Best of Beauty 2019

Cerruti

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: GeoNautic, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 19.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. július 26.

De régen is volt... amikor ezt a parfümöt használtam. Tetszett, hogy friss, viszonylag - mai parfümököz képest viszonylag nélkül - tartós illat és az üvege sem egy átlagos. Jó volt, de annyira nem, hogy hiányozzon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. július 26.

Vaslady

2016. december 14.

Sógornőm használta,van vagy már 10 éve.
Odáig volt érte,a barátjától kapta,aki már azóta a férje.
Ugy emlékszem testápoló is volt hozzá.
Bejött neki nagyon,mert ujra vette.
Aztán egyszercsak eltűnt.
A netes áruházakból is.
Én ezt az illatot vele tudom azonositani.
A probléma már csak az,hogy sosem és azóta sem volt jó a kapcsolatunk egymással.
Szerintem már nem is lesz.
Mivel vele azonositom,igy én tuti nem szeretném használni.
Meg nem is tetszik...annyira.
Szóval kap egy közepes osztályzatot,annyit azért megérdemel :-D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 14.

Sógornőm használta,van vagy már 10 éve.
Odáig volt érte,a barátjától kapta,aki már azóta a férje.
Ugy emlékszem testápoló is volt hozzá.
Bejött neki nagyon,mert ujra vette.
Aztán egyszercsak eltűnt.
A netes áruházakból is.
Én ezt az illatot vele tudom azonositani.
Szerintem már nem is lesz.
Mivel vele azonositom,igy én tuti nem szeretném használni.
Meg nem is tetszik...annyira.
Szóval kap egy közepes osztályzatot,annyit azért megérdemel :-D

DFI

2015. január 11.

Egy kis felüdülés a sok cukros, édes illat után. Citromos, friss ugyanakkor a leszáradása bőrös és talán kissé fűszeres-mentolos, tartóssága közepes, nyárra tökéletes lesz. Az ára is elég kedvező, ráadásul nem tucatillat. Egyértelműen ötös.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. január 11.

szonia

2014. szeptember 28.

Én ajándékba kaptam, szegény légfrissítőként végzi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 28.

Én ajándékba kaptam, szegény légfrissítőként végzi.

Andy B

2013. július 8.

Nyári hőségben kellemesen hűsít a fanyar citromillat, egy kis mentával és fűszerrel megbolondítva. Mint egy frissítő zuhany egy tikkasztó nap után, olyan a hatása. Csodálatos illat, imádom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 8.

jkrisztie2

2012. január 7.

Egyik kedvenc parfümöm, nagyon olcsón jutottam hozzá a Douglasban, finom nőies, citrusos, kellemes illat, mindig, mindenhol mindenki megdícséri! Újra fogom venni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 7.

Macska

2011. december 21.

finom, citrusos alkotás...akár lehetne unisex is...
Nekem mindig egy vagány bőrkabástos, motorozós, dögös nőci ugrik be erről az illatról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 21.

finom, citrusos alkotás...akár lehetne unisex is...

GeoNautic

2011. július 28.

Szeretem hangulattól függően, gyakran váltogatni a parfümjeimet, de ebből mindig van a polcon, máshoz nem hasonlítható, nyugalmat sugároz, nagy kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 28.

Antioxidánsok: BHT

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!