Cetaphil

Ár:   2392 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: alizkad, az összetevőket feltöltötte: Milka, Módosítva: 2019. szeptember 5.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok

A Cetaphil tisztító oldat gyengéd, szappanmentes, bőrgyógyászok által minden bőrtípusra, különösen száraz és érzékeny bőrre javasolt bőrlemosó. Alaposan és kíméletesen tisztít, eltávolítja a sminket és egyéb szennyeződéseket. Megakadályozza a bőr kiszáradását, megnyugtatja és bársonyossá teszi a bőrt. Az agresszív tisztító összetevőket tartalmazó szappanokkal ellentétben illatmentes és nem irritálja a bőrt, hanem megóvja annak természetes védőrétegét, és hozzájárul az egészséges pH-érték fenntartásához.

A mindennapos bőrápolás során igen jól használható száraz, érzékeny vagy akár irritált bőrön is. Mitesszerképződést megelőző összetétele miatt nem tömíti el a pórusokat.

Nomchy

2020. december 15.

Nem a legtökéletesebb lemosó, de már újravásároltuk kétszer is, mert nekünk ennek ellenére kiválóan használható. Ár-érték arányban elég jó, kevés összetevős lemosó. A sok alkohol ellenére nem szárít és kellőképpen tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 15.

PLilo

2020. november 30.

Bőrgyógyász ajánlotta gyógyszeres kezelés mellé (aknéra). Este és reggel is használom, nem szárítja a bőrömet és a púdert is jól eltünteti az arcomról. Viszont sajnos nem érzem olyan frissnek és üdének a bőrömet használat után, ahogy azt egy lemosónak tennie kéne:/
Összességében hasznos, viszont ha befejeztem a gyógyszeres kúrát szerintem nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 30.

Gica81

2020. november 13.

Egy 29 ml-s mintát kaptam belőle, ami száraz és érzékeny bőrre való. Először sminket próbáltam meg vele eltávolítani, de sajnos ahhoz ez kevés volt. Másodsorban sima arclemosóként kezdtem használni, de arra sem volt a legtökéletesebb. Nem igazán tisztítja a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 13.

dorka22

2020. augusztus 14.

Életem legjobb arclemosója. Nem szárít nem irritál nem okoz plusz pattanásokat. Évek óta csak ezt használom a nagyon problémás bőrömre (pattanás zsírosodás) . Bárkinek ajánlottam oda voltak érte, napok alatt helyrehozza más arclemosók hatását.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 14.

Schnebli

2020. május 25.

Nagy reményekkel vettem meg ezt a lemosót. Gyengéden tisztít, viszont az állaga nem tetszik, szeretem ha habzik egy arclemosó, de ez nem habzik, ettől függetlenül szerintem elég jól tisztít. Hosszú távon semmilyen változást nem okozott, szerintem túl nagy a felhajtás a márka körül. Ennél sokkal jobb arclemosók vannak a piacon ugyanebben az árban. Azért kap két csillagot, mert teszi a dolgát, és nem okozott irritációt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 25.

nadalandy

2019. december 31.

Tesztelésre nyertem a krémmániától a terméket, amit ezúton is köszönök. Azév első felében koreai bőrápolás jegyében használtam tisztítókat, ősszel pedig egy Cerave családot. Utána kezdtem el ezt használni. A termék kiszerelése nekem nem jött be, nekem a pumpás kiszerelések az igazi barátaim. Ennek a terméknek az adagoló nyílása nem az igazi, egy hónapos használat alatt volt nap, hogy elsőre nagyon kevés míg máskor nagyon sok termék ömlött a kezembe.
Maga a termékkel vegyes benyomásom van. Amint az elején írtam, azidén használt termékek igen magasra tették a mércét. Maga a termék tisztító hatása nem rossz, de messze hagy kivetnivalót,mert nem mindent szed le maradéktalanul. A tisztító oldat illata nekem kellemes, de aki az illatmentes termékeket használ, annak ez nem fog bejönni.
A lemosót egy hónapon keresztül használtan és az elején nagyon szerettem, de észrevettem hogy hosszabb távon van szárító hatása is sajnos. Így száraz bőrűek sem jó választás, de zsíros bőrűeknek annál inkább.
Nekem még a fenti összetevőlistát látva sem a legpozítivabb termék.
Összességében megéri kipróbálni, mert biztos lesz akinek beválik, de nekem nem lett szerelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 31.

Nekem még a fenti összetevőlistát látva sem a legpozítivabb termék.

Goneril7

2019. november 26.

Nekem nagyon bevált ez a lemosó, szuperul lehozza a sminket is, kicsit sem szárít, és tisztának érzem az arcbőrömet tőle. Bevallom nem tudtam mire számítsak, a vegyes értékeléseket olvasva, de az én inkább száraz bőrömre tökéletes volt. Aki nem érezte elég tisztának a bőrét, szerintem a kombinált bőrre való lemosóját próbálja ki a Cetaphilnak, mert többféle lemosójuk van, bőrtípusonként más kellhet. Ár-érték arányt nézve is meggyőzött, szóval nekem bérelt helye lett a fürdőszobában:).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 26.

vadvirag919

2019. november 19.

Pixiben volt, kipróbáltam. A hype-ot a márka körül őszintén nem értem, az összes termékük tele van valamiféle alkohollal és egy vagon tartósítószerrel.... Ehhez képest drága is.
Jelen kis borzalom első látásra és szaglásra a Differin.re emlékeztet (és meg annak is jobb az inicije). Sminket és egyéb szennyeződéseket nem sikerült eltávolítania az arcomról - micivizes utótörlés bebizonyította.
Egyetlen pozitívuma az, hogy nem ragyásított el már egy használat alatt, de kösz ebből ennyi is elég volt. Aki parabén, SLS és alkoholtartalmú kencét keres borsos áron, annak biztosan jó lesz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 19.

KataMayaNagy

2019. november 10.

Tesztelésre kaptam a terméket, ezúton is köszönöm a lehetőséget.
Vegyesek az érzéseim a termékkel kapcsolatban. Szimpatikus, hogy illatanyagmentes, kellemes volt az állaga is, de valahogy mégsem volt meg nekem a tiszta bőr érzet :/ reggelente használtam, vagy miután lemostam a sminket. Nekem kombinált a bőröm, szerintem inkább nagyon érzékeny bőrre való.
Nem szárította a bőröm, az plusz pont.
Egyszer megpróbáltam sminklemosásra is, nekem sajnos nem arra nem jött be.
Aki egy gyengéd arctisztítót keres mindennapi használatra,annak bátran ajánlom. Aki viszont illatos, erősebb tisztításra vágyik, az inkább mást próbáljon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 10.

Tesztelésre kaptam a terméket, ezúton is köszönöm a lehetőséget.
Nem szárította a bőröm, az plusz pont.
Egyszer megpróbáltam sminklemosásra is, nekem sajnos nem arra nem jött be.

Lilly83

2019. november 4.

Szintén tesztelésre kaptam a terméket, amit előtte abszolút nem ismertem. Direkt nem olvastam el a korábbi véleményeket a termékkel kapcsolatban, hogy tiszta lappal tudjon nálam indulni. Az állaga krémes. Kicsit tanácstalan voltam a használatát illetően. Én száraz bőrre vittem fel, majd bemasszíroztam, végül langyos vízzel lemostam. Tényleg szuperül tisztít. A micellás vízzel lemosott szempillaspirál után is jött le festék a szememről. Használata után finom puha lesz a bőr. Nekem viszont a homlokom reggelre csillogott tőle, ez a hatása nem tetszett, a többivel meg vagyok elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 4.

Hidratálók: Propylene Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.