Cetaphil

Ár:   2392 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: alizkad, az összetevőket feltöltötte: Milka, Módosítva: 2019. szeptember 5.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok

A Cetaphil tisztító oldat gyengéd, szappanmentes, bőrgyógyászok által minden bőrtípusra, különösen száraz és érzékeny bőrre javasolt bőrlemosó. Alaposan és kíméletesen tisztít, eltávolítja a sminket és egyéb szennyeződéseket. Megakadályozza a bőr kiszáradását, megnyugtatja és bársonyossá teszi a bőrt. Az agresszív tisztító összetevőket tartalmazó szappanokkal ellentétben illatmentes és nem irritálja a bőrt, hanem megóvja annak természetes védőrétegét, és hozzájárul az egészséges pH-érték fenntartásához.

A mindennapos bőrápolás során igen jól használható száraz, érzékeny vagy akár irritált bőrön is. Mitesszerképződést megelőző összetétele miatt nem tömíti el a pórusokat.

nadalandy

2019. december 31.

Tesztelésre nyertem a krémmániától a terméket, amit ezúton is köszönök. Azév első felében koreai bőrápolás jegyében használtam tisztítókat, ősszel pedig egy Cerave családot. Utána kezdtem el ezt használni. A termék kiszerelése nekem nem jött be, nekem a pumpás kiszerelések az igazi barátaim. Ennek a terméknek az adagoló nyílása nem az igazi, egy hónapos használat alatt volt nap, hogy elsőre nagyon kevés míg máskor nagyon sok termék ömlött a kezembe.
Maga a termékkel vegyes benyomásom van. Amint az elején írtam, azidén használt termékek igen magasra tették a mércét. Maga a termék tisztító hatása nem rossz, de messze hagy kivetnivalót,mert nem mindent szed le maradéktalanul. A tisztító oldat illata nekem kellemes, de aki az illatmentes termékeket használ, annak ez nem fog bejönni.
A lemosót egy hónapon keresztül használtan és az elején nagyon szerettem, de észrevettem hogy hosszabb távon van szárító hatása is sajnos. Így száraz bőrűek sem jó választás, de zsíros bőrűeknek annál inkább.
Nekem még a fenti összetevőlistát látva sem a legpozítivabb termék.
Összességében megéri kipróbálni, mert biztos lesz akinek beválik, de nekem nem lett szerelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 31.

Nekem még a fenti összetevőlistát látva sem a legpozítivabb termék.

Goneril7

2019. november 26.

Nekem nagyon bevált ez a lemosó, szuperul lehozza a sminket is, kicsit sem szárít, és tisztának érzem az arcbőrömet tőle. Bevallom nem tudtam mire számítsak, a vegyes értékeléseket olvasva, de az én inkább száraz bőrömre tökéletes volt. Aki nem érezte elég tisztának a bőrét, szerintem a kombinált bőrre való lemosóját próbálja ki a Cetaphilnak, mert többféle lemosójuk van, bőrtípusonként más kellhet. Ár-érték arányt nézve is meggyőzött, szóval nekem bérelt helye lett a fürdőszobában:).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 26.

vadvirag919

2019. november 19.

Pixiben volt, kipróbáltam. A hype-ot a márka körül őszintén nem értem, az összes termékük tele van valamiféle alkohollal és egy vagon tartósítószerrel.... Ehhez képest drága is.
Jelen kis borzalom első látásra és szaglásra a Differin.re emlékeztet (és meg annak is jobb az inicije). Sminket és egyéb szennyeződéseket nem sikerült eltávolítania az arcomról - micivizes utótörlés bebizonyította.
Egyetlen pozitívuma az, hogy nem ragyásított el már egy használat alatt, de kösz ebből ennyi is elég volt. Aki parabén, SLS és alkoholtartalmú kencét keres borsos áron, annak biztosan jó lesz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 19.

KataMayaNagy

2019. november 10.

Tesztelésre kaptam a terméket, ezúton is köszönöm a lehetőséget.
Vegyesek az érzéseim a termékkel kapcsolatban. Szimpatikus, hogy illatanyagmentes, kellemes volt az állaga is, de valahogy mégsem volt meg nekem a tiszta bőr érzet :/ reggelente használtam, vagy miután lemostam a sminket. Nekem kombinált a bőröm, szerintem inkább nagyon érzékeny bőrre való.
Nem szárította a bőröm, az plusz pont.
Egyszer megpróbáltam sminklemosásra is, nekem sajnos nem arra nem jött be.
Aki egy gyengéd arctisztítót keres mindennapi használatra,annak bátran ajánlom. Aki viszont illatos, erősebb tisztításra vágyik, az inkább mást próbáljon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 10.

Tesztelésre kaptam a terméket, ezúton is köszönöm a lehetőséget.
Nem szárította a bőröm, az plusz pont.
Egyszer megpróbáltam sminklemosásra is, nekem sajnos nem arra nem jött be.

Lilly83

2019. november 4.

Szintén tesztelésre kaptam a terméket, amit előtte abszolút nem ismertem. Direkt nem olvastam el a korábbi véleményeket a termékkel kapcsolatban, hogy tiszta lappal tudjon nálam indulni. Az állaga krémes. Kicsit tanácstalan voltam a használatát illetően. Én száraz bőrre vittem fel, majd bemasszíroztam, végül langyos vízzel lemostam. Tényleg szuperül tisztít. A micellás vízzel lemosott szempillaspirál után is jött le festék a szememről. Használata után finom puha lesz a bőr. Nekem viszont a homlokom reggelre csillogott tőle, ez a hatása nem tetszett, a többivel meg vagyok elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 4.

DHenrietta

2019. november 1.

Én is tesztelésre kaptam a terméket, egy ideje már próbálom eldönteni hogy mit is mondhatnék róla.
Tetszik, hogy nagyon szolid, babafürdetőkrémre emlékeztető tisztaság illata van, viszont kezdetben nem igazán tapasztaltam semmilyen hatást általa. Igazából használtam esténként, nem ártott, de nem is használt, pár percig puha volt tőle a bőröm de nem éreztem kifejezetten tisztának az arcom ha csak ezt használtam arclemosóként.
A termék szerencséjére és az én szerencsétlenségemre viszont a hideg idő kezdetével eljöttek a szokásos ekcéma szerű kiütéseim a karomon és a hajtövemnél, a korábbi véleményeken felbátorodva használtam rá egy pár napig a lemosót, ezeken tényleg segített. Viszont erre használt, bejáratot termékem már van (rossman-os babydream krém), így emiatt nem venném újra.

Köszönöm a lehetőséget, egy próbát mindenképp megér ha valakit érdekel a termék :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 1.

dynah13

2019. október 31.

En is tesztelesre kaptam a termeket, nem hallottam meg a markarol elotte, nem hasznaltam soha egyik gyogyszertari markatol sem semmit, csak drogeriasakat, kozmetikustol es ujabban a naturkozmetika fele vettem az iranyt, de kivancsi voltam.
A tisztito hatasat jonak talalom, majdnem minden nap reggel es este hasznalom, szepen megtisztitja a bort, csak 1-2 pattanas jott ki az arcomon. En ugy hasznaltam, hogy vizzel megmostam az arcom, majd bekentem ezzel (nem toroltem meg elotte). Az allaga kellemes, nekem picit tul hig, es nehezen talaltam el a megfelelo mennyiseget, neha tul sokat, neha tul keveset sikerult, de aztan kitapasztaltam, hogy mennyi kell. Az illata nekem nem jon be, de ez egyeni preferencia, nekem nem erzekeny a borom, igy jobban szeretem azokat a termekeket, aminek jo illata van :)
Vizzel valo lemosaskor, amikor neha hozzaert a szamhoz, az nagyon kellemetlen erzes volt, mintha lenne rajta valami fura reteg (valoszinuleg mas termekek is hozzaertek elotte mar a szamhoz, mert egyaltalan nem mostam le mashogy, de soha egyiknel sem tapasztaltam ilyet). Szoval utana atmostam az arcom egy masik lemosoval is (Yves Rocher).
Csak emiatt kellett a masik lemoso, egyebkent eleg lenne a hatasa miatt, mert szepen tisztit, nem szarit, picit olyan erzes, mintha egyben hidratalna is az arcom.
Nem sminkeltem ez alatt az ido alatt, csak neha egy keves korrektort hasznaltam, azt szepen lehozta, de masrol nem tudok nyilatkozni.

Osszefoglalva: erzekeny szaraz borre lehet jo fokent, a tisztito hatasaval meg vagyok elegedve, de az illata es a fent emlitett kellemetlenseg miatt nem vennem meg. El fogom hasznalni a teljes flakonnal, es orulok, hogy kiprobalhattam, mert igy legalabb tudom majd ajanlani :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 31.

andi91

2019. október 27.

Szintén tesztelésre kaptam, már használtam jó párszor, azt kell mondanom, amúgy nem rossz. A sminket egész jól eltávolítja, bár nekem egy kicsit fura érzetem van a lemosást követően, egyáltalán nem olyan, mintha alaposan megtisztítottam volna az arcom, hanem inkább mintha bekentem volna valami hirdatálóval. Száraz bőrre szerintem tök jó lehet, mert ebből kifolyólag egyáltalán nem szárított, bár egyébként nekem semennyire sem száraz a bőröm. Összességében tehát okés a dolog, bár nem 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 27.

Gyöngy05

2019. október 23.

Jelentkeztem tesztelőnek, mert nem néztem meg előtte az összetevőket. Ezt a terméket összetétele alapján nem venném meg, még olcsóbban sem. Mivel én lettem az egyik nyertes, nyilván kipróbáltam és véleményezem, s teszem mindezt negatív előítélet nélkül, korrekten, tényleges tapasztalataim alapján. A használata az utasítás szerint nem volt egyértelmű, így úgy használtam, mint egy folyékony szappant, vizes bőrre vittem fel, jól eldörzsöltem, lemostam. Próbáltam száraz bőrön is, mint egy arclemosó tejet vagy krémet, de ez a módszer nagyon nem jött be, felvittem az arcomra, de hirtelen eltűnt, beitta, vagy rászáradt, így tisztogatni, áttörölni már nem tudtam. Tehát vizes bőrön a tapasztalataim a következők: Vízzel jól eldolgozható, könnyű textúrájú, teljesen illatmentes. Nem szárított, nem feszült tőle az arcbőröm, kellemes érzetet hagyott maga után, így rövidtávú használattal.Tisztító hatása szerintem gyenge, sminkkel, alapozóval nem sokat tudott kezdeni, nem vitte le, csak oldani próbálta, tehát sminklemosóként nálam nem funkcionált, még nem vízálló sminkek esetén sem. A micellás víz sokkal többet tud e téren. Akkor tisztított jól, ha teljesen sminkmentes volt a bőröm, csak a napi rárakódott szennyeződést, kis zsírosságot kellett levinnie. Pattanást, mitesszert nem képez, úgy tűnik, ezekre nyugtatóan, jótékonyan is hat valamelyest. Hosszú távú hatásáról nem tudok beszámolni, csak egy bő hétig használtam. Összetevői nagyon nem szépek, csupa káros, felületaktív anyag, ápoló összetevő nincsen benne. Attól, hogy az illatanyagot kivonták belőle, még nem nevezném szenzitívnek, hipoallergénnek, hisz tele van más káros, allergizáló, irritáló összetevőkkel, az illatmentesség csak egy dolog.
Bár nálam és a többi véleményezőnél nem váltott ki ilyen hatásokat, azért fenntartással fogadom ezt a terméket. A túlárazottságát sem értem, miért is kell ennyit fizetni ezért a beltartalomért? Azért kap tőlem csak két csillagot, mert bár a bőrömre tett rövidtávú hatása pozitív, de sminklemosásnál elvérzett, összetevői sem tetszőek és túlárazottnak gondolom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 23.

Babooca

2019. október 21.

Tesztelésre kaptam én is, ezúton is köszönöm a lehetőséget. Eddig 3x próbáltam. Egyetlen egy termékét sem ismertem a márkának eddig a pillanatig. Parfümmentes, ami az érzékeny bőrűeknek előny. Krémes állaga van. Sajnos az összetevői nem győztek meg, a Bioderma Sensibio sokkal jobban elnyerte minden téren a tetszésemet. Ebben sajnos semmilyen hidratáló összetevő nincs, sem olaj sem miegyéb. Ez egy rengeteg alkoholt tartalmazó készítmény, ami hosszútávon biztosan nem tesz kimondottan jót a bőrnek,.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 21.

Hidratálók: Propylene Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.