Chanel

Ár:   47 500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: leila0803, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 25.

Ár:   47 500 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2017

Illatcsalád: virágos

Fejjegyek: mandarin, grapefruit, fekete ribizli

Szívjegyek: tubarózsa, ylang-ylang, jázmin, narancsvirág

Alapjegyek: szantálfa, pézsma

Ár: 25000 , Eladó: Daisy93
Állapot: Néhány fújás hiányzik belőle., Helyszín: Kecskemét, fizetés: banki átutalás után posta vagy foxpost által
Ár: 18000 , Eladó: Niki992
Állapot: Kepen latható, Helyszín: Budapest, fizetés: Posta/szemèlyes

stylo

Korcsoport: < 18
2020. január 26.

Ha nem lenne raírva, h chanel, sztem sokkal kevesebben emelnek le a polcrol. Szerintem azok kozul, akik kiprobaljak, sokan visszateszik. Akik megveszik, azoknak a fele csak meggyozi magat, h jo ez. Es maradnak nehanyan, akiknek ez vmitol kiemelkedik a tobbi kozul es imadjak. Na en oket nem ertem pont...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. január 26.

pont

2020. január 24.

mintát kaptam belőle és egy sietős reggelen nem gondoltam át a dolgot és csak magamra fújtam, hogy jó lesz ez mára.. hát nagy kár volt. én ezt az illatot kifejezetten öregesnek, fullasztónak érzem, de nem úgy túl sok, hogy közben van benne valami izgalom vagy különlegesség, egyszerűen csak sablonos 'öregillat' számomra, semmi pozitív vibrálása nincs. régebben pont az ilyenek miatt nem szerettem a parfümöket úgy általánosságban, mert ilyesmit éreztem az idősebb rokonokon állandóan (bár elég valószínű, hogy nem chanelt használtak).

nem vagyok már tini, de ehhez túl fiatalnak érzem magam. talán anyukám korabeli nőkön tudom elképzelni, hogy működhet.
annyit még hozzátennék, hogy tartósságra egy ilyen árkategóriájú és nevű parfümtől többet várnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 24.

csakmoni

2020. január 17.

A tubarózsa-ylang-ylang páros miatt nem próbáltam ki eddig, túl virágosnak gondoltam. De nem, olyan, mint egy Chance Eau Vive Light, nagyon grapefruitos, cseppet virágos, kicsit fanyar és inkább hűvös illat, nem lesz olyan fülledten pézsmás rajtam, mint a Vive. Szívesen próbálgatnám kicsit.
(Az a gond a parfümériás próbákkal, hogy nem érzem az illat auráját, csak amit a bőrömön produkál.)

Nahát, ebben a hidegben sokkal-sokkal jobban tetszik magamon! Szerencsére alig érzem a virágokat. Le is veszem az eladók közül a kisfújósomat:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 17.

Bogi97

2020. január 17.

Anyukám kapta, de neki nem tetszett az illata számára túl fiatalos volt és tényleg igaza van szerintem ez az egyetlen Chanel parfüm ami kifejezettem huszon éveseknek való ezért nekem adta.
Nagyon tartós de hát ilyen árkategóriába az is lehet :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 17.

Nagyon tartós de hát ilyen árkategóriába az is lehet :)

Honeyhair

2020. január 10.

Végre egy olyan Chanel, amit nem érzek túl erősnek, túl dominánsnak, ami mellett talán már én magam is érvényesülni tudok. Finom, elegáns, úrinős, de mégis van benne valami friss nőiesség. Ez lesz az új tavaszi parfümöm. Ez már biztos. És ez a várakozás fog átsegíteni a hátralévő zord téli hónapokon... :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 10.

dunaimano

2019. december 20.

Ez a másik az "első komolyabb parfümélményeim" közül a sok avonos és drogériás parfümjeim után. Itt is le kell írjam, hogy nem vagyok parfüm szakértő, gyűjtő, nálam sokkal inkább hozzáértők is vannak a témában. Ez volt az a parfüm, ami első illatolásra is nagyon tetszetős, igazán magaménak érezhető. Rendkívül elegáns, finom illat, valamiféle kétértelműen friss lendület van benne. Ezt éreztem AZ illatnak. Aztán egy pár óra elteltével alig éreztem. :O Tartósság szempontjából nem tudott többet, mint a kedvenc drogériás parfümöm. Azt hiszem, ha egy szót kéne használjak erre a parfümre, akkor azt mondanám: klasszikus. A lehető legpoziívabb értelmében.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 20.

LimeNora

2019. november 23.

Nem népszerű vélemény, de én beleszerettem ebbe a parfümbe.
Egyszerűen fantasztikus. Annyira kellemes illata van.
Ajándékba kaptam, és amikor megláttam az üveget, őszintén szólva nem sok reményt fűztem ahhoz, hogy tetszeni fog az illat, ugyanis eddig bármely Chanel parfümöz volt szerencsém, mindegyiket nehéznek, dohosnak éreztem; ennél is erre számítottam.
Itt jött a kellemes csalódás; könnyű, légies,nem fajdul meg tőle a fejem (nálam ez probléma a túl testes parfümökkel)
Rengeteg dicséretet kaptam már a parfümöm miatt.
Drága, de totálisan megéri. Már most fáj a szívem, hogy ki fog fogyni előbb-utóbb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 23.

Nem népszerű vélemény, de én beleszerettem ebbe a parfümbe.
Egyszerűen fantasztikus. Annyira kellemes illata van.
Rengeteg dicséretet kaptam már a parfümöm miatt.

Lerika

2019. november 9.

Több esélyt is adtam neki, kipróbáltam papíron, a karomon stb. Elegáns friss illatot vártam, de egy cseppet sem elegáns csak egy könnyed virágos illat, ami fel sem tűnik a sok hasonló "virágos kis hétköznapi" parfüm között, nem, is tartós, hamar elillan. Ha nem ismerném a márkáját és úgy szagolnám, fel sem merülne bennem, hogy Chanel, bármely más olcsóbb árkategóriájú márka is tud ilyet. Egy Chanel-től azt várom, hogy ezer közül is felismerjem, legyen mélysége, jellegzetes luxus illat legyen, ez cseppet sem az! Valahogy nem is illik a Chanel-ház repertoárjába, szerintem Coco-nak sem tetszene! Csak azért 3 csillag, mert Chanel, és mert parfüm rajongó vagyok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 9.

Nenuka

2019. október 28.

Írják néhányan, nincs benne a Chanel vibe. Hát épp ettől jó bakker :D. Nincs benne a nyanya feeling, ugye sokan emiatt húzzák le, én örülök ennek. Tisztaságillat; kellemesen egyszerű, casual daytime illat valóban. Nem nagyágyú, de mindennapokra tökéletes

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 28.

zsonody

2019. augusztus 7.

Ajándékba kaptam meg a parfümöt, mert egy újságban található minta alapján megtetszett. Alapvetően mindennapi illatként használom, kedvelem magamon, de több használat után semmi "wow-érzés". A tartóssága nem a legjobb, ahogyan előttem is írták, pedig ebben az árkategóriában részemről ennél többet vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 7.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Geraniol, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Hydroxycitronellal, Benzyl Benzoate, Coumarin, Eugenol, Farnesol, Benzyl Alcohol, Amyl Cinnamal, Isoeugenol
Színezékek: Yellow 6 Lake / CI 15985, CI 60730, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Színezék. Lila színű.