CeraVe

Ár:   4490 Ft és 5290 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   236 ml és 473 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gaz1ra, Módosítva: 2018. augusztus 14.

Ár:   4490 Ft és 5290 Ft
Kiszerelés:   236 ml és 473 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Új, parabénmentes formula

• nem komedogén, nem irritatív, parfümmentes
  • a ceramidok segítenek helyreállítani a bőr védőrétegét
  • a hialuronsav megadja a szükséges hidratáltságot
  • az emolliensek hidratálják és puhítják a nagyon száraz bőrt
  • a glicerin és a dimethicone megakadályozzák a felszíni nedvességvesztést

Ár: 2999 , Eladó: Nooora
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: posta, ill. Bp-en személyesen

nagyerika28

2020. február 17.

Termékmintàm volt, de jobb is.... Kipróbáltam arcra, mivel komedogén, de pár nap használat után lett pár pattanásom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 17.

Vanília

2020. február 3.

Régóta kerestem egy univerzális krémet és megtaláltam:) Minden tetszik benne: a nagy kiszerelés, a pumpás flakon, hogy illatmentes, nem túlárazott, és az állaga is pont ideális. Arcra és dekoltázsra használom, reggel smink alá, este éjszakai krémnek, nekem ő mindenes kedvenc lett:) Azon mondjuk csodálkozom kicsit, hogy zsírosabb, teltebb krém, hiszen elvileg száraz/nagyon száraz bőrre való, de ez nekem külön örömhír, hiszen nem száraz a bőröm. Ezek szerint ebben a tekintetben is univerzális - mindenkinek ajánlanám:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 3.

Fannipap

2020. január 23.

Nagyon szeretem. Télen kezdtem el használni, ugyanis minden télen kijön az ekcéma a kezemen, de azóta hogy ezt használom az ekcémámnak semmi nyoma. Hidratálja, puhítja a kezet és szuper gyorsan beszívódik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 23.

dunaimano

2020. január 18.

Ez a krém csoda! Jotunderkeresztanyától vásároltam néhány mintát, és még csak pár alkalommal használtam, de teljesen megvett. A kezeimet kezdtem el kezelni vele, ugyanis hetek óta naponta többször kenegetem, napközben mégis többször kivérzik, kisebesedik, hámlik, száraz, minden baj van (ekcémát sejtek, de orvoshoz még nem jutottam el). Ez a kence egyáltalán nem csípett, nagyon gyorsan beszívódott, lenyugtatta a bőröm és jól hidratált. Azóta nem vérzett ki, természetesen naponta többször használom. Testápolóként is alkalmaztam, tökéletesen működik, de ennyire nem látványos, napi testápolózással normális a helyzet egyébként is. Az állaga nem tejes, inkább géles, félig átlátszó, amit azonnal beszippant a bőröm. Alapvetően mindig is megbíztam a márkában, de ahhoz drága, hogy csak úgy próbálgassam, ezért is örülök a zsibis lehetőségnek. Ezt biztosan megveszem nagy kiszerelésben is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 18.

babyface

2020. január 16.

bátran kijelenthetem, hogy a világ legjobb testápolója! meglepően könnyed, szinte már vizes állaga van, ami nagyon könnyen beszívódik ezért szkeptikus is voltam, hogy télen ez engem hogy fog hidratálni... hát nagyon is jól! imádom hogy illatmentes ezért szinte bármilyen tusfürdővel tudom használni, ha reggel használom pár perc múlva már öltözhetek is. :) egy álom

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 16.

shual

2020. január 11.

Bennem fel sem merült, hogy arcra próbáljam használni, így erről nem tudok nyilatkozni...Kézre kezdtem el kenni egy hete, esténként. A hideg idő + fűtött helyiségek együttesen extra meg tudják gyötörni a kezeimet ebben az évszakban. Sokféle kézkrémet végigpróbálgattam már, és a legtöbbnek a felszívódásával volt mindig bajom, maradt utánuk vagy valami ragacsos, vagy zsíros érzetű réteg, ami számomra kézen tök zavaró. Azok a krémek, amik rendesen felszívódtak, sem hoztak tartós változást, mindig csak a kézkenés utáni bő egy órában éreztem hatásukat. Ez a Cerave az első olyan krém, ami wow-hatást ért el nálam: este bekenem vele a kacsóim, nagyjából be is szívódik, nagyon enyhe olajos érzet marad pár perc után, de 1-2 óra alatt az is eltűnik. Viszont napközben is sima, bársonyos a bőröm, pedig sokat vagyok kint, kezet mosok stb., pedig napközben nem kenem a kezem, csak este. Számomra ez elképesztő. Nem gondoltam volna, hogy ilyen brutál hatású hidratáló létezhet egyáltalán szegény kis ekcémásodó sivatag kezeimre.
(Az ekcémás részek perpillanat ki vannak simulva, valószínűleg a stabil hidratálás miatt "megnyugodott" a bőr.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 11.

tara95

2019. november 26.

Arcra használom, lecseréltem rá a kedvenc mixát :) szebb az incije sokkal, nagyon szuper géles-krémes állaga van, egész nap puha és hidratált a vízhiányos bőröm, az ára is teljesen rendben van, a 88 ml-s van úton. Bátran kenjétek olajos bőrre is, nem pattogtam én se tőle, ellenben szépen védi az esetleges sebeket.

Majdnem elhasználtam már a 88asat mire leesett, hogy ebben egy olyan komedogén összetevő van mint állat, én meg csodálkozom a mitesszereken amiket nem győzök irtani....arcra felejtős :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 26.

Phoebiee

2019. november 26.

4 hónapja használom, a második flakonnal vettem. Használom arcra, nyakra, dekoltázsra, néha testre is. Nagyon szeretem. Illatanyag mentes, gyorsan beszívódik. De nem érzem teljesen hidratáltnak az arcbőröm tőle, kell mellé másik krém is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 26.

epipremnum

2019. november 16.

Arcomat kicsit csípi és szerintem komedogén is.Testre viszont tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 16.

Arcomat kicsit csípi és szerintem komedogén is.Testre viszont tökéletes.

BLili

2019. november 3.

Nekem rögtön kipirosodott az arcbőröm tőle és kb. még lüktetett is. Nem igazán értem, mivel a krém meg tökéletes a bőrömnek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 3.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Cholesterol eo I eu 0 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak