CeraVe

Ár:   4490 Ft és 5290 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   236 ml és 473 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gaz1ra, Módosítva: 2018. augusztus 14.

Ár:   4490 Ft és 5290 Ft
Kiszerelés:   236 ml és 473 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Új, parabénmentes formula

• nem komedogén, nem irritatív, parfümmentes
  • a ceramidok segítenek helyreállítani a bőr védőrétegét
  • a hialuronsav megadja a szükséges hidratáltságot
  • az emolliensek hidratálják és puhítják a nagyon száraz bőrt
  • a glicerin és a dimethicone megakadályozzák a felszíni nedvességvesztést

Ár: 7000 , Eladó: Lena07
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Bp. XIX. Kerület, fizetés: Foxpost, Packeta.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

sziazsofia

2022. július 1.

Így nyáron eléggé viszketőssé vált a bőröm a lábaimon, karjaimon, amin nyilván a napfény se segített sokat.. olyan testápolót kerestem ami nem hagy zsíros érzetet maga után még órákig, és megszünteti ezt a gyakori viszketést. Nos, ettől ezt mind megkaptam, és még többet, mert egy hét használat után pihepuha lett a bőröm. Próbáltam az Uriage híres Xemose testápolóját is, de ha a 2 közt vacilálna valaki, ezt válassza :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 1.

Tiriteri

2022. június 26.

Könnyű kis pihe-puha lotion. arcra használom, de utána még arcolajat teszek pár cseppet. Szerintem szuper, hatalmas mennyiség, de senki ne számítson egy testes, sűrű krémre, hiszen nem az. Plusz pont, hogy illatmentes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. június 26.

Demonshadow

2022. június 26.

A tégelyes krém helyett vettem meg, mert akció nélkül sokalltam az árát. Az állaga jóval vizesebb, mint a krém változatnak, ezért nagyon hamar beszívódik, és nem is hagy maga után zsíros érzetet. Pihe-puha a bőr, ahogy azt ígéri. Viszont nálam ez a hatás nagyon kérészéletű. Gyakorlatilag olyan, mintha csak elfedné, de nem orvosolná a problémát, hiszen fürdést követően ugyanolyan száraz a bőröm, mint előtte, még akkor is, ha napi szinten kenem magam. Picit bosszantó, lévén nem olcsó, de tanulva belőle, a krém változat lesz az újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 26.

L_eti

2022. június 23.

Imádom! Csak az aromra használom. Tökéletes hidratáló krém számomra. Gyönyörűen rendbe rakta az arcom ez a kis csoda és az SA Cerave lemosó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. június 23.

Makk Zsuzsó

2022. június 17.

Ennél jobb testápolót nem tudok elképzelni. Szinte azonnal beszívódik, nem hagy filmréteget, csak hidratált bőrt. Olyan, mint ha ott sem lenne, de mégis. Az ekcémát sem provokálja. Télre kevés lesz, de mindenféle olajokkal fel lehet turbózni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. június 17.

Kertp

2022. június 16.

Két, 473ml kiszerelést vásároltam meg egymás után.
Nagyrészt arcra használtam, időnként testre is.
Állaga kevésbé zsíros, nekem inkább vizes érzetű.
Árérték arányban az egyik legjobb volt, tetszett a nagy kiszerelés, tudtam jó sokat használni a kombinált(száraz-zsíros) bőrömre, ami nálam nagy előny, mert szeretek sokat felkenni.
Irritációt nem okozott, igaz hidratálást is csak ideig óráig.
Mikor a testemre használtam akkor sem volt túl meggyőző, felkenés után kb egy óráig maradt puha a bőröm, másnapra ugyanolyan száraz volt.
Nem hiszem hogy újra fogom venni, úgy érzem teljes mértékben kiteszteltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. június 16.

Két, 473ml kiszerelést vásároltam meg egymás után.
Nagyrészt arcra használtam, időnként testre is.
Állaga kevésbé zsíros, nekem inkább vizes érzetű.
Irritációt nem okozott, igaz hidratálást is csak ideig óráig.
Nem hiszem hogy újra fogom venni, úgy érzem teljes mértékben kiteszteltem.

Akralgob

2022. június 12.

Nagyon szeretem ezt az állagot. Szépen hidratál, évek óta ezt használom. 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. június 12.

Nagyon szeretem ezt az állagot. Szépen hidratál, évek óta ezt használom. 😊

sz.rebeka

2022. június 12.

kellemes állaga van, nagyon könnyű krém. arcra is szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. június 12.

kellemes állaga van, nagyon könnyű krém. arcra is szuper.

SzilAnn

2022. június 9.

Mivel a tégelyes hidratáló krém nehéz volt nyaranta a bőrömön, szerettem volna kipróbálni egy másik cerave test és arcápolót, ami nagyobb kiszerelésben kapható, így erre esett a választásom.

Az állaga könnyebb, ugyanakkor nekem nem szívódik be annyira alaposan, mint a tesója. Az arcomon nem szerettem használni a vizes állaga miatt, és hosszútávon nem éreztem sokkal ''könnyebbnek'' sem. Nem egy rossz hidratáló, ugyanakkor nem venném újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 9.

lobolagi

2022. június 7.

eredetileg arcomra vettem, de nekem teljesen eltömítette a pórusaimat és hatalmas fájdalmas pattanásokat hagyott maga után, nagyon csúnya volt a bőröm tőle. ezért utána csak testre használtam, oda nagyon jó de azért elég drága nekem. balea niacinamidos 700ft-os testápolója ugyanúgy bevált.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 7.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Cholesterol eo I eu 0 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.