Chanel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. április 18.

Kiszerelés:   2,5 g
Lelőhely:   parfümériák, online

Limitált kiadás

Metál hatású szemhéjfesték, oroszlánfejet formázó mintával. A Chanel Le Libre Maximalisme kollekció része.

4 színben kapható

2018.karácsonyi limitált-Chanel Collection Libre Ombre Première Longwear Powder Eyeshadow
Ár: 7000 Ft + 600 Ft ajánlott posta költsége , Eladó: szeliger
Állapot: keveset használt, a képen látható állapotban, dobozában minden tartozékával, Helyszín: Budapest, fizetés: átutalást követően ajánlott levélben postán maradó küldeményként
szeliger

2018. december 15.

907 Cuivre Lamé. Annyi, de annyi jót olvastam róla. Ilyeneket, hogy könnyű satírozni, meg krémes, meg szép fémes csillogású. Ja, egy része igaz, másrészt viszont jó nagy csalódás.
A dobozka picit több festéket tartalmaz, mint a hagyományos ombre première, a leírás szerint pontosan 0,3 grammal többet, szerintem ez pontosan a ráültetett oroszlánfej. A tokozás egyébként hasonló, ugyanaz a kis ecsetke és aplikátor (amiket én rögtön félre is raktam). A festék nagyon szép kivitelű, nehezen szánja rá magát az ember, hogy hozzáérjen az ecsettel. Az ecset a festéket könnyen felveszi, még a puhább szálú is és tényleg szépen be lehet vele teríteni a szemhéjat. A finish nem egységesen fémes, hanem inkább mintha barnás alapon sok apró kis arany csillám ülne, villogó felületet ad. Sajnos a csoda csak fél óráig tart, rajtam szemhéjalappal is rendesen elmászik, a reggel elkészített árnyalatos szemhéjfestés délre már gyakorlatilag egyenletes színűvé válik. Na most ehhez nem kell Chanelt venni, én azt hittem, hogy ez majd szépen megtartja a világos, metálos árnyalatát. Bocs, ezt az Essence Ho!Ho!Ho! még jobban is tudja, sokkal jobban a helyén marad, csak abban színre pont ez az árnyalat nincs benne. Na és mire rájöttem, hogy ehhez nekem már sötétebb színt nem szabad használnom, mert a bőrön valahogy sötétebbé válik, mint azt ránézésre gondoltam! Legyen ez inkább az árnyékoló szín és az YR Peche Nacré árnyalata az alapszín, így már egész jól kijövünk egymással.
Szóval vegyes érzések, nem is magyarázok tovább, ajándéknak biztosan jó lehet, mert tényleg szép igényes kivitelű, de sokkal jobb szemhéjfestékeket láttunk már a Chaneltől.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 15.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Squalane eo 1 0

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.