Chanel

Ár:   15 600 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: chanelbaby, Módosítva: 2014. május 20.

Ár:   15 600 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiszerelés: 35 ml

Kedi81

2018. március 3.

Még sose volt hajparfümöm,viszont sikerült szereznem belőle,amit ezúton is köszönök kedves Galagonyanya-nak:-))
Frissen mosott hajra szoktam fújni,mellé az Allure edt vagy edp-t,attól függ milyen kedvem van,mennyire akarok erős illatfelhőt magam körül-után húzni:-))
Annyira finoman körbevesz az illata,szinte minden mozdulatra érzem magamon egész nap,örülök neki,hogy az enyém lehetett,igazán jó befektetés volt:-)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 3.

galagonyanya

2016. január 18.

Marketingfogás vagy sem, engem meggyőzött. Angitól vásároltam egy csodás kis üveggel belőle (hála érte és köszönet) mert ez az egyik kedvenc illatom. És ő meg az egyik kedvenc eladóm itt krémmánián:) de most vissza a hajpermethez. Ez nem egyszerűen "csak" hajpermet. Lelke van. Csodálatos, magával ragadó lelke, és isteni illatot ad a hajadnak. Ma ő volt velem. Ő, és az anyukája, az Allure EDP. A mai nap fontos volt nekem, és ők velem voltak. A hajam most is árasztja magából a varázslatos párát, jóllehet késő este van, és sok mindenen túl vagyok már.

Meg lehet ideologizálni, hogy mi jó a hajnak meg mi nem, és tulajdonképpen nyárra ideális választás, hiszen könnyedebb változata a parfümnek, és mivel az Allure-nél (is) eltér az EDP meg az EDT változat, így nem helyettesíthetők egymással... igen. Lényeg, hogy ő tökéletes, és nagyon szeretem.

Érdekes különben, icipicit azért eltér az Allure EDP-től illatban. Vagy lehet, hogy a hajon máshogyan marad meg és bontakozik ki egy illat, nem tudom. Egy dolog bizonyos: őérte megéri hajat növeszteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 18.

Musil

2015. szeptember 27.

A hajparfüm, mint műfaj számomra teljesen új, pedig már évek óta jelen van a piacon. Mivel óriási a szerelem a Chanel Allure EDT-vel, úgy gondoltam, hogy egyszer én is beadom a derekam, veszek ebből a hajparfümből, és kipróbálom. Meglepően jó, de azért messze nem olyan tartós, mint a normál változat. Viszont való igaz, hogy lényegesen szolidabb, viselhetőbb egy forró nyári napon. Sajnos eléggé drága mulatság, így nem tartom valószínűnek, hogy valaha is újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 27.

chanelbaby

2014. május 10.

Imádom az Edp változatát de nyárra nekem túl sok, így ez a könnyed hajra fújható verzió zseniális ötlet. Általában 2-3 fújásnyi kerül a hajamra és elég egy kis szellő hogy körbe lengjen az illata, nincs fojtogató,nehéz érzés csak kellemes friss virágos illat. A kiszerelése elég kicsi, csak 35ml és sajnos hamar elfogy de főleg nyáron használom így egy üvegcse kibírja azt a 3hónapot és amúgy is gyakran bele lehet futni 9000Ft-ra leárazva a Müllerben:)) Mindenkinek ajánlom aki szereti az erőteljesebb illatokat de nyáron soknak érzi a bőrén!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 10.

Hidratálók: Propylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.