CeraVe

Ár:   3659 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Glória Kedves, Módosítva: 2019. május 13.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

"A CeraVe hidratáló arckrém többfunkciós bőrápoló. Ez a három alapvető ceramidot, hidratáló hialuronsavat és bőrnyugtató niacinamide-ot tartalmazó arckrém a szabadalmazott MVE technológia révén a nap során folyamatosan szabadítja fel a bőr számára oly fontos nedvességet és táplálást. SPF 25 faktoros, széles spektrumú fényvédelmével könnyen és egyenletesen eloszlatható és nem hagy nyomot a bőrön. Mivel nem komedogén, nem tömíti el a pórusokat, ezáltal pedig minden bőrtípusra megfelelő."

Ár: 4000 Ft, de alkuképes , Eladó: kabszi
Állapot: Egyszer használt , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel
fehereszter13

2020. február 14.

UPDATE: Észrevettem én is, hogy egyes szérumokkal picit kukacosodik a termék. Önmagában nem kukacosodik, tökéletes. G&G C vitaminos, Hialuronsavas szérummal sem vettem észre semmit, viszont a G&G aPad szérumjával és a The Revolution Skincare szérumokkal nem nagyon működnek együtt, minél több réteget használtam, minél több szérumot, annál valószínűbb volt a kukacos hatás.
Nekem ez vállalható kompromisszum, úgyhogy még mindig 5*.

Mivel nagyon meg voltam elégedve a Cerave Moisturising Lotion-al, ezért beszereztem ezt a fényvédős verziót is belőle. Kicsit "vastagabb krém", de így is szuperül beszívódik, nyári időszakban a borúsabb napokon elég, de tavasszal-ősszel szerintem ezt fogom használni, nagyon meg vagyok vele elégedve.
Jól hidratál, nem irritál, kényelmes viselet az arcon, lehet rá sminkelni is szinte azonnal.
Nagyon kevés kell belőle, 1-2 pumpálás elég az arcra és a dekoltázsara is.
Valahol itt lent olvastam, hogy 4100 Ft ért lehet kapni gyógyszertárban, hát én interneten rendeltem a SIPO patikából kb 3000 Ft-ért, szóval figyeljétek az akciókat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 14.

Nekem ez vállalható kompromisszum, úgyhogy még mindig 5*.

Nagyon kevés kell belőle, 1-2 pumpálás elég az arcra és a dekoltázsara is.

kabszi

2020. február 2.

Nekem sajnos égette a boromet, valószínűleg allergiás vagyok valamelyik összetevőjére. Nem akarom teljesen lepontozni, mert másoknak működik, bár egy alapvetően érzékeny bőrre kifejlesztett terméknél nem ezt várnám. Jelenleg új gazdát keres.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 2.

vkata96

2020. február 1.

Vegyes érzéseim vannak ezzel a krémmel kapcsolatban. A 25-ös fényvédő miatt vettem meg, illetve nyilván mivel szépek az összetevői. A problémám az, hogy a niacinamid szérumommal nem nagyon akar együttműködni. A kettő együtt ragacsos marad, kukacosodik, nehéz rá sminkelni (magában könnyebben beszívódik és nem is kukacosodik). Viszont már olyan jól bevált a niacinamid a reggeli rutinomban, nem nagyon tudnám hova máshová tenni, mert este hyaluron szérumozok és hámlasztok... A másik meg, hogy nekem nem száraz a bőröm, viszont a Cerave kínálatában nicns olyan krém ami fényvédőt is tartalmaz és kombinált bőrre is való. Szóval sajnos nem teljesen én vagyok a célközönsége ennek a krémnek, de egyszerűen mivel képtelenség olyan nappali krémet találni ami nincs tele alkohollal meg parfümmel és még fényvédő is van benne, nagyon szeretném valahogy kikíséletezni, hogy hogy lenne a legjobb.

UP: rájöttem, hogy lehet a legjobban kihasználni. Reggel niacinamid helyett a TO azelainsavas krémjét kenem alá, ami még le is mattítja, így a fényes, ragadós réteg se jön létre, és nem is kukacosodik. Sminkelni így tökéletesen lehet rá, így már meg tudom adni az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 1.

iifenopy

2020. január 20.

Nagyon szeretem - fénylik, de többször megdícsérték a száraz, fénytelen arcomat, hogy milyen jól nézek ki, milyen egészségesnek tűnök úgyhogy nekem ez előny. Nekem egyszer kukacosodott, és úgy éreztem azért mert nem volt rendesen leradírozva az arcom, de itt többen a szérumokat okolják, úgyhogy amiatt is lehet. Én mindenkinek ajánlom. A pumpás adagoló miatt egyértelmű az ötödik csillag is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 20.

deezsina

2020. január 20.

A kombinált bőrömnek télre ez a krém egyszerűen szuper! Érződik, hogy egy testesebb krém, de nem lesz tőle zsíros a bőr, cserébe érzem, hogy hidratált.
Nagyon problémás, tág pórusaim vannak amik gyorsan megtelnek és könnyen lesz belőlük pattanás, ezzel a krémmel fenntartható az a kb tiszta bőrkép amit hosszas türelmes hámlasztással sikerült elérni. Semmi járadékos problémát nem okozott. Mondjuk én nem nagyon használok alá más termékeket, por formájú TO c-vitaminnal nem annyira szerettem, ragacsos máz lett a krémből, de GG szérummal jól működött.
Az összetevőkről nem annyira tudok nyilatkozni, ahogy végignéztem itt, picit mintha lennének benne feleslegesnek tűnő dolgok, de nagyon igazából nem tudok belekötni. Olyan nehéz rendes fényvédős arckrémet találni, remélem be tudom szerezni a könnyedebb változatok közül is valamelyiket a nyárra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 20.

Charmingrose

2019. december 12.

Szerettem volna szeretni, de sajnos nem vált be, mert nagyon kukacosodik... Hiába viszem fel finom, ütögető mozdulatokkal az arcomra, még az sem segít. Olyan tőle az összkép, mintha vedlene a bőröm, nagyon idegesítő, bár nekem eléggé olajos, szeborreás a bőröm, így elképzelhető, hogy száraz bőrűeknek beválik, és nem kukacosodik. Mégis csak egy csillagot vonok le, mivel egyébként szépek az összetevői, jól hidratál, és klassz pumpás a kiszerelése. Pedig reménykedtem, hogy megtaláltam a tökéletes fényvédőt az őszi/téli szezonra, de a hámló fehér darabkák miatt nem ez a termék lett a befutó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 12.

alexandrajanocha

2019. november 19.

Sokan dicsérik a márkát így szerettem volna kipróbálni. Jók az összetevői és a száraz bőröm hamar beszívja. Talán télre kicsit kevés.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 19.

asdf27

2019. november 5.

Mivel Dr Dray annyit áradozott róla és 25% kedvezménnyel árulták a Bootsban, gondoltam, hogy beruházok rá.
Ahogy vkata96 írta, nekem is vegyes érzéseim vannak, mivel zsíros, de felületi vízhiányos bőröm van.
Hidratálásban nagyon szuper, talán a legjobb, amit eddig próbáltam, viszont a T-vonallal szerintem gondok lesznek, főleg nyáron.
La Roche Posay Rosaliac UV Legere krémje talán a legkevésbé zsírosító (külföldön(UK) lehet kapni, illetve Notinon), egyelőre próbálgatom.

update: amint 20 fok alá ment a hőmérséklet, szépen kezdett muzsikálni, a mitesszereim csökkentek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 5.

bettike0930

2019. október 8.

Egyszerű és nagyszerű krém. Első arcápolóm amit újraveszek és kedvem sincs másikkal kísérletezni, annyira bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 8.

sophienyuszi

2019. október 3.

Alapvetően több problémám is van ezzel a krémmel, de mégis imádom és ajánlom mindenkinek, akinek normál vagy kombinált bőrtípusa van. Ugyanis ez a krém száraz vagy vízhiányos bőrre nagyon kevés. Én nappal hialuronsavval, éjszaka pedig minden másnap olajos szérummal együtt használom, de nekem a téli időszakra nem lenne elég ez a krém. Kiváló lesz majd nyáron és tavasszal, mert rendkívül könnyű és gyorsan beszívódó a formulája. Én most is mindig 5 pumpányit használok el az arcomra, szerintem a hideg-száraz levegőben ennél még több is kellhet.Tavasszal viszont újra fogom venni, ha egy könnyedebb hidratáló is elég lesz majd. Ja és ez a pumpás kiszerelés nem túl előnyös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 3.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Niacinamide, Tocopherol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Cholesterol eo I eu 0 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak