Cetaphil

Ár:   2392 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: alizkad, az összetevőket feltöltötte: Milka, Módosítva: 2019. szeptember 5.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok

A Cetaphil tisztító oldat gyengéd, szappanmentes, bőrgyógyászok által minden bőrtípusra, különösen száraz és érzékeny bőrre javasolt bőrlemosó. Alaposan és kíméletesen tisztít, eltávolítja a sminket és egyéb szennyeződéseket. Megakadályozza a bőr kiszáradását, megnyugtatja és bársonyossá teszi a bőrt. Az agresszív tisztító összetevőket tartalmazó szappanokkal ellentétben illatmentes és nem irritálja a bőrt, hanem megóvja annak természetes védőrétegét, és hozzájárul az egészséges pH-érték fenntartásához.

A mindennapos bőrápolás során igen jól használható száraz, érzékeny vagy akár irritált bőrön is. Mitesszerképződést megelőző összetétele miatt nem tömíti el a pórusokat.

Ár: 1000 , Eladó: miss3rdward
Állapot: egyszer próbált, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: postaktg ellenében postán v. foxposttal előreutalás után vagy személyesen
Ár: 1500 , Eladó: miss3rdward
Állapot: egyszer használt, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: postaktg ellenében postán v. foxposttal előreutalás után vagy személyesen

TimyeK

2022. május 8.

Benus leárazáson szereztem be,aztán utána is rendeltem egy jó nagy pakkot belőle, ugyanis arcomra és intim lemosónak is ezt használom. Nem habzik, de ettől függetlenül szépen, gyengéden tisztít. Illatmentes, nagyon kíméletes az érzékeny, problémás bőrömhöz. Nem húzódik tőle a bőröm, ami nagy szó. Vigyázni kell vele, mert kissé híg, így könnyen el lehet pazarolni. Normál árát picit sokallom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 8.

Lencseee

2022. január 22.

Én is a patikás leárazáson vettem 2 db-ot. És használtam mindenre (arc,test), mert 400ml-es (ha jól emlékszem) a kiszerelés. És nekem bevált 2.lemosónak, tusinak, mindennek. Egy pillanatig nem bántam meg sem a megvételét sem a használatát. Borzasztóan gyengéd formula. A másik lemosója nem tetszett ennyire. Kategóriájában klassz. De azért biztos hozzátesz az ár-érték arány is, amiért hozzájutottam. Újravenni nem valószínű bogy fogom, most, hogy g&g bármikor beszerezhető a dm-ban. Aki gyengéd lemosót keres, annak bátran ajánlom, de jelzem, én csak az olajos lemosó után használtam, vagy reggelre. Nem hinném, hogy sok sminket ezzel le lehetne hozni, még akkor sem, ha keveset rak fel az ember lánya. Érzékeny bőrüeknek megváltás lehet. Ha a másik kedvenc patikai lemosómmal hasonlítom össze (cerave hydrating), akkor azért az nyer ha teljes áron kellene vennem. 4 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 22.

ronivarga2001

2021. szeptember 16.

Egy BENU-s leárazás során ruháztam be erre a lemosóra, gondolva, mennyire megéri ár-érték arányban, hisz a teljes árat drágállottam érte. Már több, mint fél éve használom minden nap, és milyen jól jártam, hogy nem 4000 forintért vásároltam meg a nagy kiszerelést!
Nem hordok sminket, maximum szemöldökceruzát használok, de ez még a szimpla nap során az arcomra ragadt koszokat, alap olajosságot sem tudja leszedni.
Miután felkenem és lemosom, úgy érzem, hogy semmi nem történt, ugyanolyan a bőröm tapintása, mint előtte, és hiába ismétlem meg többször ugyanezt a procedúrát, ugyanazt tapasztalom.
Csalódott vagyok, hisz olyan sok jót hallottam róla, de ez volt az első és utolsó vásárlásom, ebben biztos vagyok!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 16.

bleauwsy

2021. július 25.

Nagyon finoman tisztít, átlagos napi lemosáshoz használom és semmilyen irritációt vagy feszülést nem okozott! Nagyon szeretem, bár vízálló sminkhez nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. július 25.

sz_emoke

2021. július 16.

Nem mondanám, hogy pénzkidobás, főleg a benus akciókban, viszont a cetaphil masik lemosója nekem sokkal jobban bevált. Ennek az állaga nekem furcsa, de ettől függetlenül használható, végzi a dolgát. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 16.

Nbm

2021. július 2.

En konkretan intim lemosonak hasznalom es imadom 😀 nem szarit, tisztit, pont tokeletes. Az arcomra inkabb a cerave hydrating cleansert hasznalom. Teljes aron nem valoszinu h beszerzem de a benu akcioban sikerult egy par darabot berendelnem, szerintem ev vegeig kitart 😅

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 2.

csill87

2021. június 20.

Extra akciósan redneletem a Benu onlapjáról. Remélem nem azért értékelik le mert nem lesz kapható, mert ez nagyon jó cucc. Nagyon tetszik az állaga, ami valószínűleg amiatt van, hogy előtte a Balea med arctisztítóját használtam,es annak nagyon furcsa géles kocsonyás állaga volt, ennek pedig inkább folyós krémes. Nagyon kíméletes a bőrrel, nem szárít. Én micellás vízzel szedem le a sminket, utána jöne ez a cucc, és így szerintem hatékony is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 20.

niki33

2021. június 10.

Hosszú idő után az első lemosó, ami nekem megfelel. Az érzékeny arcbőrömet nem bántotta, ami nagy szó nálam. Amíg a Benu akciósan árulja, rendelek még belőle - gondolom utána kivonják a forgalomból. Csak azért négy csillag, mert sminket nem mostam le vele, abban nem tudom, mennyire jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 10.

Kremcica

2021. május 22.

Nem jött be. Sajnos nagy kiszerelést vettem meg így kénytelen voltam újabb és újabb esélyt adni neki de egyszerűen nem jó. Nem csoda, nincs benn túl sok minden a zsíralkoholon, habzóanyagon és tartósítószereken kívül. Kombinált bőröm van, míg kicsit hűvösebb idő volt csak-csak működött. De 20 fok felett azt érzem nem tisztít. Pattanásom vagy irritációm nem lett tőle, de az én bőrömnek nem elég. Sminktisztításra sosem volt elég, mindig használtam előtte micellás víz/olajos lemosó kombót hogy a sminket és fényvédőt leszedjem és csak ezt utána. Önmagában a felesleges zsírt sem vitte le nemhogy a többit. Az állaga sem az igazi, túl híg, fura szaga van és a benne lévő csillámok (talán mica?) is furcsa. Százszor inkább Cerave lemosó mint ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 22.

rouge23

2021. május 13.

Nagyon híg mégis zselés állaga van, ahogy írták előttem is, meg kell szokni. Az adagolása egyáltalán nem tetszik, de egészen megszokható és használható. Nem rossz termék, sőt, jó is akár, de én nem érzem azt az extrát, amit például egy Cera Ve lemosó használata után érzek. Azt a kellemes érzést a bőrömön. Ennek ellenére viszont szépen rendbe hozta az irritált bőrömet. A piros színnel listázott összetevők miatt biztos, hogy nem lesz újravevős (vásárlásnál nem tudtam róluk), mert akkor már csak az előbbiek miatt is nyilván maradok a Cera Ve-nél. Egyelőre csak négy csillagot adok neki, de talán visszatérek egy update-ra.
Update: Nagyon megszerettem, szerintem jó kis termék ár-érték arányban. Nagyon gyengéd, és kevés kell belőle, ennek ellenére szerintem elég jól tisztítja az arcot. Már megszoktam az adagolását, és bár eleinte elég könnyen túl sokat öntöttem belőle, mostanra már eléggé belejöttem mennyire is van szükségem. Nagyon kellemes a bőröm a használata után. Az összetevők miatt sajnos továbbra is tartom, hogy nem lesz újravevős, de e miatt nem vonok le tőle csillagot, nálam ötöt érdemel. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 13.

Hidratálók: Propylene Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Methylparaben i I ta I par 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.