Chanel

Ár:   9600 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hopihe11, az összetevőket feltöltötte: Audrey15, Módosítva: 2016. június 9.

Lelőhely:   parfümériák, online

Hosszít, dúsít, göndörít.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2019. március 15.

Mindig meglep, amikor azt látom, hogy milyen kevés vélemény van egy évek óta piacon lévő, ismert márka termékénél.
A 30 Cobalt kék árnyalatot sikerült bevadásznom, amit régóta szerettem volna már kipróbálni. Mármint egy színes spirált, ami nem virít, hanem csak egy kicsit élénkebbé, érdekesebbé teszi a sminket. Ezt pontosan tudja, hosszan tart, nem kenődik el, egy egész munkanapot szépen kibír. Kell ennél több? Számomra ez pontosan elég.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. március 15.

Pünyike

2018. december 12.

Ez egy remek spirál. Dúsít, hosszít, göndörít. Gyönyörű, igazán mélyfekete színe van. Egész nap tart, nem pereg, nem kopik, nem tapaszt, nem mászik el. A szempillám most este (22:33) is pont olyan, mint reggel (kb. 6-kor), amikor kifestettem. Nagyon elégedett vagyok. A kefe hagyományos, amit nagyon szeretek, könnyű vele dolgozni, nem vesz fel sok festéket egyszerre. Egyetlen laza rétegben természetes, két rétegben drámai, háromban pedig brutál műszempilla hatást lehet vele elérni (olyan, mint amikor 3*annyi műpillát ragasztanak fel, mint amennyi elfér). Ez utóbbit soknak tartom, de alkalmakra jó lehet. Megéri az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 12.

AKiss

2017. augusztus 18.

Nekem egyedül ez vált be, bátran ajánlom mindenkinek, aki gondolkozik magasabb árfekvésű termék kipróbálásán. Kevés, vékony, pici szempilláim vannak, de ezzel meg tudtam oldani, hogy optimális mennyiségű festék legyen a pilláimon, picit göndörödjön is. Én szolidan sminkelek, ha sminkelek, természetes hatást tudtam vele elérni, olyan pillákat festettem vele, amilyet kívánnék egy szempillatündértől :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

Moncsi88

2017. július 10.

Dúsít és hosszabbít. Az ára viszont borsos...mindenesetre nem csomósodik és külön vàlaszt minden pillát. Szeretem a ,,régi típusú,, kefét. Az új szilikonok nekem nem váltak be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 10.

csoknyom

2017. július 9.

A drogériás szempillaspiráljaimnál mindig hónapokat kellett várnom, míg picit elkezdenek beszáradni, hogy szép pillákat tudjak varázsolni, és ne egy tonna festéket felapplikálva kelljen a póklábak ellen harcolnom.
Ebben a spirálban nagyon szeretem a hagyományos kefét, és azt, hogy az első használattól kezdve megfelelő festéket vesz fel.
Nagy melegben és 10 óra viselet után azért képes összemázolni a szemöldököm alatti területet, ahova oda-odaér napközben a pillám.
Összességében nem rossz, de a hatalmas lelkesedésem a kis minta után így teljes áron megvéve kicsit alábbhagyott (Douglas-ban közel 13.000Ft) , főleg, hogy miután megvettem, a MAC-ben is láttam egy szuper limitált újdonságot 7000Ft-ért. Nagy gondok nincsenek vele, de ár-érték arányban külföldön kapok jobbat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 9.

Tvylvis

2016. december 15.

Rögtön az elején: amint elfogy egy-két elfekvőben lévő másik spirál, biztosan meg fogom venni ezt ismét. Ez nagyjából elmondott mindent. Először is nagyon szeretem az oldschool keféjét. Szépen, alaposan lehet vele dolgozni, elérem vele a legapróbb pillát is. Nem húzza kis buzogányként az összes festéket a tubusból, amivel ki lehet kergetni engem a világból. Jó állagú, mélyfekete festék. Szépen elválasztja, picit megemeli a pillákat, nem tapasztja össze a végüket. Egy-két húzással inkább hétköznapi viselet, picit ráerősítve látványos hatása van. Persze nem műszempilla hatás, de szerintem ezt ne is várjuk el egy szempillaspiráltól. Tartósság terén jól teljesít, az alsó pillasoron is jól tartja magát. Bár tény, hogy alul egy igazán rohanós, 10 órás munkanap után igazítani kellett, de nem volt pandamaci. Leszedéshez én az utóbbi időben minden sprirál esetén kókuszolajat használok, annak meg sem kottyan. Kb. egy fél évet húzott ki, annál nálam még soha sem tartott spirál hosszabban napi használat mellett. Ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 15.

sky

2016. augusztus 12.

Felső szempillasorra nekem eddig a legjobban teljesítő spirál a high-end-ek között. Rövid, göndör, szőke pilláim vannak. 2 rétegben extra hosszú, szépen szeparált szuperdús pillasort csinál. Nem pereg vagy irritál, sűrű, krémes, viaszos formulája van, icipicit sűrűbb az átlagnál, de ennyi kell is, hogy dúsítson. A végeken viszont nem lesz póklábas, aminek külön örülök. Alsó pillasorra nekem nem jött be, mert ahhoz sok anyagot vesz fel a kefe. A kefe szerencsére nem szintetikus gumi, inkább Charlotte Tilbury Full Fat Lashes keféjéhez hasonló old school fajta (sőt sztem meg is egyeznek:), ami szintén pluszpont részemről. Szép fekete színű, nem szürkés-barnás. Tény, ami tény, aranyárban mérik, de akinek rövid világos pillái vannak, az komoly különbséget fog felfedezni egy drogériás spirálhoz képest.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 12.

hopihe11

2016. július 14.

Szép fekete színe van, nem pereg, nem csomósít, hosszabbít, alig dúsít. A mintám 1 hétig volt elég, szerettem, de nem venném meg teljes áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Lanolinból származó, szintetikusan előállított, zsírhoz hasonlatos kötőanyag. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és emulgeáló hatású összetevő, de Paula Begon szerint emollient funkciója is van, vagyis bőrpuhító hatással is rendelkezik. A leggyakrabban ajakrúzsokban, szájfényben találhatjuk meg.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.