Chanel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   35 ml, 50 ml, 100 ml és 150 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: momo, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. június 14.

Kiszerelés:   35 ml, 50 ml, 100 ml és 150 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatösszetevők: pink bors, pacsuli, jázmin, írisz, jácint, citrom, vetiver, musk

Ár: 4000Ft , Eladó: Picur81
Állapot: 10ml fújós frissen fújva, Helyszín: Érd, fizetés: postán maradó ajánlot, személyes átvétel
Ár: 30000 , Eladó: Wacskamati
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes vagy foxpost

Sterc

2020. szeptember 26.

Még úgy is hogy én a kifejezetten édes illatokat szeretem, nagyon tetszik ez a parfüm.

Elsőre olyan tipikus "tisztaságillatnak" tűnik, de az üdítő frisseségén kívül van benne egy enyhe édesség is amit ezek a friss virágos jegyek ölelnek körül. Nekem abszolút tavaszias illat. Én talán kicsit fiatalnak érzem magam ahhoz, hogy ezt használjam a mindennapokra, mivel jobban szeretem az édes, játékos, cukorkás illatokat, azonban simán el fogom tudni használni valami komolyabb alkalomra vagy színházba, ilyenek. Elegáns illat de nem karótnyelt, ott van benne az a tavaszias enyhén édeskés szellő is a frissítő borostyánon és pl a jázminon kívül.
Komolyabb, de fiatalos felnőtt nőnek hétköznapokra is simán el tudom képzelni, ahogy észrevettem tartós is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 26.

reteszke

2020. június 29.

Nagy szerelem! Nincs miről beszélni: elegáns, tartós, nekem az illat! ❤️

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 29.

Nagy szerelem! Nincs miről beszélni: elegáns, tartós, nekem az illat! ❤️

VanillaBlossom

2020. június 2.

Imádnám a Chanel parfümjeit, de az én bőrömön valahogy nem marad meg egyik sem túl sokáig. Van azonban néhány kivétel, ez az egyik. :) Nagyon szeretem, sokáig érződik az illat és mindig meg is dicsérnek, ha ez van rajtam. Kicsit rózsásabb, mint az EDT verzió, és sokkal karakteresebb is. Nőies, kellemes, rózsaszín, elegáns. Tipik Chanel. Aki ismeri a márkát, az tudja, hogy ezt hogy értem :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 2.

Marcsi66

2020. február 29.

Most néztem vissza h mit írtam az EDT -hez,hát felesleges volt,mert most is ugyanazt érzem,,,,,,mindig felmerül a kérdés,ha őt választom,h minek keresek tovább?? Mánia az komoly indok,nagyon kíváncsi voltam a nagy testvérre,vettem egy fújóst.Nekem teljesen más asszociáció a két parfüm,akkor is ha feltűnő a hasonlóság,,,ez egy komolyabb illat,feltűnő az erő ,és a tisztelet ahogy mixelve van,,,fiatalabb generációnak,én csak alkalomra ajánlanám,Nagyon elegáns, de nem olyan szabad mint az EDT,(nála maradok továbbra is),,,,, de lehet h ez is kell majd néha,

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 29.

lenochka

2020. február 23.

A Chance edp az első alapillat, melyben a jázmin dominál, valamint a rózsabors, a citrusfélék és a fás, ciprus alapú pacsuli gazdagságának kontrasztja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 23.

Timi8

2020. február 22.

Megkövetem magam... Illatos pályafutásom legnagyobb csalòdása ez az illat! Persze a lehető legpozitìvabb értelemben. ;)))
Rengeteg évig egy hatalmas NEM volt részemről ez az illat... Tùl borsos volt, tùl pacsulis, tùl férfias, már-már bántòan szùròs. Csìpett, rùgott, harapott... Nem értettem, hogy sokan, hogyan tudják épp ezt szeretni, vagy egyenesen szignatùraillatukként aposztrofálni...
Minden a Yodeyma-s Tendre változattal kezdődött, majd folytatòdott az eredetivel, melyet végül nem vettem meg, de lett helyette egy saját Chance eau Fraiche-m teljes véletlenségből, mindeközben az Eau Vive változatot kòstolgatom az üzletben, de közben tervezgettem már a "sima" Chance edT kòstolását. A kòstolás annyira jòl sikerült, h. szerelem lett belőle, amin felbuzdulva erőt vettem magamon az edP ùjrateszteléséhez is :))))) Igazán de tényleg, mi tartott eddig?! Isssteni, issssteni, issssteni! Nem vagyok (voltam???) az a hű de Chanel-fun - de mindìg is elismertem, legyen szò ruháròl (Lagerfeld 💔) vagy illatròl - de állìtom, h.van abban igazság, h.egy Chanel-lel nem lehet mellélőni.
Fűszeres, frissessége mellett is baromi elegáns, kortalan, full modern pedig ez sem mai darab, és igen tartòs. Édes-párti vagyok, az sem baj ha gyermeteg... De ez nagyon igényes, felnőttes, mégis játékos, igazán kellemes, nőies parfüm. Érezni a minőséget, és tényleg van benne vmi megfoghatatlan plusz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 22.

andiriri

2020. február 21.

10 éve már, hogy mindig tartok itthon. Nagyon tartós, elegáns illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 21.

10 éve már, hogy mindig tartok itthon. Nagyon tartós, elegáns illat.

Kriszta82

2020. január 15.

Nagyon sokáig nem voltam vevő új illatokra (csak Bvulgari és Dolce), másokon tetszett sok minden, de magamon nem. Most valamiért megszagoltam a parfümériában és nem tudtam elengedni az illatot, áradoztam róla, így megkaptam a páromtól. Tetszik, használom, de nem biztos, hogy újra veszem. nekem kicsit alkoholos beütése van, egyébként letisztulva kellemes illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 15.

Colette221

2019. december 31.

Eddig nem vonzott a Chance. Valamiért nem. Pár napja azonban fújtam magamra és egyből "szerelem" lett az illat. :) A páromnak is tetszett, pedig ő az én illatkritikusom. :D Tartós és nagy a hatósugara, azért vigyázni kell vele. Felkerült a kívánságlistámra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 31.

Buci86

2019. november 12.

Évekkel ezelőtt használtam, most újra rendeltem. Markáns, tartós illat. Olyan, mint a férfiaknál az öltöny “tudni kell viselni”.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool, Citronellol, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxycitronellal, Hexyl Cinnamal, Limonene, Geraniol, Benzyl Benzoate
Színezékek: Yellow 6 Lake / CI 15985, Red 33 Lake / CI 17200, CI 60730

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Lila színű.