Chanel

Ár:   47 500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: leila0803, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 25.

Ár:   47 500 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2017

Illatcsalád: virágos

Fejjegyek: mandarin, grapefruit, fekete ribizli

Szívjegyek: tubarózsa, ylang-ylang, jázmin, narancsvirág

Alapjegyek: szantálfa, pézsma

Ár: 20900.- , Eladó: Smell
Állapot: Kb:80/100 ml, Helyszín: Budapest, fizetés: Banki utalás után postazom vagy foxposttal kuldom
Ár: 23.000.-Ft +pk , Eladó: Miracska80
Állapot: Egyszer sem használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen 18.kerület illetve a Pöttyös utca,posta illetve foxpost
emb1p3

2019. március 18.

Inoffenzív, zavarni senkit nem fog sem az illat, sem a szillázs. De a "chanelinade", legalább egy leheletnyi aldehid, akármi, amire felkapnám a fejem, hát az kispórolódott belőle. Ha legalább nem nevezték volna el Gabrielle-nek, akkor könnyebben lenyelném, hogy a későtizen-, korai huszonéves it-girlöknek legyártottak egy kellemes kis illatot, hogy tényleg legyen kedvük a státuszszimbólumot magukra fújni, mert a No. 5, felteszem, maximum az instagramjukig jut. De hogy Gabrielle Coco Chanel-hez ennek a kis virágos fuvallatkának semmi köze, az biztos, én botor azt vártam, hogy az ellentmondásos alakját fogja megfogalmazni a parfümőr valamiképpen. Mert hát egyrészt egy sznob, törtető, kitartott nő volt, aki ráadásul kollaborált a Harmadik Birodalommal, másrészt pedig egy intelligens, éleslátó, trendérzékeny emancipált asszony, aki megcsinálta és minden áron megtartotta magának az anyagi függetlenséget és az önállóságot. Nem hiszem, hogy lehetett közömbös maradni vele szemben, a Gabrielle ezzel ellentétben pont semmilyen érzelmet nem tud kicsiholni belőlem, halvérű kis semmi. Ha "Tavaszi fuvallat" néven adták volna ki, akkor adnék rá még egy pontot, a Chance-szal is elvagyok boldog érdektelenségben, nem fújom és ennyi. Gabrielle pedig, ne legyen kétségünk felőle, biztosan sokkal inkább a Mitsouko-t fújná, vagy a No. 5-öt, vagy valami szaglóhámpusztító édességet, ha ma élne. (Valaki azt írta lentebb, hogy nem a nagy tervező Cocót, hanem a törékeny, magányos kislányt kellene látni ebben a kompozícióban, hát, legyen, innen nézve plusz egy csillag, akkor 3.)

emb1p3
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 18.

Kyttana88

2019. március 2.

Jópár napja tesztelem Gabriellet. Szerintem ez az illat szép. Szerethető. Kicsit visszafogott, de mégis ott van, kellemesen leng körbe. Tetszik. A tartóssága tényleg nem az erőssége. Ha pl.Coco Mademoisellehez mérem akkor egyenesen csapnivaló, hiszen a "kisasszony"reggeli fújással még este is érezhető. Ez az illat azonban nekem jobban tetszik. Ha olyan tartós lenne, mint az előbb említett társa, akkor akár tökéletes is lehetne...De én így, tökéletlenül is szetetem, fújom, használom. Bármikor bevethető!

Kyttana88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 2.

zsofiab

2019. március 1.

Azt kell mondanom, hogy tetszik, hogy benne van a Chanel vonal, de megis visszafogottabb, kellemes illat. Viszont, annyira nagyon nem tartos, mintha kb a sarki kinaiban vettem volna egy testpermetet:( nem tudom pontosan hany orat bir ki, de sztem 3-at sem. ennyi penzert egy ilyen markatol nagyon nem ez az elvaras nekem. Az illatra adok pontot, de le kell vonnom 2-t a tartossag miatt:/

zsofiab
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 1.

zsuzska78

2019. január 24.

Igaza van mindkét tábornak: nem egy Chanel vonal, első benyomás csalódás..Második benyomás: tényleg, miért is kell olyannak lenni? Nagyon újat akart a mester, sikerült is. Maradok a Chance-családnál. :-)

Update: Jöttem felpontozni. Történt ugyanis, hogy a legforróbb nyári hónap egyikén ajándékba kaptam. Napokig tesztelgettem, de nekem kicsit sok volt. Akkor. Eladtam. Ősz végén kezembe akadt egy minta, mi ez a finom illat? Jaj, csak nem amin túladtam..DE!! Ismét KELL nekem! Sikerült itt vennem, de direkt csak fél üveggel...Még próbálgatom..

zsuzska78
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 24.

itislikeacoma2

2019. január 20.

Nagyon meglep, hogy a Gabrielle ennyire megosztó illat... :)
Benne van a tipikus Chanel-érzet, de szerintem egy nagyon szép, elegáns illat. A fiatalabb generációnak találták ki, mondjuk nem az enyémnek(talán egyel idősebbnek) de sokkal viselhetőbb, mint a "nagyvadak". Egy pár év múlva visszatérek még hozzá, mert bár most is nagyon tetszik, de azt érzem hogy érnem kell még ahhoz hogy viseljem.

itislikeacoma2
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 20.

Nagyon meglep, hogy a Gabrielle ennyire megosztó illat... :)

hógolyó

2019. január 20.

Mennyire mások vagyunk. Rajtam lineárisan citrusos. Veszettül. És cca 3 óra múlva semmi. Másnap se, ruhán se.

hógolyó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 20.

diana35a

2019. január 17.

Finom, elegáns, komoly illat.

diana35a
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 17.

Finom, elegáns, komoly illat.

i.napcsi

2018. november 27.

Akkora nagy durral reklámozták előre hogy az uj top 10 parfümöt akarnak belőle és igazi kult parfümöt,hát lett egy tucatnyi elegáns de unalmas virágcsokor!Sajnos a fia nem tudja az apja Jackques Polge igaz tehetségét,neki nem sikerült sem coco chanel,madmaselt,chancet és egoisztot létrehoznia egyenlőre!!!

i.napcsi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 27.

Kremcica

2018. november 9.

Update: Kaptam belőle egy kis fiolás mintát és pár plusz alkalommal lehetőségem volt újra tesztelni nyugodt, vagyis otthoni körülmények között. Érezhetően minőségi illat ez tagadhatatlan nem is veszek vissza a csillagokból. De továbbra is tartom a véleményem hogy nem az a típusú parfüm amit felismernék a tömegben. A másik hogy nagyon nem az én illatom, szerintem inkább az idősebb nők illata. Egy alkalommal megmutattam anyukámnak (50-es korosztály), de még ő is azt mondta hogy neki is érni kellene rá. Továbbgondolva abszolút nagymamám illata, hozzá csodásan passzolna. De akkor a fiatal Gabrielle hogy jön ide?!? Nem értem...

Jaj de kis megosztóra sikerült ezt összehozni. :D Láttam a sok lehúzó értékelést így már-már félve léptem oda a D-ban az állványához. Nagyon kellemes csalódás! Nincs semmi "Chaneles"-mellékzöngéje amit sokan poros alapillatnak hívnak még annyira unalmasnak se mondanám, ellenben jólesően simogatja az ember lelkét a megcsapó illatfelhő. Az első Chanel amire azt mondom tetszik, mert eddig mindegyiket olyan kimértnek, hidegnek éreztem pedig tényleg próbálkoztam szeretni egyiket-másikat. Egyedül az a bajom vele, hogy nélkülözi az igazi karaktert amivel ki tudnám szúrni valakin hogy ez Gabrielle. Kellemes, finom de nem éri meg az árát. A másik bajom a tartóssága, hamar bőrközelivé válik és elillan.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 9.

cattitude

2018. október 23.

azzal beszéltek rá a Gabrielle kipróbálására, hogy ez egy olyan Chanel, ami nem nyanyás - na ezt kb olyan fenntartással kezeltem, mintha azt mondaná valaki, hogy ez egy olyan oroszlán, amelyik nem eszik antilopot. jó, egyébként tényleg nem olyan brutális, mint a No 5, de nem jött be így se. a bőrömön halvány grapefruitos, olcsó édes pezsgős szaga van, se nem kellemes, se nem frissítő, de legalább 20 perc alatt elillant. mondjuk a Chanel parfümök egyébként hidegen hagynak, szóval nem érzem nagy érvágásnák, az obligátnak tűnő "mi lesz így a Chanel-házzal, brühühű" picsogást is meghagyom másnak

cattitude
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 23.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Geraniol, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Hydroxycitronellal, Benzyl Benzoate, Coumarin, Eugenol, Farnesol, Benzyl Alcohol, Amyl Cinnamal, Isoeugenol
Színezékek: Yellow 6 Lake / CI 15985, CI 60730, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Lila színű.