Chanel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: momo, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. június 14.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatösszetevők: pink bors, pacsuli, jázmin, írisz, jácint, citrom, vetiver, musk

Ár: 30000 , Eladó: kobloskitti
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, készpénz, banki utalás, posta,
Ár: 1800ft,3500Ft , Eladó: Picur81
Állapot: 5ml, 10ml frissen fújva , Helyszín: Érd, fizetés: postán maradó ajánlot, személyes átvétel
széva

2019. augusztus 15.

Nekem ő egy edt után volt. Elhasználtam ,de rajtam tolakodóbb volt azt edt nél. Érdekes és ez itt is igaz minden emberen másképp muzsikál egy illat. Aztán újravásárlásom edt lett azt én is jobban szeretem. De a tartósságával nem volt gond és a párom szerint ez nagyon erős illat :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 15.

Grumpi

2019. augusztus 15.

Na ezt sem gondoltam volna!EDT változatot használtam eddíg és imádom.Duglasban csak parfüm volt megvettem azt!Háát!Tudom,hogy bőrfüggő de 5 perc eltűnt.Gondoltam csak én nem érzem,de más is hiába szimatolta max fél óra és huss!A parfüm maga isteni,de ennyi pénzért ragadjon még a koszos falra is az illata!Mielőtt megveszitek próbáljátok mindenképpen!Az EDT viszont lerobbanthatatlan!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 15.

karaibrahimgil

2019. április 20.

A Chanel parfümöknek különböző befogadási szintjük van. Megfigyeltem magamon, hogy léteznek olyan könnyen emészthető illataik, mint például a Coco Mademoiselle, a Noir, a Cristalle Eau Verte és a hozzá hasonló Bel Respiro, a Gabrielle, valamint a Chance flankerei, amelyek nagyon hamar levettek a lábamról. Ha valaki meg szeretne ismerkedni a márkával, és 30 alatt van (pl. a kamasz keresztlányom, aki amint megérezte a Mademoiselle-t, megtetszett neki, ezért elhatároztam, hogy gyűjtemény ide vagy oda, neki adom születésnapjára a sima edp változatot), ezeket ajánlanám számára, mert emlékszem a saját tudatra ébredésemre, amikor rájöttem, mennyire kellemes és tartós tud egyszerre lenni egy minőségi parfüm.
Aztán vannak azok az illatok, amelyek jóval testesebbek, szokni kell őket, többször próbálgatni, hogy aztán levegyenek a lábunkról. Ilyenek az Allure-ök, a Cristalle, a Coco, az No 19 és főleg a Poudre változata, az No5 L'Eau és Eau Premiere. Amikor ezeket sikerült megszeretnem, megértettem, hogy a Chanel neve nem egyenlő az öreges jelzővel, a "nagyis" minősítés pedig feltételezi, hogy felmenőink luxusparfümériát tartottak a budoárjukban. (Az enyémek biztos nem, a falusi házak helyiségeinek illatára 20 év elteltével is emlékszem.)
És végül, amiket csak akkor javasolnék, amikor már biztosak vagyunk benne, hogy ez a vonal kell nekünk, jöhet az No5 és a Chance edp. Ez utóbbi az edt-nél markánsabb, tartósabb illat. Nem szépítem, elsőre büdösnek találtam, akárcsak az 5-öst, de akkor még nem érett meg rá az orrom. Mostanra már szívesen szagolgatom mindkettőt, de a férjemtől átellenes szobában fújkálom, mert őt ez a kategória sajnos egyfajta végtermékre emlékezteti, míg a Mademoiselle-től bezsong, és minden alkalommal megkérdezi, mi van rajtam. Mivel képtelen megjegyezni a választ, úgy érzem, ez feljogosít a Chance és az No 5 viselésére. Szerencse, hogy egy ballépése (Gucci Guilty Absolute Pour Homme) óta csak én vásárolok parfümöt a családban, különben biztosan megtorolná.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 20.

Soleils05

2019. március 21.

A kedvenc parfümöm. Az ára aranyárban van de a tartós és egy igazi klasszikus. Nyárra nekem nagyon sok, hűvös időben a legkellemesebb számomra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

coeurdame

2019. január 5.

Évekkel ezelőtt szerettem bele, és ez azóta is tart! Már a 4.-5. 100 ml-s üvegnél járok, és nem tudom megunni. Kellemesen fűszeres, elegáns illatnak tartom. Viszont az tény, hogy -mint minden parfümnél - ez is a viselőjével lesz egy egész. Édesanyám bőrén például tényleg nem úgy jött elő, ahogy nálam. Neki rajtam tetszett, magán már nem igazán. Ez nem a parfüm hibája, meg nem is a miénk, egyszerűen így működnek az illatok. Nekem magamon ettől mindig 5* marad. Nem nagy titok, hogy minden illatot érdemes kipróbálni, mielőtt mélyen a zsebünkbe nyúlnánk, hogy mindenki a saját bőréhez töléleteset kapja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 5.

Nenuka

2018. december 26.

Saaajnos ennyit nem adtam még parfümért, de nagyon szofisztikált illat, klasszikus, és még a horoszkópom szerint is illik nekem. A Chanelek közül a 2.legjobb szerintem az Allure után. Venni fogok valami alkalomra magamnak:), de egyelőre drágállom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 26.

Kobayasi

2018. december 8.

Tényleg ez a PARFÜM. Nem csak egy felkapott illat, ami 1-2 hónap után már mindenkin ez van, a végén pedig befut a ciki kategóriába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 8.

pantheraaa

2018. november 23.

nagy kedvenc volt, igazán friss kis illattal, mégis hosszantartó. Szerettem!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 23.

nagy kedvenc volt, igazán friss kis illattal, mégis hosszantartó. Szerettem!

Brami

2018. október 12.

Régen a kedvenc illatom volt kb. 14-15 évesen, úgy spóroltam össze rá a születésnapomra kapott pénzem.:) Még mindig van az üvegben egy kicsi, néha használom is, bár azt hiszem lehet már kicsit túl erős és markáns nekem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 12.

CibiBea14

2018. augusztus 14.

A kedvenc parfüm, igazi elegáns illat, tartós nem illan el pár óra alatt kevés kell belőle. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool, Citronellol, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxycitronellal, Hexyl Cinnamal, Limonene, Geraniol, Benzyl Benzoate
Színezékek: Yellow 6 Lake / CI 15985, Red 33 Lake / CI 17200, CI 60730

Színezék. Lilás piros.