Best of Beauty 2019

Chanel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   35ml, 50ml, 100ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: Musil, Módosítva: 2015. február 13.

Kiszerelés:   35ml, 50ml, 100ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 1984

Illatcsalád: orientális-fűszeres

Illatösszetevők: mandarin, narancsfa virága, mimóza, ylang-ylang, rózsa, jázmin, pacsuli, szomáliai opoponax, tonkabab

Ár: 1500+pk , Eladó: jucuska61
Állapot: 10/5ml, Helyszín: Budapast, fizetés: Posta,foxpost,személyes
Ár: 4300 ft ajánlott postán maradóként , Eladó: HuAnita
Állapot: 10 ml, Helyszín: Kistarcsa, fizetés: Előre utalás után küldöm ajánlott postán maradóként.
Jazi

Korcsoport: >54
2019. május 19.

Ezt a parfümöt is régi,"jó" szokásomhoz híven vakon vettem,és hát miért apróznám el a dolgokat, rögtön 50ml-t.Általában az összetevők,és persze a véleményeknek köszönhetően elég jól sikerülnek a vételek.Mintha a parfümök hívogatnának,és ők találnának rám,hogy körbevegyenek,simogassanak,és egybeforrjanak a személyiségemmel.Azt hittem,ez most is így lesz,mikor jött a szörnyű csalódás...
Mikor magamra fújtam, régi idők borotvahabja hahotázott- most jól megjártad kisbarátom, dalolta a fülembe. Még az uniszex illatokat sem tudom elviselni,nemhogy ezt,dohogtam magamban
.Ahogy múlt az idő,ez a rettenet kezdett alábbhagyni,és megjelent egy meleg, fűszeres csoda,mint amikor egy bábból gyönyörű pillangó lesz,úgy bontakozott ki, úgy ölelt, melengetett az illat,mintha kárpótolni szeretne az előzőkért.Azóta nagyon szeretem, és tisztelem ezt az illatot,mert gyönyörű,titokzatos,megfejthetetlen.
Olyan, mint egy büszke nő, aki nem könnyen,és nem mindenkinek adja meg magát,csak kevesen tudják megszelíditeni,de akinek sikerül, talán örökké vele marad.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. május 19.

Pajzs

2019. május 13.

Fekete bársonyruhája tökéletesen, ránc és gyűrődés nélkül simul a testére; barokkos, arany függők csilingelnek a fülében, amikor megrázza vagy elfordítja a fejét. Sokat gesztikulál beszéd közben, olyankor egymáshoz ütődnek a vaskos karperecek a csuklóján. Királynőként, egyenes háttal, felszegett állal jár, határozott léptekkel, nem tipeg a magassarkújában. Feketére festett szeme körül apró, barátságos ráncok utalnak rá, hogy szeret nevetni. A nevetése elbűvölő: csengő, tiszta, mandarinillatú. A kontya kicsit rendetlen, nem tekerte szorosra, nem zavarja az a néhány elszabadult tincs, még hatalmas rózsás csatot is tűzött a feje tetejére. A haja és a bőre közelről füstölőszagot áraszt (esténként füstölőt gyújt a hálószobája intim otthonosságában), a füle mögé és a tarkójára cseppentett parfüm pedig auraként veszi körül. Ha a kezét nyújtaná, mint ahogy fogja is, meleg lenne a tenyere.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 13.

Nenuka

2019. május 12.

Az egyetlen Chanel, ami tetszik magamon. Nem nyanyás, nem citrusos, pont jó. A többi fertelmesen erős vagy öreges rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 12.

lizuka122

2019. március 20.

Ó, azok a 80-as évek.....Ifjúságom illataira emlékeztet. Nagyon virágos, nagyon tartós. Valahogy mindig jókedvre derít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 20.

VanillaBlossom

2019. március 10.

Azon kevés Chanel parfümök egyike, amik tartanak is valameddig a bõrömön.
Ezt viszont kifejezetten imádom! Szexi és dögös, ugyanakkor árad belõle az elegancia. Nagyon tetszik, hogy fűszeres és erõs, mégsem tolakodó. A tartósságával is elégedett vagyok.
Sokan emlegetik, hogy tiszta 80-as évek. Nos, én akkor még nem éltem, de ha a 80-as években ilyen illatok voltak, akkor hatalmas fanja leszek az évtizednek!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 10.

Azon kevés Chanel parfümök egyike, amik tartanak is valameddig a bõrömön.

csokiseszter

2018. december 3.

Az ILLAT! :) 15 éve dúl a szerelem, a nagybetűs nő és az illata. Annyit megjegyeznék, hogy régen ez az illat rajtam kb 20 órán át intenzív volt, de most mintha csökkent volna az ereje. Nem tudom, változtattak-e a formulán, mert amikor a Modemoiselle Intense kijött, ugyanez volt tapasztalható az eredeti illaton is. Szóval remélem, nem direkt vették vissza az intenzitását.
Nincs a nyomában trónkövetelő. Egyszerűen összetartozunk :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 3.

Nincs a nyomában trónkövetelő. Egyszerűen összetartozunk :)

bernikrém

2018. október 22.

Eljött a pillanat,hgoy végre azt mondhatom, igen..nekem is van olyan Chanel illat aminek örülnék: Ez az!
Nagyon kellemes, és különleges rajtam. Amiért csak 4 csillagot adok,az az hogy nem érzem azt,hogy igazán tartós lenne kb 5-6 óra után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 22.

Yeticica

2018. szeptember 14.

1984. Ekkor keszitette el ezt a parfit Monsieur Polge. En akkor 5 eves voltam. Egy honapja talalkoztunk, a legnagyobb kanikulaban. Es valami fantasztikus volt! Bar nem eppen forrosagra tervezett illat, de rajtam meg igy is szepseges volt. Egy ideje felfedeztem, hogy a ‘meleg fuszeres’ illatok nagyon jol mukodnek a boromon es az orrom is szereti oket.
Huvosben meg csodasabb lett, amikor hirtelen 16 fok lett es szakadt az eso. Magamra fujtam, es jobb kedvem lett, picit kisutott a lelkemben a nap.
Hozzatartozik az igazsaghoz, hogy az eleje nem a kedvenc reszem, akkor savanykas (a civet-et sejtem bunosnek), de hamar szertefoszlik a savanyusag es marad egy eroteljesen szegfuszeges, vegtelenul noies, fuszeres-edeskes igazan minosegi illat. Erdekes, hogy rajtam ne tul tartos, par ora utan husss.....
(Ferjem szerint oregasszonyszag— hiaba, megoregedtem 😁)
Huvosebb idokre (amit alig varok maaaar!) alapdarabom lesz.
Az illatosszetevok itt nagyon felrevezetok, ez nem egy viragos illat. Ez egy kifejezetten fuszeres, balzsamos illat. Amit kulon szeretek benne, az az, hogy a szegfuszeg sokaig erzodik, nem illan el fejjegykent mint sok mas fuszeresnek aposztrofalt illatnal. T F Shanghai Lilyjebe szerelmes lettem, de kicsit ferfias a vege rajtam, es hat hazudnek ha azt allitanam, megengedhetek magamnak egy uveggel. Coco eggyel kozelebb van az elerhetosegi skalan ☺️
Egyelore boldogan fujom a mintamat (az edt -vel szemben, ami hasonlo de kozel ne ennyire meleg, es sokkal sokkal ferfiasabb).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 14.

(Ferjem szerint oregasszonyszag— hiaba, megoregedtem 😁)
Huvosebb idokre (amit alig varok maaaar!) alapdarabom lesz.

Kryptonite2

2018. szeptember 12.

Soha nem volt Chanel parfümöm, mert nem igazán tetszett az illatuk, valahogy nem hozzám valók. De... Ezt eddig nem próbáltam.. Varázslatos... És olyan jól illik hozzám, szinte teljesen egybeolvad velem és körülölel. Előkelőnek, nemes származásúnak érzem magam tőle. Olyan érzés mint, amikor hamupipőke táncol a bálon... Még reggel is érzem az illatát. Mindenképp alapdarab. Már akihez illik...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

lukiteri

2018. augusztus 31.

Sajnos ez nem :( ! Vele is úgy jártam,mint a Gres Madame-jával,itteni vélemények alapján,vakon vásároltam. Százszor megfogadtam,hogy soha többé ilyet nem teszek,de néha azért sikerül. Nem taglalom,nem akarom lehúzni,olyan nagy a rajongótábora,biztos az én orrom nem elég kifinomult,vagy rajtam nem működik...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 31.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)