Cerruti

Ár:   5990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Rossman   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 7990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: rozuska, az összetevőket feltöltötte: szkzs, Módosítva: 2013. szeptember 12.

Lelőhely:   Rossman
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 7990 Ft

Illatcsalád: fás-fűszeres

Összetevők: ibolyalevél, zöld bors, jázmin, levendula, cédrus, ámbra

Ár: 7990 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
Ár: 5000 , Eladó: andievincze
Állapot: Új, bontatlan, egyszer sem használt!, Helyszín: Cserkeszőlő, fizetés: Banki utalás, postával
Ár: 5550 Ft , Eladó: Szinesotthon
Állapot: 100 ml / kép (kb. 60 ml), Helyszín: Budapest, fizetés: előreutalás után postázom vagy személyesen

Brtka

2020. július 13.

Nagyon szeretem. Igaz nem mai darab,de rajongója vagyok. Tartós, minden hová passzol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 13.

Burya

2020. február 13.

UPDATE 2020 február:
Mindig találok magamnak valamilyen illatjegyet, amit aztán úton-útfélen hajkurászok, most éppen a mimózát szemeltem ki, ennek okán pedig beszereztem egy üveggel ebből is. Bár konkrét emlékem nem kapcsolódik hozzá, még mindig egy tanárnő jut róla eszembe, de közben meg annyira tetszik ez a kamillás, kicsit fanyar, kesernyésen édes, fás virágillat, hogy azért sem adom fel. Több elhamarkodott eladás után már megtanultam, hogy nem szabad azonnal lemondanom egy illatról - a jelenlegi illatkollekcióm kb. 70%-át először eladtam, mert valamiért nem éreztem magaménak, majd újravásároltam és azóta nincs az az isten, hogy megváljak tőlük. Szóval kellő óvatossággal, de barátkozom ezzel az illattal is. Tetszik, meg fogom szelídíteni. ;)

2019 szeptember:
Kicsit púderes, fűszeres, fás illat, rajtam a mimóza és a kamilla dominál. Ilyen típusú illat érdekes módon nincs a gyűjteményemben, pedig alapvetően kedvelem. Szerintem kifejezetten őszi illat, meleg sál, sárguló levelek, még szikrázó őszi napsütés, de már látszik a lehelet. Ezt az idilli képet egyedül a volt fizikatanárnőm képe töri meg, aki szintén ebben az illatban úszott úgy 15 éve... :/ de ez csak az én személyes ellenérvem, egyébként viszont bátran ajánlom mindenkinek, kellemes, nőies illat, kétlem, hogy bárkit is zavarna a viselője környezetében.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 13.

UPDATE 2020 február:

2019 szeptember:

Vaslady

2019. november 8.

Ma a Dm-nem voltam,igaz nem parfüm vásárlás céljából,de azért ki nem hagynám,a tesztelgetést.
Borzasztóan bosszantó számomra,és ez már többször előfordult,hogy a polcra pakolt illatok teszterjei üresek.
Szó szerint már a 6-dik parfümnél jártam,ami szerettem volna kipróbálni,de megint egy üres tesztüveggel találkoztam :(.
Ennél az illatnál sikerült az utolsó üvegben maradt cseppet,magamra fújnom.
Tartós illat,azt mindjárt le is irhatom.
Régről ismerős,hiszen nem mai darab de én még sosem vásároltam meg.
Kamillás illat,rózsával,irisszel,és gyöngyvirággal.
Szép illat,ezt mindjárt le is irhatom,de sajnos hozzám nem passzol.
De,megérdemli az 5 csillagot,mert jó áron van,tartós,és eléggé a kamilla végett gondolom egyedi .

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 8.

Ennél az illatnál sikerült az utolsó üvegben maradt cseppet,magamra fújnom.
Tartós illat,azt mindjárt le is irhatom.
Régről ismerős,hiszen nem mai darab de én még sosem vásároltam meg.
Kamillás illat,rózsával,irisszel,és gyöngyvirággal.
Szép illat,ezt mindjárt le is irhatom,de sajnos hozzám nem passzol.

Kissdorii

2019. október 12.

Meglepően tartós illat ami nem gyakori az olcsóbb parfümöknél. A palmolive kék tusfürdőjére hajaz az illata, ezért is vettem meg. Csak ritkán használom, néha kicsit férfiaknak érzem, de nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 12.

Phoenix19

2019. október 6.

90-es években mindenki fújta az utánzatát, pedig szerintem az eredeti még ma is egy kimondottan olcsó árkategóriába eső parfüm. A szinte csupa ötcsillagos vélemények után nehéz szavakba önteni mennyire taszítónak és rettenetesen büdösnek találom. Valami iszonyat. Kamilla, zöld jegyzetek (talán az ibolya levele lehet) bors, ezeket érzem, talán a kamillát legjobban. Borzasztó kellemetlen. Szerencsére nem nagy esélyem van találkozni vele, nem tucatillat az biztos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 6.

wildrose

2019. augusztus 13.

Kifújáskor könnyű, bájos mimóza, aztán csodás, üde, tiszta kamilla, leszáradása pedig puha pézsmás. Nem túl intenzív, de elég tartós. Számomra a kedvességet testesíti meg. Telitalálat, a rajongója vagyok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 13.

Nenuka

2019. július 18.

Iskolapéldája annak, hogy remekművet már 5-7000Ft-ért is lehet kapni. Elképesztően kifinomult, halvány,de érezhető, mondhatni luxusillat. Tisztaságillat. Enyhén púderes, illatilag LB és a Chloé love közt félúton.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 18.

vildiko

2019. július 10.

Több mint 20 éve, hogy rátaláltam erre az illatra, azóta szeretem. Nem használom állandóan, de amikor előkerül, akkor mindig feldob az illata. Különleges, rajtam púderesnek ható illat, nem egy tucatillat, ezért szeretem, és nekem tartós is...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 10.

alizee

2019. június 23.

egyszer szeretem, egyszer utálom, de ezt sok helyen olvastam már. megértem azt is aki rajong érte és azt is akit ki lehet kergetni a világból ezzel az ilattal :D
nálam abszolút hangulatfüggő. sokszor passzol egy kényelmes, vasárnapi lustálkodós vagy családlátogatós laza naphoz, akár egy bevásárlós, sétálós délutánhoz, tényleg igazi komfort illat. viszont ez a keserű mellékzönge néha fejfájdítóan hat rám amikor nem vagyok abban a passzban és megbánom, hogy aznap magamra fújtam. másrészt én is ismertem már őt fiatalabb koromból, egy nagyon jó hamisítvány fújkáltam el körülbelül 12 évesen. 3-4 csillag között vacilálok, de kapjon négyet. tartóssága kitűnő és az üvege is olyan jópofa retro.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 23.

Bonnieoo7

2019. május 26.

Kijelenthetem nemes egyszerűséggel, hogy rajongok érte!
Nem érdekel, hogy ki mit gondol róla a környezetemben "nőstényszagú" meg nem "mai" illat...imádom és nem lehet lebeszélni róla! Tartós és érdekes, ahogyan jelenlegi trendben az egyforma aromájú parfümök világában mégis bele tud illeszkedni. Azt mondják régen tartósabb volt, huh még ennél is??? Nekem mindenhová (hétköznap, színház, buli) belefér télen is nyáron is! Naná, hogy a 100 ml-es változatot locsolgatok magamra. Pedig rengeteg más illatom van, mégis ez a Jolly Joker! 😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 26.

Kijelenthetem nemes egyszerűséggel, hogy rajongok érte!

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Narancssárga.

Színezék. Lilás piros.