Cetaphil

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   236 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   patika, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: bleauwsy, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. június 2.

Lelőhely:   patika, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Gyengéd arclemosó érzékeny bőrűeknek, hidratál, tisztít és segít megtartani a barrier épségét.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Hidratálók: Propylene Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.