Chanel

Ár:   18 900 Ft, 21 490 Ft, 24 900 Ft és 34 900 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   35 ml, 50 ml, 100 ml és 150 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nyarigabi, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. július 10.

Ár:   18 900 Ft, 21 490 Ft, 24 900 Ft és 34 900 Ft
Kiszerelés:   35 ml, 50 ml, 100 ml és 150 ml
Lelőhely:   Parfümériák

Megjelenés éve: 2015.

Illatcsalád: virágos-fás-pézsmás

Illatjegyek: vérnarancs, grapefruit, citrusok, jázmin, pézsma, írisz, cédrus, vetiver

Ár: 5ml/2200, - , Eladó: Eszter555
Állapot: Frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: Utalás után postán maradóval
Ár: 16000 Ft + foxpost díja , Eladó: Ildee35
Állapot: 50 ml/ - 2-5 ml. Pár alkalommal használt!, Helyszín: Budapest, fizetés: Átutalást követően foxposttal küldöm.

Wictory

2021. július 24.

A Coco M vonal aldehides iránya nem nekem való be kellett látnom, nem értem meg hozzá, viszont a Chance vonallal elindultak egy lazább, "fiatalosabb" irányba. Egy gyári mini és egy üveges maradék Boldog tulajdonosa vagyok, az egyik vakvásárlás volt. Sajnos introvertáltként kerülöm a zsúfolt helyeket, így Douglas és társai alapból kiesnek. Örülök, hogy létezik ez a platform, itt bátran szemezgetek, vásárolgatok. A Chanel Chance eau vive teljesen spontán vásárlás útján került hozzám, még az illatjegyeket sem vettem szemügyre. Az első fújás után az a waoooo érzés kerített uralmába,egyszerre gyümis-virágos bomba roppant, a grapefruit és vérnarancsot egyensúlyozza a jázmin és a nagy töretlen szerelmem- az írisz. Azok a szerencsések közé tartozom, akik tudják, hogy melyik illatok működhetnek jól rajta, az írisz megléte sosem okozott csalódást, így parfüm/minta választáskor mindig keresem az íriszt az illatjegyek között. A vive pompásan működik a bőrömmel, órákig kitart és ráadásul tusolás alatt is érzem. Kifinomult ízléssel rendelkezik a parfümőr, ezek az illatjegyek nagyon harmonikusan működnek egymással. Egyszerre könnyed és elegáns, légies, hűsítő. Farmer/ trikós énemhez is passzol, nem úgy mint a Coco M vonal, oda kell az elegáns megjelenés, ennél a parfümnél nem. Nálam alapdarab marad ezentúl. Örülök, hogy Rád találtam. Maradok hű és szerető társad.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 24.

floracska6

2021. május 18.

Nem tudom elvitatni a Mademoiselle sorozat nagyságát és nem is akarom, mert egy imádnivaló, korszakalkotó illatról van szó, én is szoktam használni mind az EDP-t, mind az EDT-t és nagyon szeretem is de valamiért azt érzem, hogy nem én vagyok egyik sem. A többi Chanel illattal még csak egy-egy illatpróba erejéig találkoztam de nem fogtak meg igazán.
A Chance sorozat illatait viszont igazán közel érzem magamhoz, teljesen feloldódom bennük. Szerintem sikkes, laza eleganciát képviselnek, kicsit unisexbe hajló mind, amit különösképp szeretek egy illatban. A Vive az igazi nyári finomság ahol a vérnarancs és a grépfruit viszi a koncepciót, emelett a háttérben megjelennek a pézsmás és fás jegyek is.

Rajtam meglepő módon ő bizonyult a legtartósabbnak Chance sorozatból, egy egész délelőttöt kibír a bőrömön. 4 csillag mert a Tendre meg a Fraiche nagyobb kedvenc. Az én izlesemnek ő picit túl citrusos de a leszaradasa már tetszik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 18.

gladiola

2021. március 19.

Egy huncut kis dög ez az illat!
A minap egy Müllerben találtam belőle nagyon komolyan leárazva az utazó kiszerelést. Végig se gondoltam tiszta aggyal, de megvettem tartaléknak, bár még az előző adagomból is van. Batch kódja alapján több éve állt a polcon gazdára válva. Hát remélem, mire kibontom egy pár év múlva, jól össze fog érni és talán a tartóssága is változik. Ez ugyanis a legnagyobb bajom vele, hogy a bőröm megeszi nagyon hamar. Legalábbis a nyári tapasztalat eddig ez volt.
Viszont itt olvasott javaslatra kipróbáltam én is hideg időben: edzés és tusolás után fújtam magamra. Kint szikrázó napsütés és hideg. És órákig velem volt! Hogy ez mekkora ötlet, télen is használni, szenzációs! És ruhákon is megmarad az illata...
Ez sem egy magakelletős illat és én az ilyeneket nagyon szeretem. Csak semmi erőlködés, de annál több rafinéria vagy épp elegancia - nekem a Chanelek közül több ezért szerelem, mert ilyeneket is képesek művelni illetve én így értelmezem őket.
Rajtam a vérnarancsot, grapefruitot és a vetivert érezni és azon kevés illatok egyike, ahol végre kiérzek pár összetevőt (az orrom a hibás ebben, nem a parfümőr) - imádom azt a kettősséget, amit a lédús citrusok és a vetiver fássága produkál a bőrömön. Szerintem simán használhatnák férfiak is.
Szerencsére a környezetemben ezt az illatot sem éreztem még senkin. Városban sem jön velem szembe. Az Eau Fraiche után szorosan ő szerintem a legleg a Chance vonalból. De a ház illatai között is egyéniség. És mondom, szerintem férfiakon is jól mutathat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 19.

Egy huncut kis dög ez az illat!

Lenaszandra

2020. december 16.

15! éve h nem foglalkoztam egyáltalán Chanel parfümmel. Annyira beütött nekem a tolakodóan erős Mademoiselle és olyan gyenge volt számomra illatra és tartósságra a Chance, hogy teljesen a niche illatok felé vettem az irányt. Egy héttel ezelőttig. Muszáj volt bemennem egy plázába foxi könyv rendelés miatt és ha már ott voltam gondoltam kimaxolom a pláza élményt erre az évre és bementem egy Marionnaudba, csak kíváncsiságból.h milyen parfi újdonságokkal telt ez a 2020as év. És amikor elmondtam a hölgynek,h milyen az én illatvilágom, az újdonságok mellett megmutatta Őt. Nem Ezt :) Ugyanúgy mosolyogtam, mint amikor a Delinával találkoztam. Igen. Ez az illatom.Első illatolásra. Lehet kicsit nyár, de most pont ez kellett nekem. Tele frissességgel,vidámsággal. Rajtam kicsit aqua-s illat is amit imádok. Ez az illatom most télen. Üdv újra itthon Chanel <3

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 16.

henicatt

2020. szeptember 18.

Ezt az illatod magadnak fújod, és csakis magadnak. Amikor egyszerűen csak boldog vagy és jó érzés tölt el, ahogy magadon megérzed ezt a finomságot. Nem akarsz vele tetszeni senkinek, nem érdekel hogy mások mit gondolnak rólad vagy az illatodról.
Frissítő és hosszantartó illat, de kicsi a szilázsa. Június óta napi szinten használom, a testápolójával együtt, és amíg kapni lehet - mindíg lesz belőle itthon.
A mostani csípős reggeleken kimondottan jó érzés viselni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 18.

A mostani csípős reggeleken kimondottan jó érzés viselni.

bobherceg80

2020. június 16.

10 ml-s fújósom van belőle.Grapefruit-os,pézsmás,nagyon picit fű illatú.Akár uniszex is lehetne.Még szokjuk egymást,nem lett egyből szerelem.Nem tudom eldönteni,hogy vennék -e egy egész üveggel,vagy nem.A férjem viszont felkiáltott,hogy de jó illatod van,és ez abszolut nem jellemző.Általában mindent "lehúsvéti locsolókölniz."

Update 2 nyárral később- ,így a nagy karantén,és a fel nem állunk a home office-ból idején- megrendeltem egy 100 ml-s tesztert. Imádom. Felüdít, felvidít. Van benne valami kristályos, fanyar,mégis édes frissesség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 16.

Verona5

2020. június 4.

Csodás, friss és egyben virágos-grapefruit-os illat, puha nőies, "tavaszi szellő simogatja a bőrömet" érzés.
Igazi szívvidítófű egy gyógyboszi barlangjából.
Nem Chanel lányok is szeretni fogjátok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 4.

Igazi szívvidítófű egy gyógyboszi barlangjából.
Nem Chanel lányok is szeretni fogjátok!

Kise

2020. március 6.

A Chanel parfümök szeretnek engem, én is őket. Még olyan nem volt, hogy vakon vegyek egyet is, mindig bőrre fújva tesztelem őket több alkalommal, s ha szerelem, jöhet egy fújós, majd a teljes kiszerelés. Őt nem teszteltem, szembe jött velem 40ml olcsón a km zsibin, s megvettem. S hááát, elmaradt a vaó érzés. Imádom a vetivert a jázmint, a citrusokat, jó ez az illat, na. Csakhát rajtam a legkevésbé tartós Chanel. Ki tudja a hidegben talán jobb lesz, de én tavaszi- nyári illatnak szántam. Nekem is van némi Gabrielle érzésem vele, ami nem baj. Lepontozni nem fogom, mert alapjaiban tetszik, csak az a fránya tartósság...

Update: télen eszméletlen tartós volt rajtam. Megkövetem, és max. csillaggal jutalmazom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. március 6.

lenochka

2020. február 23.

A Chance Eau Vive olyan kirobbanó a bőrön, mint egy energiabomba. A grapefruit és a vérnarancs meglepő keserűsége tökéletesen felvezeti a cédrus-írisz egységét, amely fenntartja a jázmin szívillatát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 23.

homonnaizs

Korcsoport: >54
2020. február 1.

csodálatos, tartós, isteni citrusos ámde télen sokkal szebb rajtam, nagyon valódi és nem változott ...ez is előny tőlem 100 csillag :-) imádom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. február 1.

Hidratálók: Propylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)