Chanel

Ár:   170,- EUR   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: radinm, Módosítva: 2014. február 18.

Ár:   170,- EUR
Lelőhely:   parfümériák, online

Mayoranna

2019. február 5.

Coco Mademoiselle-ből minden termék megvan.
Kb. 15 éve használom, napi szinten. (persze mellette van egy egész gyűjteményem parfümökből, de ezidáig képtelen voltam lecserélni az illatot)
Természetesen ezt a változatot is megvettem.
Nekem csalódás volt. Az ára 50 ezer ft körül volt egy ici-pici üvegcsének, de azt gondoltam, hogy ez az EDP illata lesz, csak még tartósabb, töményebb, olajos, tömény változatban. Teszter sajnos nincs belőle,így nem tudtam kipróbálni.
Nos, nem. Az illat hasonló, de más. A kupakjával kenegetni magam pedig nincs türelmem, mert olyan bőrközeli az illat rajtam, hogy
legszívesebben magamra locsolnám az egészet.- így nekem árban sem éri meg ez a változat.
Az illat szerintem inkább az Intense változatra hasonlít, ami nem igazán tetszik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 5.

Coco Mademoiselle-ből minden termék megvan.
Természetesen ezt a változatot is megvettem.

juditkaa70

2018. január 11.

Egy új ,friss és könnyű,de kiváló minőségű változata a híres Coco Mademoiselle illatának. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 11.

szilviakiralyno

2016. július 28.

Picit másnak érzem, mint az EDP-t. Ez sokkal jobb. Gazdagabban indul, a kontrasztok az illatban élesebbek, de mégis könnyen viselhető. bármely évszakban. Nem találom a Mademoiselle illatcsaládot a legelegánsabbnak, de mégis szeretem. Van némi csípős akkord, és hosszantartó illatába pacsuli, vetiverfű kúszik, és valami kis dohányos nüanysznyi összetevővel, pézsmás alappal. Vágyom mellé egy fehér vagy csontszínű csipkeruhára, krémszínű szandálra, mosolyra és még több vidám pillanatra. Jó illat. Nem kortalan, lehet nem is lesz örökbecsű, majdan 10-15 év múlva talán elvész a varázs, de még tart. Nálam legalábbis. Történetesen nem zavar, hogy népszerű ( pedig az nálam őrületig kerget, nem egy kedves illatomtól azért váltam meg) :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 28.

2015. szeptember 1.

Azt hiszem ráleltem az én Coco Mademoiselle-emre. Az edp szúrós lesz rajtam, elmegy pasis irányba, nem illik hozzám. Az edt finom, de harsányabb, nagyvilágibb. Az extrait az igazi, mert sokkal simulékonyabb, szelídebb, nőiesebb. Az indítása erős, tömény, mézes rózsa, de aztán gyönyörűen bőrbe simul, enyhítik az édességét a citrusok, az alapban pedig a vetiver, a Coco M.-jelleg mellett kap az illat egy kis frissességet, így nem lesz túl sok. Nagyon kiegyensúlyozottan megkomponált illat ez, tökéletes egyensúlyban van benne minden. Örülök, hogy rátaláltam. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 1.

hopihe11

2015. július 5.

Sokkal finomabb, mint az eau de parfûm, nincs benne semmi harsány. Nagyon tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 5.

radinm

2015. június 26.

Nagyon különleges és tömény illat. Egy csepp és csodásan körbeölel. Örülök hogy a magaménak tudhatom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 26.

MissSz*

2014. március 17.

2x újravettem,nagyon különleges illat,az általam használt Chanel parfümök egyik legkifinomultabb darabja. Igazi nőies,utánozhatatlan illat. Talán újraveszem. Bár nem az igazi 'nagy Ő' parfüm számomra,mégis megkapja az 5csillagot,mert tényleg egyedi az illata. Olyan parfüm,amit szívesen visel az ember.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 17.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Limonene, Benzyl Salicylate, Citronellol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Coumarin, Benzyl Benzoate, Eugenol, Citral, Benzyl Alcohol, Farnesol
Színezékek: CI 14700, Yellow 6 Lake / CI 15985
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)