CeraVe

Ár:   4490 Ft és 5290 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   236 ml és 473 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gaz1ra, Módosítva: 2018. augusztus 14.

Ár:   4490 Ft és 5290 Ft
Kiszerelés:   236 ml és 473 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Új, parabénmentes formula

• nem komedogén, nem irritatív, parfümmentes
  • a ceramidok segítenek helyreállítani a bőr védőrétegét
  • a hialuronsav megadja a szükséges hidratáltságot
  • az emolliensek hidratálják és puhítják a nagyon száraz bőrt
  • a glicerin és a dimethicone megakadályozzák a felszíni nedvességvesztést

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

lillllllla

2021. május 1.

Csodát tett a vízhiányos bőrömmel! Ha csíp valakinek az azért van mert sérült a barrier, nem kell megijedni el fog múlni. Smink alatt, fényvédő alatt is tökéletes. Csak ajánlani tudom! Holy grail.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 1.

almakorterepa1213

2021. április 30.

Nekem az arcomat csípte, de a testemre kiválló:) (Nagyon érzéken bőröm van)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 30.

Nekem az arcomat csípte, de a testemre kiválló:) (Nagyon érzéken bőröm van)

skincarefanboy

2021. április 30.

Nagyon szuper univerzális hidratáló lehet. Arcra, testre egyaránt kiváló, szuper ár a kiszereléshez képest. Nekem egyik kedvencem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 30.

floraszbo20

2021. április 29.

Ez egy nagyon jo kis alap hidratalo, az en kombinalt boromre pont alkalmas:) Mar vagy 2 tubust elhasznaltam es semmi negativat nem tudok rola mondani.Meg kiserletezgetek a termekekkel de tuti ujraveszem:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 29.

F.Klaudia

2021. április 25.

Nagyon jól hidratál, én reggel és este is hasznalom. Egy életre meg van hidratálóm, sosem hagyom már el. Nem fogok kísérletezni már semmilyen hidratálóval, kombinált bőröm pattanásokra hajlamos, maradt pár gyuladt pattanás utáni foltok az arcomon, használok ezekre különböző termékeket, Szérumokat, de ez hidratáló mindennel jól ki jön. Lemosóját is imádom. Sokkal puhább, egységesebb az arcom. Imádom használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 25.

Sigyn

2021. április 23.

Nagyon szeretem, minden este használom arcra és testre. A Cerave-nak van könnyebb és nehezebb hidratálója is, ez egy középút. Reggeli arctisztás után nekem kicsit sok. Ha valakinek csípi az arcát a tisztítás után akkor LRP cicaplastot szoktak ajánlani, mielőtt beiktatnák az esti rutinba. Szerintem nagyon jó az ár/érték aránya. Biztosan újra veszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 23.

eszterke79

2021. április 21.

Imádom! Szuper jól hidratál! Csillagos ötös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 21.

Imádom! Szuper jól hidratál! Csillagos ötös!

Cynthia99

2021. április 19.

Esti rutinomban szoktam használni hidratálóként és nekem semmi problémám nincs vele. Van olyan amikor felkenve csíp de ez pár másodperc után elmúlik. A zsíros bőröm szereti, hamar beszívódik és hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 19.

Kremcica

2021. április 18.

Az én bőrömre télre ez kevés, de melegebb időszakban tavasztól kora őszig szuper testápoló, kézkrém mert elég könnyed és hamar beszívódik. Próbáltam arcra is és eleinte tetszett is, a hatásával elégedett vagyok de valamiért az utóbbi időben csúnyán kipirosodik tőle az arcom. Kár érte mert ekkor kiszerelésben-árért illatmentes multifunkciós arc-testápolót nem nagyon lehet találni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 18.

Enciklopedia

2021. április 18.

Zsíros bőrre tökéletes választás. Nagyon könnyed állagú, de mégis jól hidratál. Könnyen beszívódik, és még plusz pont, hogy illat- és szemétmentes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 18.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Cholesterol eo I eu 0 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak