Cerruti

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Lapo, Módosítva: 2020. november 10.

Kiszerelés:   50 ml és 100 ml

Fejjegyek: bors, grapefruit, szerecsendió

Szívjegyek: bőr, kardamom, labdanum

Alapjegyek: borostyán, borscserje, pacsuli, vetivérfű

Cerruti 1881 Signature EDP fújósok
Ár: 950 Ft, 1400 Ft, 2200 Ft - Min. 3 db fújóstól -10% a jelzett árakból , Eladó: Lapo

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Lapo

2020. december 6.

A fiatalság számára a nagykönyvben megírt Apa illat, annak minden velejárójával.. tisztelet parancsoló, biztonságot sugalló igazi maszkulin illatvilág de modern formában.. ha kell, komoly, akkor nincs helye viccnek, ha kell melenget.. olykor határozott, legtöbbször egyenes, céltudatos.. 30 év fölött egy tökéletes öszi-téli FÉRFI illat.. mint amikor egy rosszfiús CH Men Privé felnő, megnyugszik és a kicsapongó életbe fektetett energiát már egy nyugodtabb életformába, a család védelmezésére fordítja.. bár a rafináltságot nem lehet kinőni.. némi dörzsölt jellem ez esetben is megmaradt.. szerintem zseniális..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 6.