Chanel

Ár:   47 500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: leila0803, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 25.

Ár:   47 500 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2017

Illatcsalád: virágos

Fejjegyek: mandarin, grapefruit, fekete ribizli

Szívjegyek: tubarózsa, ylang-ylang, jázmin, narancsvirág

Alapjegyek: szantálfa, pézsma

Ár: 25000 , Eladó: Daisy93
Állapot: Néhány fújás hiányzik belőle., Helyszín: Kecskemét, fizetés: banki átutalás után posta vagy foxpost által
Ár: 5ml 2200ft , Eladó: Kyttana88
Állapot: Frissen fújva, Helyszín: Baja, fizetés: Fizetés után posta
Lerika

2019. november 9.

Több esélyt is adtam neki, kipróbáltam papíron, a karomon stb. Elegáns friss illatot vártam, de egy cseppet sem elegáns csak egy könnyed virágos illat, ami fel sem tűnik a sok hasonló "virágos kis hétköznapi" parfüm között, nem, is tartós, hamar elillan. Ha nem ismerném a márkáját és úgy szagolnám, fel sem merülne bennem, hogy Chanel, bármely más olcsóbb árkategóriájú márka is tud ilyet. Egy Chanel-től azt várom, hogy ezer közül is felismerjem, legyen mélysége, jellegzetes luxus illat legyen, ez cseppet sem az! Valahogy nem is illik a Chanel-ház repertoárjába, szerintem Coco-nak sem tetszene! Csak azért 3 csillag, mert Chanel, és mert parfüm rajongó vagyok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 9.

Nenuka

2019. október 28.

Írják néhányan, nincs benne a Chanel vibe. Hát épp ettől jó bakker :D. Nincs benne a nyanya feeling, ugye sokan emiatt húzzák le, én örülök ennek. Tisztaságillat; kellemesen egyszerű, casual daytime illat valóban. Nem nagyágyú, de mindennapokra tökéletes

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 28.

csakmoni

2019. szeptember 14.

A tubarózsa-ylang-ylang páros miatt nem próbáltam ki eddig, túl virágosnak gondoltam. De nem, olyan, mint egy Chance Eau Vive Light, nagyon grapefruitos, cseppet virágos, kicsit fanyar és inkább hűvös illat, nem lesz olyan fülledten pézsmás rajtam, mint a Vive. Szívesen próbálgatnám kicsit:)
(Az a gond a parfümériás próbákkal, hogy nem érzem az illat auráját, csak amit a bőrömön produkál.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

zsonody

2019. augusztus 7.

Ajándékba kaptam meg a parfümöt, mert egy újságban található minta alapján megtetszett. Alapvetően mindennapi illatként használom, kedvelem magamon, de több használat után semmi "wow-érzés". A tartóssága nem a legjobb, ahogyan előttem is írták, pedig ebben az árkategóriában részemről ennél többet vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 7.

Hujepicha

2019. augusztus 2.

Ferjemtol kertem nevnapomra! Meg is vette az en dragam! Nekem tetszik! Fincsi kis komfort illat! Valoban nem tul tartos de megbocsajtando mert szivesen viselem! Sok parfumom volt, van ami nem tartos es meg budos is!🤪Ez legalabb amig tart fincsi! Tipikus Chanel illat modern ujragondolassal! Orulok hogy a polcomon csucsul!😀

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 2.

leila0803

2019. július 26.

Én nem leszek ezzel a véleménnyel népszerű, de hát itt mindenki őszintén elmondhatja mit gondol.

Nekem ez a parfüm olyannyira tetszik, hogy akár parfümszerelem is lehet a dologból. Egy végtelenül kifinomult, elegáns virágos kompozíció. A jázmin alapvetően édes mézes alapon fekszik, és csodásan játszanak egymással a könnyed illatjegyek. Megvan benne az a tipikus Chanel jegy, de nem a tipikusan kissé nehezebb köntösben pompázó, hanem egy végtelenül friss lendülettel. Ez a parfüm tavasztól őszig bármilyen alkalomra megállja a helyét, senkit nem fog zavarni, csak a közelebb hajolóknak engedi magát megsejteni.

A névvel és az ihletettséggel kapcsolatban, én a film alapján úgy gondolom elkapták Gabrielle személyiségének egy valószínűleg helytálló értelmezését, ő nem hiszem, hogy femme fatale lett volna... Egy igazi nő volt, racionális de érzelmes, kreatív, végtelenül szorgalmas, erős akaratú és mégis törékeny a keménységét fenntartva is. Nem mindenki figyelt fel rá egyből, őt meg kellett értenie a korának, és amit letett az asztalra, azzal kivívta mindenki elismerését.

Én nem tudom, hogy ő viselte volna-e eme költeményt, és ez nem is érdekes talán. A fontos, hogy szerintem méltó és okos dolog, egy hihetetlen ügyes divattervező, egy erős asszony képében meglátni a finom, érzelmes nőt, és ezt ábrázolni mesteri kifinomultsággal. Én kalapot emelek a kompozíció előtt, és szívesen viselem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 26.

abicicaaa

2019. július 6.

Altalanossagban nem az en korosztalyomnak valo a Chanel, de ezt valamiert kiakartam próbálni. Legnagyobb meglepetesemre nem fujjogtam, egész kellemes kis komfortillatnak tartom, bar szerintem egyáltalán nem különleges.
Viszont ami elamit.. Hogy fel oraig ereztem a csuklomon, es sajnos nem viccelek. Utana egyszerűen eltűnt, pedig 2 fujast inteztem a biztonság kedveert.
Szerintem ez emellett az ár mellett elfogadhatatlan, es hat ugye az ikonikus Chanelrol beszelunk. Meg az utanzatok is tovabb tartanak ennel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 6.

despoina

2019. július 1.

Nagyon szeretem ezt az illatot. Elsősorban azért mert jazmin van benne ami a kedvenc illatom minden jázminos parfümőt imádok, másodsorban hozza magával a Chanel divatház karatkerét. Elegáns, kifinomult illat fiatalabb nőknek. Az egyetlen negatívuma hogy nem tartós ( ilyen márkanévvel és ennyi pénzért elvárható lenne a tartósság) ezért 4*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.

Katinka83

2019. május 30.

Számomra a tökéletes illat, a tartóssága viszont valóban gyengébb mint a többi Chanelé.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 30.

herakut

2019. május 29.

Nagyon szeretem, finom könnyed “tiszta” illat számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

Nagyon szeretem, finom könnyed “tiszta” illat számomra.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Geraniol, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Hydroxycitronellal, Benzyl Benzoate, Coumarin, Eugenol, Farnesol, Benzyl Alcohol, Amyl Cinnamal, Isoeugenol
Színezékek: Yellow 6 Lake / CI 15985, CI 60730, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Színezék. Lila színű.