Chanel

Ár:   24500 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bodroska, Módosítva: 2013. július 23.

Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenési év: 2002, egy évvel a parfüm megjelenését követően

Parfümőr: Jacques Polge aki 1978 óta a Chanel ház parfümőre.

Illatjegyei:

Fejillat: narancs, grépfruit, bergamott

Szívillat: licsi, jázmin, rózsa

Alapjegyek: pacsuli, vetiver, bourbon vanília, muszk

Ár: 3000 Ft / 5000 Ft , Eladó: kvin
Állapot: 5 ml / 10 ml, Helyszín: Bátonyterenye (Kisterenye), fizetés: Posta, foxpost, személyes átvétel
5/10  ml frissen fújva Chanel Coco Mademoiselle EDT
Ár: 2300/4500 + posta (500) , Eladó: riatai
Állapot: frissen fújt, Helyszín: Kaposvár, fizetés: Személyes átvétel Kaposváron, banki átutalás után postán maradóval, esetleg foxposttal.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Leoka

2020. február 10.

Ebben az illatban csak egy dologba tudok belekötni… az árába ☹
Igyekszem mindenki véleményét elolvasni, tanulni mások tapasztalataiból.
Sajnos sokszor látom, hogy az edt verziókat egy lebutított vizezett illatnak kezelik, ami sajnos nem igaz, hiszen sokszor az összetevők sem egyeznek meg teljesen az illatoknál EDP-EDT esetében.
No kérem ez is ilyen. Ebből kifolyólag azt tapasztalom, hogy egy egész más illatot kapunk. Persze a citrusos-pacsulis indítás mind a kettőre jellemző, de az első néhány perc után érezni lehet, hogy az EDT mennyivel virágosabb illatnak hat a citrusos jegyek mellett.
Aki esetleg kóstolgatja az illatot, talán bevezetésnek inkább az Edt-vel érdemes kezdeni. Az Edp sokkal karakteresebb illat, nem lágyul / nőiesedik el ennyire.
A magam részéről a tartósság tekintetében kifogástalan, ruhán (kabát, sál még sosem volt lehetőségem kivárni, hogy ne érződjön).
Amikor az hiszem, hogy már nincs, akkor egy-egy fuvallatban visszaköszön.
….szeretni kell az ilyen jellegű citrusos/pacsulis/rózsás vonalat….
Cukiság Chaneléknál egyenlőre nem terem.
Sokszor érzem azt, hogy sok hasonló illatuk van, minek ugyanarról még egy bőrt lehúzni, de talán meg kell találni az évszaknak stílusnak megfelelőt, az a pici másság is óriási különbséget tud eredményezni. Van, hogy esetleg rossz időszakban találkozunk egy illattal…
Chanelkisasszonyból nem titok sok-sok másolatot elkoptattam már az eredeti mellett, de egyenlőre még nem tudtam megunni.
Egyedül nyáron nem vagyunk barátok, akkor nem akar semmilyen lenni rajtam. Sebaj a maradék 3 évszak az övé 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 10.

Ebben az illatban csak egy dologba tudok belekötni… az árába ☹
Igyekszem mindenki véleményét elolvasni, tanulni mások tapasztalataiból.
Amikor az hiszem, hogy már nincs, akkor egy-egy fuvallatban visszaköszön.
….szeretni kell az ilyen jellegű citrusos/pacsulis/rózsás vonalat….
Cukiság Chaneléknál egyenlőre nem terem.

riatai

2019. december 8.

Mademoiselle őrültként nyilván az edt-ért is rajongok. Néhány napig azt hittem, jobban rajongok érte, mint az edp-ért. De végül mégsem. Ennek ellenére megkapja az 5 csillagot, mert friss, rózsás, fiatalos és edt létére elég tartós. Mintha együtt élne velem vagy én az illattal. Mindegy is. Egyek vagyunk.... aznap, amikor őt választom.....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 8.

simpleman

Korcsoport: >54
2019. szeptember 29.

A myparfum.hu-ról rendeltem ... ezt, ami itt felül van: az 50 ml-es nem utántölthető változatot, és ők az utántölthető változatot küldték. A parfüm - így, az ismérvek alapján - eredetinek néz ki, de nem egy "nagy szám" az illata. Nem érzek benne kifinomultságot, inkább csak egy olyan egyszerű, "átlag valami".
Ennyit a "kisasszonyokról", meg a Chanel-ről.

Lehet, hogy ez a parfüm csupán korunk egyik tömegjelensége.

Frissítés:
Át kell értékelnem a véleményemet: a párom másfél hét használat után azt mondja, hogy nagyon szereti ezt az illatot. Legyen akkor öt csillag. (valószínűleg igaza van ... látom, hogy sok mindenki másnak is tetszik).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

Ennyit a "kisasszonyokról", meg a Chanel-ről.

Lehet, hogy ez a parfüm csupán korunk egyik tömegjelensége.

Frissítés:

lauran

2019. május 29.

Annyi sok év után nemrég vettem meg. Eddig elkerültem, nem is nagyon próbáltam. Persze, tudtam, hogy tömegcucc, ez is visszatartott. De aztán azt mondtam, legyen meg nekem is ez a must have. És olyan jól tettem: egybeolvad a bőrrel, igazából olyan rajtam, mintha nem is parfümöt viselnék, hanem ez lenne a bőröm természetes illata. Nagyon tartós, diszkrét, elegáns. És ma már nem annyira tömegcucc :)
Azt hiszem sok ideig velem lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 29.

Azt hiszem sok ideig velem lesz.

Smonika

2019. április 25.

Nagyon szeretem . Kellemes , tartós illata van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 25.

Nagyon szeretem . Kellemes , tartós illata van.

Ita

2019. március 8.

A parfümöm! Az egyetlen olyan illat amit soha nem tudok megunni vagy mellőzni. Bárhová, bármikor, napszaktól, évszaktól függetlenül. Egyszerűen imádom. Elegáns, nőies, könnyed de nagyon tartós, EDT létére rajtam sokkal szebb és nagyobb hatósugarú mint az EDP. Igazi minőséget képvisel! Sok-sok csillag!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 8.

Keryedi

2019. február 9.

Az edp verzió számomra agyoncsépelt, de ez teljesen más. Tavasszal, nyáron nagyon finom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 9.

lovemiyu

2019. január 5.

Egyszerű, de nagyszerű, mindenhol és mindenkor megállja a helyét, fiatalos, nőies, könnyed, kellemes, bőrközeli. Napi szinten jó lesz elfújkálni, mondanám, ha nem tudnám, hogy Chanel-t fújok magamra aranyáron, mert annak viszont elég gyenge komfort illat. Az elején nagyon gagyi az a citrom, de aztán marad egy összességében lágy, finom illat.
Az üvege szép, letisztult, nekem tetszik.

update: Rejtély nekem, mert úgy tűnik alábecsültem, de valamit mégiscsak tud! Amit én először egy " gagyi kis lötyinek" érzékeltem, az bizony egy nagyon komoly női illat. Kiforrott személyiség kell hozzá, lelke van, meg kell ismerni, nem lehet csak úgy közel kerülni hozzá. Igényes, kedves, törékeny, játékos, simulékony, nyugalmat árasztó, ámde határozott, erős nő illata, aki tökéletlenségét is vállalva válik tökéletessé. Vele vagyok teljes harmincon túl.
Élesben tartósságát és szillázsát tesztelve én nem igazán érzem magamon, néha enyhén megcsap, egész nap enyhén körülleng. Viszont a közelemben többen is megdícsérték az illatom. A férfiak oda vannak érte, ha megérzik. Másnap reggelre erőteljes pacsuli maradt belőle, amit még zuhanyzás után is érzek, levakarhatatlan.
Egy apróság nem tetszik csak, rajtam a licsi a jázminnal néha kicsit sok, sajnos elnyomja a rózsát, pedig azt jobban szeretném érezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 5.

Az üvege szép, letisztult, nekem tetszik.

karaibrahimgil

2018. október 27.

Úgy érzem, ez a parfüm mindenkin jól tud állni. Nem a régi vágású Chanel, és nem is nevezném megosztó vagy formabontó illatnak. Egyszerűbb, de emiatt időtállónak is tűnik.
Egyelőre új kedvencem a Cristalle Eau Vert, az Allure Sensuelle és a Gabrielle mellett - igen, az utóbbit is szeretem, szerintem jó dobás volt a Chaneltől, mivel letisztult, egységességet és minőséget tükröző kompozíció, akárcsak a Coco Mademoiselle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 27.

Miracska80

2018. július 15.

Nekem az EDP nagyon intenzív,erős illatú,ezért kaptam egy EDT és érdekes, hogy mennyire kellemesebb,könnyed illatú.Lehet, hogy nem annyira tartós mint az EDP de azért lehet érezni délután is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 15.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Limonene, Benzyl Salicylate, Citronellol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Coumarin, Citral, Benzyl Alcohol
Színezékek: CI 14700, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)