Chanel

Ár:   47 500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: leila0803, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 25.

Ár:   47 500 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2017

Illatcsalád: virágos

Fejjegyek: mandarin, grapefruit, fekete ribizli

Szívjegyek: tubarózsa, ylang-ylang, jázmin, narancsvirág

Alapjegyek: szantálfa, pézsma

Chanel Gabrielle EDP ~ 25 ml
Ár: 14000 , Eladó: bobca1
Állapot: Használt, Helyszín: Csurgó, fizetés: Posta, foxpost előre utalás esetén megoldható
Ár: 2400 Ft / 4000 Ft , Eladó: Kangaroo89
Állapot: Új, saját üvegéből frissen kifújva., Helyszín: Pécs, fizetés: Előre utalás után postán maradóként tudom küldeni. Személyes átvételre Pécsett van lehetőség.

Helenbeak

2020. december 27.

Akartam szeretni de nem sikerült, nem fogott meg az illata. Elajándékoztam. Ami a tartósságát illeti az a vicc kategória ár értek arányba.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 27.

andy79

2020. november 5.

Jól le van szedve róla a keresztvíz némely indulatos hozzászólásoknál :) Pedig... nincs ezzel az illattal semmi baj :) Egyetértek Annamari83-al, igazi "könnyed, játékos, napfényes" , szép illat :) Nekem pl. mindig olyan...szépazéletmosolygósjókedvem lesz, amikor felteszem :) Tavaly ősszel próbáltam, azóta lett egy 5ml--s öntősöm, tartogattam újra őszre, mert akkor a legszebb. Leszáradása nem lineáris, inkább játékos, és pont a kellő időben változó az orrnak :) Az anyaillat puhább, finomabb, (szelídebb?), az Essence karcosabb.
Hozzám nyugodtan hozzám vághat valaki egy egész üveggel :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 5.

Hozzám nyugodtan hozzám vághat valaki egy egész üveggel :D

Annamari83

2020. november 5.

Egyszerűen eljött az idő, és tavasszal úgy éreztem, hogy elég érett vagyok már egy Chanel parfümhöz. Heteken keresztül ment az illattesztelés, klasszikuspártiként a Nr. 5-ot néztem ki, ami finom szappanosra száradt a csuklómon, viszont lehet, hogy még érnem kell hozzá pár év(tized)et. A Coco-vonalban nagyon bíztam, bár a Mademoiselle nekem kissé elcsépelt, "mindenki" azt viseli, én viszont direkt keresem a kevésbé felkapott illatokat, és nem szeretek felülni az aktuális trendre (mondjuk a Mademoiselle már vagy 20 éve debütált...). A flankerekkel kapcsolatban, hát nem is tudom, én az eredetiben hiszek, nem véletlenül alkották meg pont azt az illatkompozíciót. Szóval Coco és Coco Noir, nagyon-nagyon szerettem volna szeretni, de rá kellett jöjjek, hogy nem bírom a fűszereket a parfümökben. Bár ne lenne a szegfűszeg, egyszerűen bántja az orromat. Az Allure engem nem fogott meg, a Chance pedig szerintem inkább fiatal lányoknak való, kedves, kellemes, nekem picit fanyar lecsengéssel.
És akkor jött a Gabrielle, nem tudtam, hogy mire számítsak, de az illata a blatterre fújva, összehasonlítva az előzőekkel (Mademoiselle-t is beleértve) nekem maga volt a pezsgő tavaszi napfény, majd konkrétan energiával töltött fel a viselése a tesztelés pár órájában. Aztán még egyszer visszamentem tesztelni, de ugyanaz volt az érzésem.
Bőrön szerintem nagyon jól működik, ruhára fújva már sokkal jobban kidobja a rózsaszín borsot, amiről nem tudom eldönteni egyelőre, hogy hozzátesz, vagy el is lehetett volna hagyni. De mivel Chanelről van szó, valószínűleg pont a fűszer adja meg a chanelségét az illatnak. Nekem bejön a reklám, a zene, értem, hogy miért Gabrielle lett a neve. Ez az öntudatra ébredő nő illata, aki már nem egy ijedt kislány, szembe mer nézni a világgal is, saját magával is, és rájön, hogy egyedül is elképesztő dolgokra képes. Elismerem, hogy ez nem egy randi-illat, a nő nem egy pasi miatt fogja viselni, hanem a saját örömére. Könnyed, játékos, napfényes, erőteljesen indít, mégsem lesz tolakodó. Nem másoknak szól, hanem saját magamnak. Lehet, hogy nem lesz mindennapos parfüm belőle, de ha a munkában kell teljesíteni, akkor csakis ezt használom.
A flankerét még nem próbáltam, lehet, hogy tetszeni fog, de a tárgyalós illatom tuti ez marad.
Adok még neki pár hónapot, hogy teljesen összeérjünk, szerintem egyre jobbak leszünk együtt. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 5.

Kodi

2020. november 3.

Szilvás, jázminos lepkefing, vízgereblyézéshez ideális viselet a Feleséges luxuskivitelben forgatására. Miután beájultunk a parfüméria nenofényeiben, hogy kijött egy új Chanel, kiábrándító az ébredés, hogy ez egy olcsó parfüm luxuskivitelben. Kifejezetten zavar, hogy kevés összetevőből áll, baromi egyszerű illat. Annyiban nem hazudtolja meg a házat, hogy tartósnak mondható, a próbát egész nap éreztem, a szillázs azonban nem eget verő. Aki olcsóbb és értékelhető, talán még egy fokkal bonyolultabb hasonlatosságot szeretne napi szaladgáláshoz, ballagjon be a dm-be és vegyen egy Guess Seductive-ot, jobban jár.
Újabban: itt is hagyom előző véleményemet elrettentő példaként, mennyire nem szabad elhamarkodottan megítélni egy parfümöt. Már nem először járok úgy, hogy egy illat sokkal szebben viselkedik ellentétes évszakban, mint amikor piacra dobják. Talán tavasszal vagy nyár elején jött ki ez a parfüm és annyira nem mutatott semmit, hogy csoda, hogy nem hagyta el káromkodás a számat a cifra és drága üveg kapcsán. Pedig szép ez a parfüm, így ősz végén teljesen másnak érzem, roppanós liliomsága gyorsan tovaszáll, és bár nem a megszokott Chanel harmónia, de egy finom, határozott, kicsit Mitsoukora (bocs Guerlain) emlékezető virágos kellem kényezteti az ember orrát. Visszaadom a csillagot, ez egy szép nappali őszi-téli parfüm, nem alkalmi viseletre, de minőségi darab, nekem viszont nem szabad melegben viselni, mert egyáltalán nem mutat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. november 3.

bleauwsy

2020. november 1.

Szerintem ez egy nagyon szép illat, nekem picit olyan mint egy modern és finom párizsi nő illata. Nem kirívó illat, de számomra kifejezetten kellemes. Mosolygásra késztet!

Update: a bőrömömmel nem kompatibilis, kellemetlen és zavaró lesz rajta, így oda nem fújhatom. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. november 1.

La-Fee

2020. október 31.

Vásárlás mellé kaptam egy mini minta üveget.
Ma vacsorázni mentünk ünnepelni. Pont azt adta amilyen hangulatú voltam. Szabad, boldog, és sikeres. Nem szükséges nyomulnom, nem akarok a közönségre hatni, csak vagyok. A sors mindenkinek azt adja, amit megérdemel. Felesleges erőszakoskodni. Nem követek másokat. Jól vagyok. Kiegyensúlyozott és elégedett.
Kell egy nagy üveggel!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 31.

Vásárlás mellé kaptam egy mini minta üveget.
Kell egy nagy üveggel!

Pikk

2020. október 31.

Nagyon szeretem ezt a parfümöt, nekem ez kicsit a safe side, nem tudok mellényúlni vele. Szeretem a diszkret, üde, citrusos, modern világát, hogy fiatalos de egyszerre kortalan is. Lehetne viszont tartósabb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 31.

haszi79

2020. október 12.

Könnyeden indul,de az alapillata engem fojt. Nem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 12.

Könnyeden indul,de az alapillata engem fojt. Nem tetszik.

d.anett89

2020. szeptember 3.

Mintám van belőle egy korábbi boxból.
Hát számomra büdös,nem az én világom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 3.

Mintám van belőle egy korábbi boxból.
Hát számomra büdös,nem az én világom.

jakarika

Korcsoport: >54
2020. augusztus 30.

Egy könnyű sóhaj a Kisasszonytól. Ennyi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. augusztus 30.

Egy könnyű sóhaj a Kisasszonytól. Ennyi.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Geraniol, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Hydroxycitronellal, Benzyl Benzoate, Coumarin, Eugenol, Farnesol, Benzyl Alcohol, Amyl Cinnamal, Isoeugenol
Színezékek: Yellow 6 Lake / CI 15985, CI 60730, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Színezék. Lila színű.