Cetaphil

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: komyju, Módosítva: 2011. január 19.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Szappanmentes lemosó, mindennapos használatra, érzékeny bőrre. Illatmentes.

duchess_g

2019. április 30.

Külföldi bloggerek véleménye miatt rendeltem. Gyógyszertárakban keressétek, sokszor nincs készleten, de 1-2 nap alatt beszerzik. Az ára nem túl kedvező. Az adagolás lehetne pumpás, mint a külföldön kapható kiszerelések esetében. A gyógyszertári fürdetőkrémekhez hasonló, de nem hagy maga után ANNYIRA zsíros érzést, mint előbbiek. Érzékeny bőrre jó, nem irritál, nem szárít, viszont nem tisztít kellően, úgyhogy sminklemosáshoz önmagában nem elég, előtte és utána is szükség van még egy lemosásra. Reggel a micellás víz helyett szoktam használni, de ha utána nem használok habzó lemosót, akkor pattanásaim lesznek sajna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 30.

zalla

2018. október 1.

Sajnos nekem sem igazán vált be. Ami jó benne: tényleg illatmentes, és nem szárít. Amit nem szeretek: az állaga valami borzalom. Értem én, hogy ne szárítson, de olyan mintha valami rossz gyógyszertári kenőcsöt kenegetnék magamra. A másik problémám, hogy tényleg nem birkózik meg a sminkkel. Talán egy nagyon érzékeny bőrűnek reggeli lemosóként elmegy, de sajnos én nem vagyok elájulva tőle. Szerintem ár-érték arányban sem az igazi.
Update: Eljutottam az utálom, nem akarom elhasználni fázisig. Furcsa zsíros érzetet hagy a bőrömön maga után. Kézmosó lesz belőle, de annak ezért elég drága...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 1.

RenaTasi

2018. július 19.

Egy egyszerű lemosó, szerintem annak megteszi.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 19.

Egy egyszerű lemosó, szerintem annak megteszi.

alidak

2018. január 13.

Hát nekem ez semmire sem volt jó. Olyan szinten nem mosta le a sminkem, hogy kétszeri átmosás után a bb krémem még ott volt. Én azt értem hogy ez nem smink eltávolítására volt tervezve, de úgy gondoltam, hogy ez majd jó lesz az érzékeny bôrömre és micellással majd még egyszer áttörlöm. De ez semmit sem vitt le, ez a formula a szennyezôdésekkel sem képes megbírkózni, ha a bb krémem nem mosta le legalább félig. Akkor meg mire is jó? Nem szívesen adtam meg a három csillagot mert talán ekcémás és bababôrre jobban megfelel, de nem tudok errôl nyilatkozni, illetve szárítani sem szárít. De nem is tisztít semmit. Örülök, hogy a kissebbik kiszerelést vettem meg és hamar elfogyott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 13.

Adri_87

2017. január 18.

Én Kanadában vettem 1 l-es kiszerelésben, kb 1500 Ft-ért. Nem is tudtam, hogy lehet itthon kapni, de örülök, mert ha elfogy mindenképpen veszek még.
Nagyon szeretem, nem szárít, nem zsírosít, nagyon kíméletesen tisztít. Vízzel arclemosóként, vagy vattakoronggal lemosás nélkül is használható ( én személy szerint jobban preferálom az első opciót.) Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 18.

fleur83

2016. február 25.

Semmi különös, egyszerű lemosó amit reggelente használok. Kellemesen tisztít, nem szárít. Az ára nem vészes, egész sokáig kitart napi egyszeri használat mellett. Nem csodaszer, semmi extra kényeztetés de nálam régi, bevált darab.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 25.

j.kinga

2015. július 25.

Nekem nagyon bevált. Gyengéden tisztítja a bőrt és nem okozott pattanásokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 25.

Nekem nagyon bevált. Gyengéden tisztítja a bőrt és nem okozott pattanásokat.

zsofia93

2015. január 4.

Nem régóta használom, de nagyon tetszik. Én lemosóként használom, szépen tisztít, eddig bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 4.

hbence

2014. október 11.

Nagyszerű az érzékeny, kombinált bőrtípusomra. Gyengéden, de hatásosan tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 11.

Nagyszerű az érzékeny, kombinált bőrtípusomra. Gyengéden, de hatásosan tisztít.

sisu69

2013. április 4.

Külföldi oldalakon olvasott pozitív vélemények hatására rendeltem patikából (Kálvin tér). Tetszik benne, hogy vízzel és víz nélkül is lehet használni. Én általában víz nélkül szoktam, mint egy arclemosó tejet, utána pedig áttörlöm az arcom micellás arclemosóval. Egyáltalán nem irritál, maradéktalanul eltávolít minden sminket és nem okoz pattanásokat. Édesanyámnak rosaceás a bőre és ő is nagyon elégedett vele. Csillagos ötös :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 4.

Hidratálók: Propylene Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.