CeraVe

Ár:   3659 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Glória Kedves, Módosítva: 2019. május 13.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

"A CeraVe hidratáló arckrém többfunkciós bőrápoló. Ez a három alapvető ceramidot, hidratáló hialuronsavat és bőrnyugtató niacinamide-ot tartalmazó arckrém a szabadalmazott MVE technológia révén a nap során folyamatosan szabadítja fel a bőr számára oly fontos nedvességet és táplálást. SPF 25 faktoros, széles spektrumú fényvédelmével könnyen és egyenletesen eloszlatható és nem hagy nyomot a bőrön. Mivel nem komedogén, nem tömíti el a pórusokat, ezáltal pedig minden bőrtípusra megfelelő."

wardeclaredonimperfections

2020. november 25.

Ugyan pattanást nem okozott,de hihetetlenül fényes volt tőle az arcom.Csípett is,eléggé sokszor.Sajnos nem tudnám ajánlani,pedig a márkát kedvelem. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 25.

endzsiaj

2020. november 15.

Csillogó bőrt eredményezett nálam. Tovább is adtam rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 15.

Csillogó bőrt eredményezett nálam. Tovább is adtam rajta.

Esztella96

2020. november 14.

Pozitívumok: Kellemes textúra, nem irritál, nem keletkeztek pattanásaim tőle
Negatív: Felkenés után egész nap csillog az arcom tőle, sminkkel nem viselkedik jól nálam.

Télre elhasználom, de nyárra számomra túlságosan zsíros

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 14.

Pozitívumok: Kellemes textúra, nem irritál, nem keletkeztek pattanásaim tőle

Télre elhasználom, de nyárra számomra túlságosan zsíros

Beatbeauty

2020. november 10.

Nagy reményeket fűztem hozzá mivel viszonylag szépek az összetevői.
A sok pozitív vélemény miatt tettem vele egy próbát.
Nagyon jól hidratál nekem smink alatt is jól viselkedett.
Viszont a 3. nap után mély gyulladt pattanásaim lettek bár nem lepődtem meg mert elég érzékeny a bőröm.
De mivel kb a 4-5. Nap környékén anyukám is ugyanígy járt akinek abszolút nem érzékeny a bőre ezért félre tettük és elengedjük ezt a dolgot.
Csalódott vagyok mert a testápoló meg a lemosók nagyon jók azokat használom a márkától:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 10.

Nagy reményeket fűztem hozzá mivel viszonylag szépek az összetevői.
A sok pozitív vélemény miatt tettem vele egy próbát.
Nagyon jól hidratál nekem smink alatt is jól viselkedett.

kfran

2020. november 9.

Mennyi idő után fogy el: 5 hónap kb
Mikor használom: reggel
Pozitív: hidratál , fungal acne safe, kompakt csomagolás,
Negatív: nyáron túl zsíros, (télen szuper), nem elég magas spf, smink alá nem a legjobb de elmegy
Újravenném: igen
Újravettem ennyiszer: 0

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 9.

Mennyi idő után fogy el: 5 hónap kb
Mikor használom: reggel
Pozitív: hidratál , fungal acne safe, kompakt csomagolás,
Újravenném: igen
Újravettem ennyiszer: 0

Camillala

2020. november 4.

Nem ez lesz a kedvenc fényvédőm, de teszi a dolgát. Néha, ha megfeledkezem magamról véletlen ledörzsölök belőle és kukacosan le is jön sajnos. Fénylek tőle, de sajnos ez a legtöbb fényvédőre igaz nálam (eddig a Purito 50 faktorosa a legjobb ilyen szempontból nekem).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 4.

Anada

2020. október 27.

Nekem nagyon bevált ez a krém. Nyáron nekem is kicsit sok, de nem vészes, ezért nem vonok le csillagot, nem tudok rá semmi rosszat mondani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 27.

Vixi

2020. október 27.

Gyógyszertárban vettem (4700.-....) sajnos csak ez a fényvédős változat volt, ezért ezt vettem, de esti hidratálónak használom.

Állagra nagyon jó, nem egy nehéz krém, mondhatni be is szívódik.
Viszont reggelre tocsog az arcom :(.
Nem hiszem, hogy a krém hibája, mert alapjáraton nagyon zsíros az arcom, de ez is csak rátesz. Ha elfogy adok egy esélyt az esti krémnek is, amiben nincs fényvédő, hátha jobban kijövünk majd.

Miv teszi a dolgát, nekem elég hidratálást nyújt 4 csillagot kap. - 1 a reggeli tocsogás miatt, és a kis kiszerelés-drága ár miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 27.

Állagra nagyon jó, nem egy nehéz krém, mondhatni be is szívódik.
Viszont reggelre tocsog az arcom :(.

Cicacrame

2020. október 13.

Kombinált zsiros bőröm van , de órák mulva is matt maradt a bőröm es pihe puha, nem tudom hogy pedig száraz borre valo, minden esetre imádom 🥰

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 13.

Sarolta01

2020. október 6.

Nyáron vettem a krémet, pattanásos, zsíros, de emellett hámló és érzékeny bőrömre. A melegebb időben nekem is nagyon sok volt, csillogott tőle az arcom egész nap, szóval bár próbálkozás után lemondtam róla. Már azon voltam, hogy túladok rajta, de az elmúlt hetekben az ősz beköszöntével elkezdtem érezni az arcomon, hogy valami extra hidratálásra lenne szüksége. Újra kipróbáltam a krémet, és most csodálatosan működött. Kb egy borsószemnyi elég az arcomra, és sokkal puhább lesz tőle és egyáltalán nem fáj, nem hámlik. Sminkeli is szépen tudok rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 6.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Niacinamide, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Niacinamide, Tocopherol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Cholesterol eo I eu 0 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak