Cerruti

Ár:   5990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Rossman   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 7990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: rozuska, az összetevőket feltöltötte: szkzs, Módosítva: 2013. szeptember 12.

Lelőhely:   Rossman
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 7990 Ft

Illatcsalád: fás-fűszeres

Összetevők: ibolyalevél, zöld bors, jázmin, levendula, cédrus, ámbra

Ár: 7990 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
Cerruti 1881+sok más finomság:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: 5-10 ml frissen átfújva üveg parfümszóróba, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten, vagy foxpost/mpl automata, postázás előreutalás esetén:)

sunbazsi

2022. augusztus 24.

Az egyik legnagyobb szerelem nekem ez a parfüm, annyira tökéletes és különleges a számomra. Imádok beleburkolózni ebbe az illatba, boldoggá tesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. augusztus 24.

Szilviams0118

2021. december 14.

szuper tartós illat, inkább a téli időszakban nyúlok felé, nagyon szeretem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 14.

szuper tartós illat, inkább a téli időszakban nyúlok felé, nagyon szeretem

Maja92

2021. december 14.

Egyik kedvenc illatom, hétköznapokra is tökéletes, nem tolakodó, finom és tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 14.

Szonetta

2021. január 14.

Nőies, nosztalgikus illat. Nagyon szeretem, tartós, egész nap felsejlik valahol, ha fújok magamra. Nem kell belőle sok, és oda kell figyelnem, hogy csak 30 ml-eset vegyek egyszerre, mert az 50 ml-es üveg legaljához érvel megváltozott az illat (több, mint fél évig megvolt). Másik parfümmel is jártam már így, valamilyen összetevő elillan, ha túl sokáig bontva van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 14.

Nikcsy91

2020. szeptember 20.

Imádom! Kb. másfél éve vettem őt le először egy drogéria polcáròl és befújtam vele a csuklòmat munka előtt. Na, az lett a vége, hogy egész délelőtt meg-meg csapott az illat és annyira megtetszett, hogy másnap vettem egy kis 30 ml-set. Tudom, hogy nem mai illat, de minden napszakban hordhatò, számomra jobban előjön a finomsága a téli időjárásban.
Fura, hogy ennyire megtetszett, mert én a gejl, édes parfümöket szeretem. Azt hiszem mindig lesz belőle a polcomon. Remélem jò sokáig lehet még kapni. Hiányozna, ha nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 20.

Matuka

2020. szeptember 4.

Klasszikus, időtálló illat, kicsit édes, nőies. Tartós és jó árban van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 4.

Klasszikus, időtálló illat, kicsit édes, nőies. Tartós és jó árban van.

szilvi0600

2020. szeptember 1.

A sok pozitív értékelést látva vaktába fújtam a csuklómra egy teszterből. Kár volt. Édes gyümölcsös, gyógynövényes. Egy alsó kategóriás parfüm érzetét kelti. Én elhiszem, hogy a 90-es években menő volt, de most valahogy olyan régimódinak érződik. Egyetlen pozitívum benne, hogy tartós. Reggel fújtam belőle, de még este is éreztem. Lemoshatatlan. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 1.

Brtka

2020. július 13.

Nagyon szeretem. Igaz nem mai darab,de rajongója vagyok. Tartós, minden hová passzol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 13.

Burya

2020. február 13.

UPDATE 2020 február:
Mindig találok magamnak valamilyen illatjegyet, amit aztán úton-útfélen hajkurászok, most éppen a mimózát szemeltem ki, ennek okán pedig beszereztem egy üveggel ebből is. Bár konkrét emlékem nem kapcsolódik hozzá, még mindig egy tanárnő jut róla eszembe, de közben meg annyira tetszik ez a kamillás, kicsit fanyar, kesernyésen édes, fás virágillat, hogy azért sem adom fel. Több elhamarkodott eladás után már megtanultam, hogy nem szabad azonnal lemondanom egy illatról - a jelenlegi illatkollekcióm kb. 70%-át először eladtam, mert valamiért nem éreztem magaménak, majd újravásároltam és azóta nincs az az isten, hogy megváljak tőlük. Szóval kellő óvatossággal, de barátkozom ezzel az illattal is. Tetszik, meg fogom szelídíteni. ;)

2019 szeptember:
Kicsit púderes, fűszeres, fás illat, rajtam a mimóza és a kamilla dominál. Ilyen típusú illat érdekes módon nincs a gyűjteményemben, pedig alapvetően kedvelem. Szerintem kifejezetten őszi illat, meleg sál, sárguló levelek, még szikrázó őszi napsütés, de már látszik a lehelet. Ezt az idilli képet egyedül a volt fizikatanárnőm képe töri meg, aki szintén ebben az illatban úszott úgy 15 éve... :/ de ez csak az én személyes ellenérvem, egyébként viszont bátran ajánlom mindenkinek, kellemes, nőies illat, kétlem, hogy bárkit is zavarna a viselője környezetében.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 13.

UPDATE 2020 február:

2019 szeptember:

Vaslady

2019. november 8.

Ma a Dm-nem voltam,igaz nem parfüm vásárlás céljából,de azért ki nem hagynám,a tesztelgetést.
Borzasztóan bosszantó számomra,és ez már többször előfordult,hogy a polcra pakolt illatok teszterjei üresek.
Szó szerint már a 6-dik parfümnél jártam,ami szerettem volna kipróbálni,de megint egy üres tesztüveggel találkoztam :(.
Ennél az illatnál sikerült az utolsó üvegben maradt cseppet,magamra fújnom.
Tartós illat,azt mindjárt le is irhatom.
Régről ismerős,hiszen nem mai darab de én még sosem vásároltam meg.
Kamillás illat,rózsával,irisszel,és gyöngyvirággal.
Szép illat,ezt mindjárt le is irhatom,de sajnos hozzám nem passzol.
De,megérdemli az 5 csillagot,mert jó áron van,tartós,és eléggé a kamilla végett gondolom egyedi .

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 8.

Ennél az illatnál sikerült az utolsó üvegben maradt cseppet,magamra fújnom.
Tartós illat,azt mindjárt le is irhatom.
Régről ismerős,hiszen nem mai darab de én még sosem vásároltam meg.
Kamillás illat,rózsával,irisszel,és gyöngyvirággal.
Szép illat,ezt mindjárt le is irhatom,de sajnos hozzám nem passzol.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Narancssárga.

Színezék. Lilás piros.