodás téli vízhiányos bőröm imádja!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 29.

mereoleona

2022. április 28.

Pár nap alatt sokat segített a vízhiányos bőrömnek, tapintása sokkal jobb lett. Állaga olyan mint egy naptejnek, egyben fényvédő is. Nagyon kedvelem, szerintem megveszem az éjjeli változatát is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 28.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Niacinamide, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Niacinamide, Tocopherol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Cholesterol eo I eu 0 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.