Chanel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   35ml, 50ml, 100ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: Musil, Módosítva: 2015. február 13.

Kiszerelés:   35ml, 50ml, 100ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 1984

Illatcsalád: orientális-fűszeres

Illatösszetevők: mandarin, narancsfa virága, mimóza, ylang-ylang, rózsa, jázmin, pacsuli, szomáliai opoponax, tonkabab

KERESEM - Chanel Coco EDP
Ár: megegyezés szerint , Eladó: Verona5
Állapot: új, próbált, üveges, Helyszín: -, fizetés: fizetés banki előre utalással, postázás postán maradóra, vagy fox

Verona5

2020. június 4.

Helyzetjelentés 1: Megnyannyulás már megvolt és beleestem, mint maci a mézesbödönbe, rendesen, nyakig! Csak az orrom lóg ki belőle, hogy szimatolhassam őfelségét. Ma együttalvás lesz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 4.

Timi8

2020. április 3.

Jajjjjjjj, hát ettől féltem ennyire?! Ne már!!! Mivel jòl megasszonyosodtam ès megbanyásodtam, gondoltam, hadd szòljon! "Egy életem egy halálom..."
Az elejèn ott az az ici-pici hùsvét-feeling de kizáròlag kifùjáskor és az azt követő 2-3 másodpercben érhető csak tetten, és max.csak azt hivatott szolgálni, hogy bemutassa az illatot, ez nem egy csitri, hanem egy érett hölgy./ Pont mint én 🤣 / Picit nénis ez a része, tény és valò, de semmi tùlélhetetlen. Utána viszont már majdnem csak teljesen otthonosan mozgolòdtam, mert nini :))))) gyümölcsök, és hùha, jò sok édesség! Aztán balzsamosodik, fűszeresedik, itt már a gyümiket sem érettnek, inkább aszaltnak érzem. De a kedvenc fázisom mégis talán a fás-vanìliás, bársonyos, még mindìg jò édes de itt már kissé füstös (nem ez a jò szò rá) leszáradása. Tartalmas, tömèny, mégsem nehézkes illat. Elegáns, dìvás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 3.

Alsace

2020. március 3.

Életem első komolyabb parfümje elég kalandos módon jutottam hozzá. Hezitáltam vásárláskor a reptéren a Coco Noir és eközött, végül úgy döntöttem a Noirt fogom megvenni majd visszafele. Végül egy parfümériában leírtam az eladónak a Noir kinézetét, a nevét elfelejtettem, csak a Coco-ra emlékeztem. A csomagolásuk is egyébként nagyon hasonló kívülről így elégedetten mentem haza, de amikor kinyitottam, nem a fekete üveg, hanem Coco várt. Nagyon mérges voltam, végül nem vittem vissza, később megvettem a Noirt is. Addig mérgesen fújtam magamra, ő pedig körülvett a csodálatos illatával, finoman súgta a fülembe, hidd el, ez nem véletlen volt, én vagyok a neked való illat. :) A Noir megvétele után rájöttem, hogy ennél kellemesebb "baleset" nem is történhetett velem. Csodálatos, elegáns, finom nő illata ez, egész nap elkísér. Az én bőrkémiámmal is remekül működik, nagyon sokan dicsérték ezt az illatot, ha őt fújtam magamra. Még mindig van egy picike az üveg alján, megéri minden forintját, egészen biztosan újra fogom venni, amint meglesz a rávaló :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 3.

Zsanitk89

2020. március 1.

10 évet vártam erre a parfümre kb :D Ez a parfüm igazán erős, nőies. Nem fiatal lányoknak való, tudni kell hordani és viselni. Idén 31 éves leszek így végre eljött az idő hogy hordjam. Szülinapomra ezt kérem a férjemtől! Sok év után végre hordhatom! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 1.

Augmentin

2020. február 25.

Egy igazi nagyágyú. Határozott, és ellentmondást nem tűrő.
Tartást ad, kiegyensúlyozottságot teremt. Nem lehet elmenni mellette.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 25.

Egy igazi nagyágyú. Határozott, és ellentmondást nem tűrő.
Tartást ad, kiegyensúlyozottságot teremt. Nem lehet elmenni mellette.

Iszike

2020. február 7.

Ez egy mennyei csoda! Erős, energikus, fűszeres, határozott, forró illat. Levakarhatatlan, napokig érződik. Tény, hogy meg kell rá érni. Akinek tetszik, de too much-nak érzi, annak ott az Edt verziója. Szintén fantasztikus illat, kevésbé erősen, citrusosabban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 7.

Savajuj

2020. január 27.

Annyira szeretném szeretni...
Összetevők alapján akár egymáséi is lehetnénk, de eddig minden próbálkozásnak fejfájás lett a vége..
Pedig gyönyörű mély, fűszeres hangulatjavító csoda, annyira szívesen látnám a gyűjteményeben...
Azért nem adom fel, talán az igazi hidegben sikerül betörni..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 27.

Annyira szeretném szeretni...
Azért nem adom fel, talán az igazi hidegben sikerül betörni..

Jazi

Korcsoport: >54
2019. május 19.

Ezt a parfümöt is régi,"jó" szokásomhoz híven vakon vettem,és hát miért apróznám el a dolgokat, rögtön 50ml-t.Általában az összetevők,és persze a véleményeknek köszönhetően elég jól sikerülnek a vételek.Mintha a parfümök hívogatnának,és ők találnának rám,hogy körbevegyenek,simogassanak,és egybeforrjanak a személyiségemmel.Azt hittem,ez most is így lesz,mikor jött a szörnyű csalódás...
Mikor magamra fújtam, régi idők borotvahabja hahotázott- most jól megjártad kisbarátom, dalolta a fülembe. Még az uniszex illatokat sem tudom elviselni,nemhogy ezt,dohogtam magamban
.Ahogy múlt az idő,ez a rettenet kezdett alábbhagyni,és megjelent egy meleg, fűszeres csoda,mint amikor egy bábból gyönyörű pillangó lesz,úgy bontakozott ki, úgy ölelt, melengetett az illat,mintha kárpótolni szeretne az előzőkért.Azóta nagyon szeretem, és tisztelem ezt az illatot,mert gyönyörű,titokzatos,megfejthetetlen.
Olyan, mint egy büszke nő, aki nem könnyen,és nem mindenkinek adja meg magát,csak kevesen tudják megszelíditeni,de akinek sikerül, talán örökké vele marad.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. május 19.

Pajzs

2019. május 13.

Fekete bársonyruhája tökéletesen, ránc és gyűrődés nélkül simul a testére; barokkos, arany függők csilingelnek a fülében, amikor megrázza vagy elfordítja a fejét. Sokat gesztikulál beszéd közben, olyankor egymáshoz ütődnek a vaskos karperecek a csuklóján. Királynőként, egyenes háttal, felszegett állal jár, határozott léptekkel, nem tipeg a magassarkújában. Feketére festett szeme körül apró, barátságos ráncok utalnak rá, hogy szeret nevetni. A nevetése elbűvölő: csengő, tiszta, mandarinillatú. A kontya kicsit rendetlen, nem tekerte szorosra, nem zavarja az a néhány elszabadult tincs, még hatalmas rózsás csatot is tűzött a feje tetejére. A haja és a bőre közelről füstölőszagot áraszt (esténként füstölőt gyújt a hálószobája intim otthonosságában), a füle mögé és a tarkójára cseppentett parfüm pedig auraként veszi körül. Ha a kezét nyújtaná, mint ahogy fogja is, meleg lenne a tenyere.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 13.

Nenuka

2019. május 12.

Az egyetlen Chanel, ami tetszik magamon. Nem nyanyás, nem citrusos, pont jó. A többi fertelmesen erős vagy öreges rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 12.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)