Chanel

Ár:   24500 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bodroska, Módosítva: 2013. július 23.

Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenési év: 2002, egy évvel a parfüm megjelenését követően

Parfümőr: Jacques Polge aki 1978 óta a Chanel ház parfümőre.

Illatjegyei:

Fejillat: narancs, grépfruit, bergamott

Szívillat: licsi, jázmin, rózsa

Alapjegyek: pacsuli, vetiver, bourbon vanília, muszk

Régi formula 🌷Chanel Coco Mademoiselle EDT
Ár: 19.000 , Eladó: Csokri
Állapot: 50/45, Helyszín: Budapest , fizetés: Személyesen posta foxpost
Ár: 2700 Ft / 4500 Ft , Eladó: kvin
Állapot: 5 ml / 10 ml, Helyszín: Bátonyterenye (Kisterenye), fizetés: Posta, foxpost, személyes átvétel
Hellcall666

2019. október 7.

Erősen túlértékelt tucatillat, marha nagy felhajtással, csak azért mert Ssssssssanellll...ugyan kérem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 7.

simpleman

2019. szeptember 29.

A myparfum.hu-ról rendeltem ... ezt, ami itt felül van: az 50 ml-es nem utántölthető változatot, és ők az utántölthető változatot küldték. A parfüm - így, az ismérvek alapján - eredetinek néz ki, de nem egy "nagy szám" az illata. Nem érzek benne kifinomultságot, inkább csak egy olyan egyszerű, "átlag valami".
Ennyit a "kisasszonyokról", meg a Chanel-ről.

Lehet, hogy ez a parfüm csupán korunk egyik tömegjelensége.

Frissítés:
Át kell értékelnem a véleményemet: a párom másfél hét használat után azt mondja, hogy nagyon szereti ezt az illatot. Legyen akkor öt csillag. (valószínűleg igaza van ... látom, hogy sok mindenki másnak is tetszik).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

Ennyit a "kisasszonyokról", meg a Chanel-ről.

Lehet, hogy ez a parfüm csupán korunk egyik tömegjelensége.

Frissítés:

lauran

2019. május 29.

Annyi sok év után nemrég vettem meg. Eddig elkerültem, nem is nagyon próbáltam. Persze, tudtam, hogy tömegcucc, ez is visszatartott. De aztán azt mondtam, legyen meg nekem is ez a must have. És olyan jól tettem: egybeolvad a bőrrel, igazából olyan rajtam, mintha nem is parfümöt viselnék, hanem ez lenne a bőröm természetes illata. Nagyon tartós, diszkrét, elegáns. És ma már nem annyira tömegcucc :)
Azt hiszem sok ideig velem lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 29.

Azt hiszem sok ideig velem lesz.

Smonika

2019. április 25.

Nagyon szeretem . Kellemes , tartós illata van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 25.

Nagyon szeretem . Kellemes , tartós illata van.

Ita

2019. március 8.

A parfümöm! Az egyetlen olyan illat amit soha nem tudok megunni vagy mellőzni. Bárhová, bármikor, napszaktól, évszaktól függetlenül. Egyszerűen imádom. Elegáns, nőies, könnyed de nagyon tartós, EDT létére rajtam sokkal szebb és nagyobb hatósugarú mint az EDP. Igazi minőséget képvisel! Sok-sok csillag!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 8.

Keryedi

2019. február 9.

Az edp verzió számomra agyoncsépelt, de ez teljesen más. Tavasszal, nyáron nagyon finom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 9.

lovemiyu

2019. január 5.

Egyszerű, de nagyszerű, mindenhol és mindenkor megállja a helyét, fiatalos, nőies, könnyed, kellemes, bőrközeli. Napi szinten jó lesz elfújkálni, mondanám, ha nem tudnám, hogy Chanel-t fújok magamra aranyáron, mert annak viszont elég gyenge komfort illat. Az elején nagyon gagyi az a citrom, de aztán marad egy összességében lágy, finom illat.
Az üvege szép, letisztult, nekem tetszik.

update: Rejtély nekem, mert úgy tűnik alábecsültem, de valamit mégiscsak tud! Amit én először egy " gagyi kis lötyinek" érzékeltem, az bizony egy nagyon komoly női illat. Kiforrott személyiség kell hozzá, lelke van, meg kell ismerni, nem lehet csak úgy közel kerülni hozzá. Igényes, kedves, törékeny, játékos, simulékony, nyugalmat árasztó, ámde határozott, erős nő illata, aki tökéletlenségét is vállalva válik tökéletessé. Vele vagyok teljes harmincon túl.
Élesben tartósságát és szillázsát tesztelve én nem igazán érzem magamon, néha enyhén megcsap, egész nap enyhén körülleng. Viszont a közelemben többen is megdícsérték az illatom. A férfiak oda vannak érte, ha megérzik. Másnap reggelre erőteljes pacsuli maradt belőle, amit még zuhanyzás után is érzek, levakarhatatlan.
Egy apróság nem tetszik csak, rajtam a licsi a jázminnal néha kicsit sok, sajnos elnyomja a rózsát, pedig azt jobban szeretném érezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 5.

Az üvege szép, letisztult, nekem tetszik.

karaibrahimgil

2018. október 27.

Úgy érzem, ez a parfüm mindenkin jól tud állni. Nem a régi vágású Chanel, és nem is nevezném megosztó vagy formabontó illatnak. Egyszerűbb, de emiatt időtállónak is tűnik.
Egyelőre új kedvencem a Cristalle Eau Vert, az Allure Sensuelle és a Gabrielle mellett - igen, az utóbbit is szeretem, szerintem jó dobás volt a Chaneltől, mivel letisztult, egységességet és minőséget tükröző kompozíció, akárcsak a Coco Mademoiselle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 27.

Miracska80

2018. július 15.

Nekem az EDP nagyon intenzív,erős illatú,ezért kaptam egy EDT és érdekes, hogy mennyire kellemesebb,könnyed illatú.Lehet, hogy nem annyira tartós mint az EDP de azért lehet érezni délután is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 15.

Burya

2018. július 14.

A sok dohos-poros Chanel után ő egy kellemes meglepetés volt. A Coco Mad. EDP/EDT és a Noir az a három illata a háznak, amiktől nem fogom menekülőre három másodperc után. Az EDP verziót egyszer megvettem hirtelen felindulásból, de nem tudtam megbarátkozni vele, az a fránya vanília és tonkabab nem engedte (ki nem állhatom őket), meg amúgy is túl púderes és szende volt nekem, úgyhogy végül anyunak ajándékoztam. Az EDT-re már rá se akartam nézni, de nem rég mégis leemeltem a polcról a parfümériában. Kifújva egy az egyben az anyaillat köszönt vissza, de hála a jó égnek az orrokat teljesen kikészítő illatkakofónia közepette nem szoktam ott helyben ítéletet hozni, így fújtam egyet magamra és a papírkát is zsebre vágtam további tanulmányozás céljából. És milyen jól tettem! Az anyaillat minden bájos szépsége megvan benne, de frissebb, ragyogóbb, nem olyan tömény és "száraz". Nálam egyértelműen ő a befutó. Hozzátenném, ez sem a motoros férfifaló illata (az sokkal inkább a Noir), én egy szende szűzlányt tudok hozzá társítani, de ha az ember lánya épp ártatlannak akar tűnni, ez tökéletes választás. Még nem tudom, szeretem-e. Nem volt kellemetlen viselni még 30 fokban sem, bár inkább hűvösebb időben tudom elképzelni, de még mindig nem érzem teljesen magaménak, az én Lara Croft megjelenésemhez valahogy nem passzol, a Noir inkább, de az is vaníliás tonkabab túltengésben szenved... A tartóssága egyébként még egy EDP-nek is becsületére válna, egyetlen fújás bő 14 órán át illatozott rajtam, két bókot is begyűjtött és én is végig éreztem magamon, úgyhogy nem csak tartós, de hatósugara is akad. Adok még neki időt, barátkozunk. Hátha.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 14.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Limonene, Benzyl Salicylate, Citronellol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Coumarin, Citral, Benzyl Alcohol
Színezékek: CI 14700, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol