CeraVe

Ár:   4490 Ft és 5290 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   236 ml és 473 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Cosibella.hu-n 4 150 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gaz1ra, Módosítva: 2018. augusztus 14.

Ár:   4490 Ft és 5290 Ft
Kiszerelés:   236 ml és 473 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Cosibella.hu, 4 150 Ft

Új, parabénmentes formula

• nem komedogén, nem irritatív, parfümmentes
  • a ceramidok segítenek helyreállítani a bőr védőrétegét
  • a hialuronsav megadja a szükséges hidratáltságot
  • az emolliensek hidratálják és puhítják a nagyon száraz bőrt
  • a glicerin és a dimethicone megakadályozzák a felszíni nedvességvesztést

Ár: 4 150 Ft , Eladó: Cosibella.hu
Fizetés: utánvét, kreditkártya, banki átutalás, online fizetés, Szállítás:GLS, Magyar Posta, Packeta Csomagpont
Ár: 1699 Ft , Eladó: Nooora
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: posta, ill. Bp-en személyesen

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

gyorgyivett

2024. június 16.

nagyon régóta ki szerettem volna próbálni ezt a márkát, illetve sokáig csak kerestem a megfelelő hidratálót, amelyet az arcomra kenhetek. ez volt a legtökéletesebb választás, azóta az arcomon kívül más bőrfelületeimre is ezt kenem, és egyszerűen imádom. egyáltalán nem nehezíti el a bőröm, pillanatok alatt csak úgy magába szívja mindenféle bőrirritáció nélkül. pattanásosabb sem lettem tőle, amitől nagyon féltem, mert korábbi hidratálók sajnos ezt a hatást gyakorolták a bőrömre.. én mindenképpen ajánlom, hogy kísérletezgessetek a cerave termékeivel:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. június 16.

adrika128

2024. június 15.

Annyi jót hallottam a márkáról, hogy beszereztem egy flakonnal, pont sikerült jó áron kifogni. Előttem írták, hogy lustaságból nem testápolóztak soha, na nálam is ez volt a helyzet. Erre még rátett, hogy ragadtam, ha illatos volt az volt a bajom, szóval ah.. :D Nagyon örülök, hogy beruháztam erre, mindenképp illatmentest akartam. 5-10 perc alatt beszippantja a bőröm és olyan csoda selymes lesz, hogy el se hiszem. Féltem, hogy marad valami kis ragacsos érzet utána, de egyáltalán nem. Azt hiszem megtaláltam az állandó testápolóm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. június 15.

Sunny1230

2024. május 21.

Itteni vélemények miatt vettem meg, nálam szempont, hogy egy testápoló hamar beszívódjon és ne hagyjon ragacsos érzetet. Nem azt mondom, hogy azonnal, de tényleg relatíve hamar beszívódik, és szépen is hidratál. Tetszik, hogy nincs benne illatanyag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. május 21.

bori009

2024. május 10.

15 évesen ezzel kezdtem a tudatos bőrápolást, hát még évekkel később is visszatérek hozzá. Ennél azért már volt szerencsém jobb hidratáló krémekhez, de ez ár-érték arányban verhetetlen és az adagolója is nagyon szuper. Negatívumként megemlíteném, hogy akinek vízhiányos a bőre, annak inkább a moisturising cream verziót ajánlom, mert ebből akkor több kell felvennie, illetve nekem van egy pici pirosság az arcomon mikor felviszem, de ez hamar eltűnik. Összességében ajánlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. május 10.

DudasOrsi

2024. május 1.

Kedvenc. Folyton újravevős. Kellemes érzetet ad, hidratál. A férjem is előszeretettel használja.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. május 1.

Blivia

2024. április 30.

Jól hidratál, nem nehéz a bőrömön és könnyen beszívódik. Arcra és testre is szívesen használom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 30.

anng

Bőrprobléma: Nincs
2024. április 26.

Nagyon jól hidratál, ekcémás bőröm is szereti.
Mindig újra veszem, viszont télen a testesebb verziója a nyerő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Nincs |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 26.

Nagyon jól hidratál, ekcémás bőröm is szereti.
Mindig újra veszem, viszont télen a testesebb verziója a nyerő.

rata.sum

2024. április 24.

Én vagyok az a nő, aki soha életében nem testápolózott. Na nem mintha nem lett volna rá soha szükségem, egyszerűen világéletemben túl lusta voltam a zuhany utáni kenekedéshez. Nem kényeztetésnek éltem meg, hanem nyűgnek. A néhanapján vásárolt testápolóim rendszeresen a kukában kötöttek ki, mert megromlottak. :-/
Viszont repül az idő és egy néhány éve kezdődő folyamat most már ott tartott, hogy a bőröm kifejezetten fénytelenné, szikkadttá, itt-ott érdessé vált - igazából nem is tudom, mi a megfelelő szó. Megöregedett, na. :)
Ez a lotion napi használat mellett kb. 3 hét alatt úgy rendbetett, hogy a lábszáramon végigsimítva a kezem simán siklik, pihepuha bőrt érzek mindenütt. Eskü, 20 évesen sem volt ilyen puha a bőröm, de mint említettem, nem is kentem semmivel.
Egyetlen hátránya, hogy felkenés után egy ideig ragacsos érzetet hagy, de ez reggelre eltűnik, csak a simaság marad. Nagyon elégedett vagyok.
Elvileg illatmentes, ami azt jelenti, hogy "nyers" krémillata van, de nem zavaró és ami a lényeg, nem is büdösödik rá az emberre idővel sem. (Ilyennel is találkoztam már...) Remélem, ez így is marad és nyáron sem okoz majd izzadtkrém-szag gondot.
Összességében nagyon elégedett vagyok. Hatásos, egyszerű, nagyszerű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. április 24.

Összességében nagyon elégedett vagyok. Hatásos, egyszerű, nagyszerű.

treb09

2024. április 23.

Testre szuper dolog, viszont az arcomra nem tudom kenni, ha van valami bőrhiba az arcomon brutálisan csípi, kipirosodik tőle. Száraz bőrömet is irritálja, pedig nem ezt ígéri a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. április 23.

gittus0924

2024. április 21.

arcra és testre is használtam. testre a tavalyi nyaralásunk során, amikor eléggé leégtem. viszonylag hamar sikerült rendbe hoznia a bőrömet, pedig elég érzékeny a napra. az arcomon zsíros a bőröm, de oda is tökéletes. nem túl nehéz, jól hidratál és nagyon sokáig elég volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 21.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A kozmetikumokban gyakran használt segédanyag, melyet emulgeálószerként (segíti a vizes és az olajos fázis összekeveredését) valamit felületaktív anyagként használnak.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Cetearyl alkohol és ethylene oxide keverékéből készülő zsíralkoholok a ceteareth vegyületek. Az összetevő nevében a szám az ethylene oxide molekulák számára utal. Az összetevőt leginkább emolliens és emulgeálószerként valamint elegyítő, sürítő anyagként használják a kozmetikumokban. Némileg vitatott az, hogy az összetevő mennyire biztonságos. Az EWG magasabb kockázatú összetevőnek sorolja be, és a ceteareth vegyületek kerülését javasolja, mert azok - az EWG szerint - potenciális káros és karcinogén anyagok bőrbe szívódását segíthetik elő. A Cosmetic Ingredient Review (CIR) szerint azonban ezek az állítások nem valami megalapozottak, és szerintük az igazság az, hogy csupán sérült bőrön nem szabad használni a ceteareth vegyületeket, egészséges bőrön alkalmazva nem jelentenek problémát. Az európai törvények korlátozott mennyiségben megengedik az összetevő használatát.

Cholesterol eo I eu 0 0

A zsírsavak és keramidok mellett a koleszterol a bőr természetes védőrétegének (natural skin barrier) harmadik fő összetevője, mely a védőréteg mintegy 25%-ot teszi ki, és melyek közt étfontosságú szerepet játszik az egészséges bőrgát megőrzésében és a bőr hidratáltságának megőrzésében.  A bőrön alkalmazva a koleszterol segíti a bőr normál működését, bőrpuhító (emolliens), vízmegkötő, stabilizáló és emulgeálószer.