Chanel

Ár:   36 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2022. április 11.

Ár:   36 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatjegyek: magnólia, neroli, jázmin, citrom, bergamot, fehér virágok

Ár: Lásd a leírásban , Eladó: Tarzicia
Állapot: 5 ml frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: Banki utalást követően Foxpost (esetleg posta)
Ár: 3500ft , Eladó: mariann33
Állapot: 5ml parfümszóróban, Helyszín: --, fizetés: Utalás után packeta(670ft)

Kamea

2022. június 29.

Még a télen rendeltem, mostanra pedig eljött az ő ideje. Kifújáskor tonik, majd hamarosan jégkockákkal díszített, lédús, bodzavirágos limonádévá alakul át a bőrömön. Olyan minőségű limonádévá, mint amilyet mondjuk a szigligeti Várkávézóban lehetne kapni. A tartóssága rajtam is csapnivaló, vagy az orrommal van a gond, nem tudom...
Az üvege kissé formabontó ahhoz képest, mint amit a Chanelektől megszoktam. Nekem mégis tetszik. Igazi nyári, elegáns, táskábadobós darab, mert bizony ezt oda kell dobni, hogy egész nap fújkálhassuk.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. június 29.

mariann33

2021. október 12.

1-2véleményemnél megszoktam említeni,hogy elvagyok keseredve,mert egyszerűen nincs olyan illat(valahogy elkerül)ami levesz a lábamról..ez az "átok"most megtört☺!
Egyik nap a munkahelyemen megcsapott egy mennyei illat!Hmmm,anyám,gondoltam,mi ez,vajon kiről árad??
Aztán rájöttem,és nem szoktam ilyet,de odamentem megkérdezni és a választól majdnem leültem,mert én nem kedvelem a márkát,legalábbis amiket ismerek a Tendren kívül egyik sem jött be.
Több se kellett,azonnal néztem honnan tudom megrendelni,mert ez annyira ritka hogy pontosan olyan illat jöjjön szembe,ami totál az ízlésem.
Hát nem volt könnyű beszerezni,de sikerült:)
Aztán izgulhattam,rajtam vajon milyen lesz,ráadásul a hölgy is csak annyit mondott Chanel Cristalle,később még odalépett hozzám,hogy "verte,még az is rá van írva"...jajj,gondoltam..hát a lényeg🙈majdnem lemaradt!Nem lehet túl járatos a dologban,így már tényleg izgultam,valóban azt az illatot rendeltem e meg,mert ennyire látatlanban egy olcsóbb illatot is kérdéses hogy megmerjek venni,nemhogy egy Chanelt!
Ezt azért meséltem el,hogy érzékeltessem mennyire megfogott ez az illat,a maga citrusosságával ami rövid időn belül teljesen átalakul egy virágos(amit amúgy alapvetően nem szeretek),de friss illattá.
Rajtam tartós is!
Ezekután el kell ismernem,mindenki talál "Saneléknál"valami ínyencséget,ami Őt célozza meg:))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 12.

Hát nem volt könnyű beszerezni,de sikerült:)
Rajtam tartós is!

gladiola

2021. szeptember 7.

Valaki nem venné le a termék mellől, hogy már nem kapható? Megtenném én, de nem tudom hogyan kell 🤣 és nem is vagyok keménymagos véleményező, szóval nem érzem felhatalmazottnak magam ilyen kaliberű lépésekhez. 😬
Na, felénk Dunántúlon folyamatosan látom évek óta. Idén nyáron az itteni és fragranticás vélemények miatt vakon megvettem és ezzel illetve az 1957-el éltem túl a hőséghullámokat.
Nekem ez egyrészt egy csodás limonádé illetve máskor isteni finom cukorkaillat (semmiképp nem a gyerekkoromban a szociban kapható fajta🤭). Hát konkrétan elfelejtettem miatta szerelmem, Cristalle EdT őfenségét!
Az első néhány fújás az üvegből nagyon magnóliás volt az orromnak, de ahogy egyre több levegőt kapott, átváltott valami fenséges limonádé/cukorka illatba. Ez minden, csak nem karcos.
Viszont egy illanós kis dög. De imádom. Be is fogok tárazni belőle. Nehogy nekem egy nap valóban ne legyen már kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 7.

raczrenike

2020. augusztus 1.

Nem ertem, hogy miert all itt, hogy nem kaphato mar. Nalunk a shopban van belöle. Gazdija is lettem egynek. Kimondottan utaltam a citrusos illatokat, ajj Istenem nem tudom mi van velem, szerintem a 3-as teszi, a korom elsö szamjegye :D Rajtam sokkal tartosabb, mint a Guerlain Aqua illatai, öt-hat orat bir ki körülbelül. Nagyon citrusos, teljesen felfrissit ebben a kanikulaban. De olyan nagy csavar nincs benne, mint mas Chanel illatokban. Kivancsi vagyok meddig tart a baratsag. Egyenlöre marad :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 1.

sammy

2020. május 30.

Hát szegényem. Kreativitás van benne, mindenki azt képzel a hűlt helyére amit csak szeretne, akár Krasznaja Moszkvát is. Ez csak azért bosszantó, mert amúgy az illat szép (5*bár semmi kül) abban a szűk másfél órában míg érezni. Megbocsájtjuk neki, mert Chanel és ennek megfelelően be is van árazva :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 30.

Dormir

2018. december 21.

Nem gyártják? A Douglast polcain még van. Finom nagyon, citromos, zöld, picike édességgel. Sajnos, nem tartós egyáltalán, és ez lassan mindegyik Chanelre igaz az Allure vonal kivételével. A reformulálás tönkreteszi a márkát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 21.

karaibrahimgil

2018. október 24.

Még nyáron mintát kaptam belőle egy kedves krémmániástól. Aztán nagyon megörültem, amikor üvegében felfedeztem Dalmánál. :-)
Kellemes, frissítő, citrusos illat. Érződik, hogy Chanel-minőség, de mégsem a No. 5 - Coco - Allure vonalba tartozó "tipikus" Chanel. Nagyon örülök, hogy rátaláltam, a Gabrielle mellé most ez is felzárkózott a nappali kedvenceim közé - nem tudom, mi lesz velem, ha elfogy. :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 24.

kjancsa67

Korcsoport: >54
2018. augusztus 16.

Chanel csaj vagyok, azt hiszem ezt mostmár kijelenthetem a sok-sok üveges készlettemmel. Legújabb felfedezettem ez a gyöngyszem, amely bár elég visszafogott (mostanság az erőteljes, fűszeres, karakteres illatokra kattantam rá), mégis kellemes az orromnak. Kifújáskor harsogósan zöldnek érzem, ami nagyon rövid időn belül átmegy valami gyógynövényes illatba. Bár ezt is kedvelem benne, a lényeg ami ezután jön, a friss, édes, krémes illat, ami a legtovább tart - szerencsére. Néha megcsap az illat és emlékeztet a Moschino Funny-ra is, úgyhogy aki azt szereti, valószínűleg ezt is fogja kedvelni.
Szeretem a Chanel Chance eau fraiche-t is (azzal is rendelkezem), de engem a Cristalline eau Verte egyáltalán nem emlékeztet rá.
A 4 csillag a tartósságnak szól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

A 4 csillag a tartósságnak szól.

Parfuwoman

2018. július 26.

Ez rajtam szinte teljes mértékben Chanel Chance eau frâiche. Nagyon zöld ,nagyon citrusos,friss ,ropogós illat,az eredeti Cristalle nekem túl ropogós . Pozitívuma,hogy baromi tartós ,ezért 4*,mert én az ilyen citrusos illatokert nem vagyok oda,de tisztelem a jó tartósságot és értékelem is. Aki szereti az ilyesmit ,próbálja ki,én reptéren találtam még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 26.

dalma92

2018. június 14.

Míííndig elcsábulok a Chanelekre. Ezúttal sem csalódtam. Csodás friss, citrusos nyári illat. Én is liliomot érzek. Van a kertünkben néhány hófehér példány, mindig mélyen beszippantom virágzáskor az illatát és rácsodálkozok, hogy milyen mennyei tiszta krémillata van. Ez a parfüm ilyen, a citrom illatával kiegészítve. Fehér, lenge nadrágkosztümöt képzelek hozzá minimalista sminkkel és szoros konttyal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 14.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Benzyl Salicylate, Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Citral, Hydroxycitronellal, Geraniol, Citronellol, Benzyl Benzoate, Farnesol, Eugenol, Benzyl Alcohol, Isoeugenol
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.